Pomysły na prezenty

18910111214»

Komentarz

  • Ja się zupełnie nie znam na tych płytach :(
  • Co myślicie o takim prezencie?
  • edytowano grudnia 2021
    Na razie zamówiłam książkę




    Znakomita powieść autora międzynarodowego bestselleru „Ojciec Eliasz”.

    Wiedziony bezgraniczną miłością do syna ojciec wędruje na drugi koniec świata… To współczesna parafraza przypowieści o „Dobrym pasterzu” oraz „Synu marnotrawnym”.

    Życie kanadyjskiego księgarza Alexa Grahama, wdowca w średnim wieku, przewraca się do góry nogami, gdy jego syn znika bez śladu. Zaopatrzony w niewielkie fundusze ojciec rozpoczyna długą podróż, podczas której po raz pierwszy w życiu opuszcza swój bezpieczny, uporządkowany świat. Gdy natrafia na znikomy trop, idzie za nim w ślepej desperacji, co krok za krokiem prowadzi go do fascynujących miejsc oraz chwilami – przerażających ludzi i niebezpieczeństw.

    Doświadczając niepewności i bólu, straty i tęsknoty, Graham wciągnięty zostaje w konflikty międzynarodowe oraz odwieczną walkę dobra ze złem. Docierając do granic wytrzymałości, powodowanych niewytłumaczalnym cierpieniem, którego jest świadkiem i którego sam doświadcza, odkrywa niespodziewane źródło siły i prze do przodu w nadziei odzyskania syna… i siebie samego.
  • @Nigella, dobry wybór, mam te książkę
  • Zobaczcie jakie fajne!
    Wzruszył mnie ten byczek Fernando. Bo to moje dzieciństwo.
    https://kolekcjepuzzli.pl/
  • Nie znam tej gry ale przypadkiem na nią trafiłam. Niecała złotówka jeśli ktoś mieszka w Wałbrzychu i może odebrać osobiście w sklepie. A z paczkomatem około 10zł.

    https://mediamarkt.pl/ksiazki/gra-planszowa-egmont-szybkie-banki?cr_pro_id=1403536&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=no_top3
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • No, cena wymiata :)
  • Prezent dla 4-latki poszukiwany na już. Czym się bawią Wasze córki w tym wieku? :)
  • Syn,
    @mamlu klocki magnetyczne, myślę, że dziewczynka tez polubi
    I uwielbia pióro Albi, interaktywne.

  • Klocki magnetyczne mamy, myślimy od jakiegoś czasu nad albikiem, ale ciągle cena mnie odstrasza. Nie mam w ogóle pomysłu, co jej kupić.
  • Bawią się Lego, różnymi małymi laleczkami, grają w UNO. Piasek magnetyczny ciągle na topie, takie kolorowanki suchościeralne też lubią. Mamy też skompletowany zestaw kawiarka + małe talerzyki i filiżanki (+ duuuuża taca, żeby ciut rozlewanie po chałupie oszczędzić) - bardzo lubią. Zestaw do robienia biżuterii miewa swoje dni. Tablet taki mały graficzny nam się często przydaje do zabawy w pisanie, rysowanie - w podróży kapitalny.
    To tak na szybko.
    Podziękował(a) 1mamlu
  • U nas niezmiennie Sylwaniany.
    Podziękował(a) 1mamlu
  • mamlu powiedział(a):

    Klocki magnetyczne mamy, myślimy od jakiegoś czasu nad albikiem, ale ciągle cena mnie odstrasza. Nie mam w ogóle pomysłu, co jej kupić.

    U nas my i dziadkowie i dostal.
    Super są książeczki muzyczne.
  • edytowano czerwca 2022
    Moja uwielbia puzzle, a z siostrą dużo bawią się lalkami Baby Born. Dokupujemy im elementy typu wanna, fotelik dla lalki, rowerek, nosidełko.
    Niedługo ma czwarte urodziny i myślimy nad rowerkiem na pedały dla niej, do tej pory śmigała na biegowym, ale czas się przesiąść.
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • Słuchajcie a które książki z tej serii Albik polecacie?... Dla sześciolatka?
    Patrzę że drogie to bardzo, ale chrzestni zawsze pytają co mu kupić i może jakaś zrzutka?
  • Shrekowa powiedział(a):

    Słuchajcie a które książki z tej serii Albik polecacie?... Dla sześciolatka?
    Patrzę że drogie to bardzo, ale chrzestni zawsze pytają co mu kupić i może jakaś zrzutka?

    To zależy raczej od wieku i zainteresowań.
    Moja najpierw 4 a teraz juz 5 latka najwięcej magluje atlas świata i ciało człowieka.
    Muzyczne jakoś jej nie przypadły do gustu,angielski też. Mi ten angielski bardzo się podoba a jej się nie chce przełączać i tłumaczyć.
    Msmy jeszcze literki u cyferki,też od czasu do czasu przegląda. Jednak te dwie pierwsze najbardziej lubi.
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Ja potrzebuję na szybko dla bliźniąt 9 letnich.. na kinderbal... Już już prawie miałam twister ale jak się okazało że babka dwa razy drożej niż na allegro nowy sprzedaje zafoliowany.. to nie wzielam..a byłoby z bani .. no ale dla zasady.
  • U nas muzyczne, potem puzzle las i książka tez las.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik