Filmy rodzinne, dla dzieci - co polecacie?

123457

Komentarz

  • Puściłam moim Pippi Langstrumpf na TVP vod.

    Myślałam, że ta siermiężność, aktorstwo i niemiecki ich zniechęcą. Ja oglądałam z sentymentu (chociaż pamiętam głównie ksiazkę).

    A oglądają już kolejny odcinek :D (oprócz najstarszego 14 l)
  • Ktoś widział może film "Chłopiec, kret, lis i koń"? Podobno wartościowy. Gdzie można obejrzeć?
    Podziękował(a) 1Wanda
  • @MAFJa o tutaj
    Podziękował(a) 2Wanda MAFJa
  • Trafiłam przypadkiem na YouTube na familijny film z 2012r. "Mój przyjaciel Smitty". Obejrzałam z moimi chłopcami (9 i 12 lat), wszystkim nam się podobało, więc polecam. O 13letnim chłopcu, który wychowywał się bez ojca, grozi mu poprawczak, ale jednak ląduje na farmie u dziadka, którego nigdy wcześniej nie widział, tam przechodzi szkołę życia i przemianę.
  • Bylam z dziewczynkami 7-10 lat na Mavka i straznicy lasu. Podobalo sie wszystkim
    Podziękował(a) 1ZielonaKawa
  • byłam w kinie i bardzo polecam. Rodzinny, pokazujący normalną rodzinę i wartości , naprawde nie ma się do czego przyczepić (jedna scena gdzie kury cwicza medytację a la joga). Pokazuje tez rozwoj ojca i relacje syn ojciec z bdb finalem.
    była z dziecmi od 6 lat do 14. wszystkim się podobało, choć zdecydowanie bardzej mlodszym i dużo dzieci bylo w wieku 4-5tez


    Podziękował(a) 4Monika Wanda Barbasia OlaOdPawla
  • Aneczka08 powiedział(a):

    byłam w kinie i bardzo polecam. Rodzinny, pokazujący normalną rodzinę i wartości , naprawde nie ma się do czego przyczepić (jedna scena gdzie kury cwicza medytację a la joga). Pokazuje tez rozwoj ojca i relacje syn ojciec z bdb finalem.
    była z dziecmi od 6 lat do 14. wszystkim się podobało, choć zdecydowanie bardzej mlodszym i dużo dzieci bylo w wieku 4-5tez


    Ja się chce wybrać na to z chłopakami :)
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • Byłam z dziewczynkami. Fajna bajeczka.
  • Córka króla (The King's Daughter) 2022

    obszernie zrecenzowałem w swoim wątku:
    Wciągające filmy (i ostrzeżenia przed knotami). Tu nie streszczamy fabuły.
    naprawę warto.
  • Ogladaliscie ostatnio coś lekkiego, sympatycznego, co się nadaje dla całej rodziny? Nie stricte dla dzieci, coś pozytywnego.
  • edytowano 10 lutego
    Ja już w innym wątku polecalam a tu się nadaje, "Błękitny cud".
    Zapodajcie coś .
  • Ktoś tu polecał wcześniej "migration".
    Świetny! Byłam w kinie z synem. Film animowany.
    Można na bflix oglądać wersję angielską.

    BTW: pierwsze trzynaście minut filmu jest o naszej rodzinie :joy:
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • "Dzieciaki mojej siostry na tropie złota"
    Obejrzałam wczoraj z synem (tzn.ja połowę, bo musiałam iść do garów). Sympatyczny przygodowy film familijny. Podobno jest to kontynuacja, a wcześniejsza część jest z Afryką w tytule, ale nie znalazłam.
    Podziękował(a) 1Ewaklara
  • Dziś przez brata polecany, twierdzi że także dla dzieci, ale raczej nastolatków, bo młodsze będą się nudzić:
    Bella.
    O piłkarzu który potrącił chłopca przez przypadek. Zabił go. Siedział w więzieniu. Jak wyszedł to pracował gdzieś na kuchni. Kobieta jakaś przyszła bardzo smutna. Okazało się że jest w ciąży
    Chciała zabić. On jej powiedział, że on to dziecko weźmie.
    Urodziła i wziął. Po 4 latach pojawiła się by zobaczyć córeczkę.

    Nie wiem czy nie zaspoilerowałam... Trudno...
    Podziękował(a) 1Ewaklara
  • Zachęciłaś! :love:
    Podziękował(a) 1Paulina
  • edytowano 12 lutego
    .
  • Shrekowa powiedział(a):

    Ogladaliscie ostatnio coś lekkiego, sympatycznego, co się nadaje dla całej rodziny? Nie stricte dla dzieci, coś pozytywnego.

    Mr. & Mrs. Smith 2024 ‧ Dreszczowiec ‧ 1 sezon

    Ale nie dla dzieci
  • Rozumiesz co to znaczy dla całej rodziny?
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • NC500 powiedział(a):

    Shrekowa powiedział(a):

    Ogladaliscie ostatnio coś lekkiego, sympatycznego, co się nadaje dla całej rodziny? Nie stricte dla dzieci, coś pozytywnego.

    Mr. & Mrs. Smith 2024 ‧ Dreszczowiec ‧ 1 sezon

    Ale nie dla dzieci
    To inkluzywna wersja Brada i Andżeliny? ;)
    Podziękował(a) 1OlaOdPawla
  • Wczoraj oglądaliśmy z dziećmi taki staroć ale sympatyczny, taki w sam raz na zimowy wieczór: "Dzień świstaka" z Billem Murrey'em i Andy MacDowell. Daje do myślenia a i pośmiać się trochę można.
    Podziękował(a) 1Ewaklara
  • Oglądamy co roku, ale to nie bardzo film dla dzieci.
    Podziękował(a) 2Duduś blaekie
  • A czemu on nie jest dla dzieci? Nie pamiętam za bardzo tego filmu oprócz tego, że jest bardzo stresujący ;)
  • Bardzo dużo podtekstów seksualnych, a nawet pełną gębą część
    Podziękował(a) 1OlaOdPawla
  • Pewnie chodzi o te sceny w których Phil( główny bohater) widząc, że rano znowu jest ten sam dzień próbuje na różne wariackie sposoby skończyć ze swoim beznadziejnym losem co i tak kończy się obudzeniem następnego dnia rano w dzień świstaka. Ma też sarkastyczne poczucie humoru jak przystało na zblazowaną gwiazdę telewizyjną.
    Bo nie są to "Przygody Mikołajka", bo nie jest to film stricte dla dzieci a film z kategorii komedia romantyczna.
  • Z tym Dniem Świstaka jeszcze - oglądaliśmy to z dziećmi, pewne rzeczy można od razu wytłumaczyć czy skomentować i na tej zasadzie zawsze oglądamy razem. Z pięknych kreskówek dla dzieci polecam "Sekrety morza". Bardzo, bardzo lubimy. Piękna i wzruszająca opowieść.
    Mój mąż oglądał ostatnio z dziećmi "Ja i mój Marley", historia o pewnej parze, która przygarnia psa. Również wzruszająca opowieść,dla starszych dzieci, go jest chyba od 12 lat.
  • Przekręciłam tytuł, to było: "Marley i ja" tutaj więcej : https://www.filmweb.pl/film/Marley+i+Ja-2008-411302/photos/122619
  • @Rogalikowa To inkluzywna wersja Brada i Andżeliny? ;)
    Podziękował(a) OlaOdPawla
    Serial jest bardzo dobry, nie był robiony na siłę. Pierwowzoru nie mogłem zdzierżyć, przetrwałem tylko początek, tak był idiotyczny i naciągany. Zauważcie, że Murzyn nie gra chińskiej cesarzowej, a pół-Japonka Karola Wielkiego. Angelina jest ładniejsza (i to nie z powodu rasy), ale słabego scenariusza nawet Olivia Hussey czy Rachel Weisz nie uratuje.
  • Czy serial "The Chosen" nadaje się w całości dla dzieci?
  • Jest poronienie, sceny przemocy tudzież używki. Takim całkiem małym to bym nie puściła. Z mokmi oglądam sceny poszczegolne.
  • My oglądaliśmy dwa sezony wszyscy, ale to jest też dla maluchów dość trudne w ogóle do zrozumienia, sama fabuła, bohaterowie, fartzeusze itp.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik