Pomysły na prezenty

Prezent dla dwunastolatki, budżet 200zł maksymalnie, bardzo lubi czytać, ale nie chcemy znów książek kupować, bo to taki dyżurny prezent. Co ucieszyłoby Wasze, być może podobne nastolatki? Jakieś pomysły może?
Podziękował(a) 1September
«13456714

Komentarz

  • Może coś do pokoju? Moja 13-latka jest teraz na etapie urzadzania sobie pokoju. W tamtym roku chciała zestaw kreatywny, rzeczy typu tasiemki, pomponiki, male klipsiki drewniane. 2 lata temu kupiliśmy rzeczy do robienia mydelek- foremki, gliceryne, barwniki, zapachy.
    Podziękował(a) 1groszek
  • Moja lubiąca czytać chyba bardziej niż z książek ucieszyła się kartą podarunkową do Empiku, bo akurat czekała na nowe części czegoś tam, co miało się ukazać i sobie polowała sama.
    Tylko ten egzemplarz to tylko książki i nie bardzo co więcej do szczęścia potrzeba.
    Podziękował(a) 1groszek
  • A lubi robótki ręczne?
  • @Duduś coś tam próbowała z szydełkiem, ale chyba nie bardzo jej wychodzilo i odpuściła, a ja nie bardzo potrafię pomóc w tych sprawach niestety
  • edytowano października 2021
    Rok temu kupiłam dziewczynce - wtedy prawie 13 lat - włóczki do dziergania palcami Alize Puffy.

    Okazała się strzałem w 10. Myślałam, że obdarowana zrobi sobie koc na łóżko, ale to takie proste się okazało, że wyszukała na YouTube instrukcje i zaczęła od czapek. Dla siebie, potem mamy, cioci, koleżanek. Jest mnóstwo cudnych kolorów, dużo ombre, wychodzą przecudne i ciepłe, a do tego nic nie ważą. Stąd szał u cioć, bo fryzury nie gniotą :D

    Rozmawiałam z nią dwa tygodnie temu j mówiła, że w szkole też zaraziła sporo osób, i robiła na lekcji, bo niektórzy nie wierzyli, że sama to robi. I jeszcze nauczycielka chciała :)

  • Moja 11 latka chce na najbliższą okazje ukulele, twierdzi, że nauczy się grać z youtuba.

  • A czy ktoś ma jakiś super pomysł dla kogoś, kto lubi zajęcia manualne, plastyczne? Coś ekstra, bo tym Alize Puffy poprzeczkę sama sobie wysoko podniosłam ;)
  • @Duduś , ale to fajne! Pierwsze widzę, ale podoba mi się bardzo. Dzięki! U nas w rodzinie dziewczynek duuużo, a sezon prezentowy tuż tuż bardzo ułatwiłaś zadanie Mikołajowi. :p
    Podziękował(a) 1Duduś
  • Mnie się podobają zestawy do malowania aquarellum, są od 6 i 8 lat, niby nic takiego , farbki i gotowce do wypełnienia, ale nie widziałam jeszcze takich barwników , są w płynie, jest instrukcja jak pipetą mieszać krople barwnika na palecie, gotowce są woskowane dzięki czemu nawet małym dzieciom się udaje uzyskać piękną pracę.
    Podziękował(a) 2Duduś groszek
  • Jeśli nie ma to od roku moja Z. (10lat) bez przerwy siedzi w mikroskopie. Żaden drogi sprzęt, ale służy świetnie. Młoda zbiera sama różne próbki, porównuje. Pewnego dnia każdemu z rodziny musiała koniecznie wyrwać włosa i sprawdzić stan i porowatość ;)
    Ma opticon pro lab z zestawem narzędzi do zbierania i robienia próbek. Jakoś 150zl kosztował rok temu ;)
    Podziękował(a) 3Duduś Ewaklara groszek
  • edytowano października 2021
    Last minute. Proszę jakiś ekstras za 100 maks 150 zł dla 3 latki. Niestety nie mam takiego bąbla na stanie, a może jakieś cuda się pojawiły?
    Super książki, konstrukcje, gadżety?
    Dziewczynka wychowywana na chłopczycę, ale nie przeszkadza mi to siać zamętu i kupować dziewczęce drobiazgi (choć raczej w stronę uroczych karmiących kotek niż plastiku i barbi).
  • Budzą się we mnie demony... czy zestaw do robienia biżuterii B. Toys nada się już dla 3 latki? Oficjalnie od 4 roku.
  • Nieee, w życiu, to za małe dziecko. Wsadzi sobie coś do nosa i będą tylko jaja z tego.
    Podziękował(a) 1JoannaS
  • Jak na chłopczyce to bym kupiła coś w stylu metalowego autobusu, do którego przez otwierane drzwiczki można wsadzić jakieś ludziki czy ludziki z LEGO. Ostatnio coś takiego w Kindze u nas widziałam, bardzo porządne auto, 36 złotych kosztowało.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • Wozeczek dla lalki, można nim też wozić klocki czy misie czy resoraki ;)
    Podziękował(a) 1Duduś
  • Małgosi spokojnie. Jest sprawna manualnie i nie wkłada do nosa.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • edytowano października 2021
    Teraz nosi ścierkę do mycia okien na głowie, bo jest lady brokat i blask.
    I tak to z komandos Malgosią. Strzela, ale wystrojona.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • Moja starsza córka była zwierzatkowa a młodsza laleczkowa więc wiedziałam co je ucieszy. Teraz dla synów to kopara, strażackie auto i policja i jest raj na ziemi.
  • Ona nie wkłada nic do nosa od dawna. Bardziej zastanawiam się nad manualną sprawnością.
    Metalowy autobus - no właśnie nie chcę, bo widzę, że ona się bawi starymi lakami mojej córki u nas, ale w domu nic takiego nie ma.
    Kupiłam cudną misiową rodzinkę z drewna (bo ona Michalina jest) ale jeszcze jakąś typową zabawkę potrzebuję do tego.
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • A to jak tak to bym ladna lalkę bobasa kupiła - tym bardziej jak nie ma w domu takich rzeczy.
    Podziękował(a) 1Izka
  • I do tego buteleczkę ze znikajacym mlekiem - jak przechylisz ubywa. Do stówy spokojnie taki bobasek będzie.
  • edytowano października 2021
    Jeśli trzylatka chowana na chłopczycę to wątpię by ją biżuteria ucieszyła, bo może w domu niezbyt używana? Ładna lalka dzidziuś koniecznie, jeśli nie ma.
  • Duplo z księżniczką syrenką Ariel dla trzylatki
  • Albo Duplo strażacy
  • Ula lubi jedno i drugie, strażak ma świecące ijoijo na dachu
  • Bambidu powiedział(a):

    Jeśli trzylatka chowana na chłopczycę to wątpię by ją biżuteria ucieszyła, bo może w domu niezbyt używana? Ładna lalka dzidziuś koniecznie, jeśli nie ma.

    Mama to super laska, zawsze świetnie i kobieco ubrana Taki paradoks, bo tatuś w lecie wkurzony kupował dżinsową katanę z kwiatami, bo miał dość mylenia córki z chłopcem ;)

    Duplo dobry trop, choć pokłady tego mają.

    Dziękuję wszystkim! Przy wyciąganiu kupionych drewnianych misiów okazało się, że wzięłam wtedy także zestaw zwierzątek. Czyli prezent kompletny już jest.

    Pomysły wykorzystam na Mikołaja!

  • Moja Siostra mawia że w przedszkolu naprostują koleżanki taką Małą na katolicką drogę, czyli róż, tiule i unicorny
    Podziękował(a) 1Bea
  • Może tak być. Moja najstarsza nosiła eleganckie granaty i beże, aż poszła do przedszkola i zróżowiala. Przychodzi taka trzyletnia madralińska i pyta, mamusiu, a czemu Tosi nie ubieramy na szószowo? Bo nie mamy dla niej różowych ubranek.
    To ja popilnuję Tosię, a ty idź jej kup! :)
    Małgosia ma dostane rozowe i w kwiatki, i z falbankami. Ma szczęście. ;)
    Podziękował(a) 5Basja Izka JoannaS Madzikg Rejczel
  • Widzę, że tamat nieaktualny, ale dopiszę że moja trzylatka ( choć starsza 5 latka też) lubi bawić się pieskiem fur Real na smyczy. Są wersje do karmienia, które jadąc robią kupkę i takie do pojenia, co robią siusiu ;)
    Ale jak nie nakarmisz i nie napoisz to masz czystą podłogę ;)

    https://allegro.pl/oferta/fur-real-friends-duzy-piesek-na-smyczy-2-0-f1996-10215818427
  • Okazało się, że moje małe dziewczyny zostały zaproszone na sobotę na kinderbal do 5latki.
    Dylemat miałam, bo ona ma chyba już wszytko, a mieszkanie w bloku niewielkie, pokój z 8letnią siostrą malutki i miejsca na nowe szpargały w zasadzie brak.

    Wczoraj szukałam i takich kilka pomysłów dosyć ciekawych za niezbyt duży pieniądz znalazłam to wkleję, może się komu przyda.

    https://allegro.pl/oferta/spaghetti-pad-zestaw-startowy-zabawka-sensoryczna-10955605896

    https://allegro.pl/oferta/nauka-liczenia-gra-edukacyjna-waga-szalkowa-malpka-11086296376

    https://allegro.pl/oferta/klocki-konstrukcyjne-magical-blocks-81szt-10841886775
    Podziękował(a) 2Duduś Rien

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik