Pomysły na prezenty

1246714

Komentarz

  • U nas kooperacyjne generują niemniej konfliktów niż rywalizacyjne.
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • U nas 5 sekund słabo zaskoczyło, dla 8 latka za trudne.
    W zasadzie u nas najbardziej się wkręca w planszowki 8 latek.
    Uwielbia Carcassonne, Drogę do Nieba, Grzybobranie, takie klasyczne planszowki chińczyk itd. Gramy tez w Skaczące kapelusze, pingwiny, misia, pszczółki, Piotrusia, co nam w ręce wpadnie.
    Mogą być proste gry, mogą być planszowki, karcianki, mój 8 latek uwielbia grać.
    Gra z braćmi, z rodzicami. Lubi i na wiele się zgadza byleby pograć.

    Natomiast 11 lat woli rozrywkę indywidualna, czasem dołączy, czasem nie, lubi najbardziej karciane uno.

    4 latek różnie, lubi pingwiny, pszczółki i misię ( to na podstawie książeczki)

    Podziękował(a) 1MAFJa
  • Jeśli ktoś lubi domino to polecam to z Carrefoura. Jest naprawdę porządne, duże, plastikowe, w metalowym pudełku
    . Ta gra cały czas u nas w użytku.
  • Ubongo jest fajne, i blocus.
    Krótkie proste zasady, szybka rozgrywka. Jak się maluch wytrenuje to i z dorosłym wygra.
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • Moi bardzo lubią Rummikub i Splendor
  • A dla młodszych Pszczółki, Farmera polecam i tik-tak bum junior
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • Ubongo
    Duble
    Dixit
    Monopoly
    Uno
    U nas na okrągło
    Super sprawa tez wlasnie 5 sekund
    Mamy jakas tez latwoejsza wersję
    Mamy tez super rodzinna grę
    Activity
    Tam mozna podzeic sie na zespoly. Super gra.

    Mialam kiedya supwr gre dzwiekowa e komus oddaliśmy
    Puszcalo sie plyte i odppwiednie odglosy trzeb bylo idnalezc na karcie
    To mogloby byc na poczatke dla Twoich Trojakow bo wycisza i uczy grac
    Sprobuje sobie przypomniec
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • U nas teraz Farmer jest hitem. Gramy z 5 i 3-latka. Na święta bym chciała kupić coś nowego.
  • Ej ale farmer? Mamy taką wersję farmer ufo.. i to dla mnie słabe jest.. u nas jedna jest planszowa ale ja nie mam czasu z nią grać i siedzą w telewizorach jak tylko odwrócę głowę . Czy komputerach .
  • MAFJa powiedział(a):

    A dla 3 5latkow , 8 i 11? Ew.3latek dodatkowo? Chce zamówić 5 sekund junior.. bo dziewczyny o 5 sekund prosiły... ale może lepiej " moje pierwsze 5 sekund"? Jeszcze fajnie mi wygląda taka gra jak przeprowadzka..że upyvhasz meble na samochodzie ale tak na prawdę nie wiem czy chłopaki są gotowi na cokolwiek... w wakacje trochę po jedynczo z nimi w dobble różne grałam obrazkowe... Jeden nawet trybil ale wściekał się potwornie z wrzaskiem jak coś brałam ja.. Nie nie chodzi jeszcze o święta.. szukam na vinted i olx.. zbroje się na wspólne 3 tyg.wakacji w domu..

    @MAFJa żartujesz? Moje chciały sprzedać 5 sekund Junior. Tylko jak przynikosły do wystawienia na aukcji to się zaczęły bawić tak że nie wiem czy dalej bedą się pozbywać ;)
  • Że z czym żartuje? Zamówiłam na vinted z bluzka dla Tosi w zestawie z przesyłką wyszło 50 zł...ciekawe ile za nowy bym zapłaciła... Choć ten jak nowy niby ;-)
  • Nie wiem co to farmer ufo. My mamy grę Super farmer z Granna i bardzo lubimy w to grać. :)
    Podziękował(a) 1Aniuszka
  • O jeszcze ze starszymi dziewczynami mogłoby być scrabble @MAFja. Musimy odkopać nasze.
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • A nie taki przypadek, że Ty chcesz kupić a my sprzedać ;) Luz :)

    PS. Mamy bardzo słabo grająco w gry rywalizacyjne, wymagające refleksu 7l. Jakieś deficyty ma dziecko. Także ogólnie niechętnie dodatkowo się bierzemy za granie bo to są głównie przykre emocje. Ekspertami nie jesteśmy... ale z całego serca możemy polecić gierkę PYTAKI, taką rodzinną, dużo śmiechu. Cała ekipa (5,7,9) bardzo chętna, razem z nami :)
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • edytowano listopada 2021
    A propos - dziecięce zadanie na weekend: remanent w pierwszym zestawie gier. Czeka jeszcze zestaw nr 2 oraz zestaw nr 3. Mam nadzieję, że zostanie jedna trzecia :)

  • Duduś chcesz sprzedać?
  • edytowano listopada 2021
    Dla 3-5 lat szukam i w przedziale 8-12
  • @Duduś gdybyś chciała się pozbyć Wsiąść do pociągu, to chętnie odkupię
  • @MAFJa zapomnialam o Kikiriki. Super sprawa dla Twoich trojaczkow. To duze xhlopaki poradza sobie
  • Nie sprzedaję ale jako inspirację wysyłam
  • @Agnicha, fajny zestaw, u nas podobny.
    Natomiast pierwszy raz widzę grę Tor wyścigowy. Pokazalabys co tam w środku i o co chodzi w tej grze?

    Kikiriki przypomniała mi taka grę o małpkach, wpinają się i chodzi, żeby żadna nie spadła. Tez może być fajna dla trojaczków @MAFja.
  • Niestety Tor wyscigowy to tor wyścigowy
    Nie gra :D
  • Reqelacyjny jest Castel Logix
    Podziękował(a) 1Monika
  • O i zapomnialam o Pictureka
  • Agnicha powiedział(a):

    Niestety Tor wyscigowy to tor wyścigowy
    Nie gra :D

    A to się układa po prostu tor i jeździmy autami potem?

    Wiesz dopytuje, bo mam juz 3 samochodziarzy, z czego dwójka po prostu ma kręćka ma punkcie aut wszelkiej maści, a hot wheels kochają .
  • Córka chce kupić koledze układankę z serii Huzzle cast? Znacie to? Ma być trudna. Tam niby poziom najtrudniejszy to 6, ale jak czytam komentarze, to niektórzy piszą, że pomimo oznaczenia 6/6, układanki są proste. A może jakieś inne łamigłówki dla nastolatków może polecić?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik