Pomysły na prezenty

2456714

Komentarz

  • Kika powiedział(a):

    Widzę, że tamat nieaktualny, ale dopiszę że moja trzylatka ( choć starsza 5 latka też) lubi bawić się pieskiem fur Real na smyczy. Są wersje do karmienia, które jadąc robią kupkę i takie do pojenia, co robią siusiu ;)
    Ale jak nie nakarmisz i nie napoisz to masz czystą podłogę ;)

    https://allegro.pl/oferta/fur-real-friends-duzy-piesek-na-smyczy-2-0-f1996-10215818427

    Myślałam że jak nie dasz jeść i pić to masz trupa
  • Kika powiedział(a):

    Widzę, że tamat nieaktualny, ale dopiszę że moja trzylatka ( choć starsza 5 latka też) lubi bawić się pieskiem fur Real na smyczy. Są wersje do karmienia, które jadąc robią kupkę i takie do pojenia, co robią siusiu ;)
    Ale jak nie nakarmisz i nie napoisz to masz czystą podłogę ;)

    https://allegro.pl/oferta/fur-real-friends-duzy-piesek-na-smyczy-2-0-f1996-10215818427

    Dziękuję @Kika , ale to są zabawki, które napełniają mnie przerażeniem (jako potencjalnego posiadacza dziecka z taką zabawką) ;) Chyba, że toto tylko cicho chodzi, a nie pląta się po domu z cyfrowym skrzekiem?
  • To zabawka z serii " Słodka zemsta - prezent dla wnusi/wnuczka, z pozdrowieniami dla rodziców."
    Na liście jeszcze wszelkie piaski kinetyczne, slajmy, magiczne plasteliny, plastikowe instrumenty muzyczne i badziewie grające, świecące i wrzeszczące. :D
    Podziękował(a) 5asia Bea Duduś Ewaklara Wanda
  • edytowano października 2021
    Uwaga na slajmy, zeszłej zimy moi chłopcy zaprawili kilka ubrań tym siajstwem. Slajmy nie spraly się, ubrania były do wyrzucenia, w miejscu przyklejenia się slajma na materiale powstawała zeschła, szorstka plamo - faktura nieco jaśniejszego koloru niż reszta tkaniny.
    Podziękował(a) 1Bea
  • Duduś powiedział(a):

    Kika powiedział(a):

    Widzę, że tamat nieaktualny, ale dopiszę że moja trzylatka ( choć starsza 5 latka też) lubi bawić się pieskiem fur Real na smyczy. Są wersje do karmienia, które jadąc robią kupkę i takie do pojenia, co robią siusiu ;)
    Ale jak nie nakarmisz i nie napoisz to masz czystą podłogę ;)

    https://allegro.pl/oferta/fur-real-friends-duzy-piesek-na-smyczy-2-0-f1996-10215818427

    Dziękuję @Kika , ale to są zabawki, które napełniają mnie przerażeniem (jako potencjalnego posiadacza dziecka z taką zabawką) ;) Chyba, że toto tylko cicho chodzi, a nie pląta się po domu z cyfrowym skrzekiem?
    A nie @Duduś to ciche jest, żadnych baterii dźwięków itp. poza tymi wydawanymi przez dziecko.
  • Co polecacie dla 9-letniej dziewczynki? Czym się teraz bawią dzieci w tym wieku? :)
  • Moja bawi się lalkami, pieskami i zwierzątkami. Lubi manualne ale niezbyt wymagające pracę ręczne. Już czyta, więc łatwiej ;) Teraz myślę co jej w prezent świąteczny kupić.
    Mazy o telefonie jak starsi mają ale o moim trupie ;)
    Podziękował(a) 1mamlu
  • Ja głowię się nad prezentem dla 8latki, wszystko mającej i nie bardzo czym zainteresowanej jedynaczki... :/
    Rozmawiałam wczoraj z jej mamą i teraz ponoć na tapecie są wszelkiego rodzaju popity, fidget toysy, ogólnie wszystkie push bubble.
    Może i 9latka byłaby zainteresowana.
    Jeszcze nie zgłębiałam tematu, ale widzę po allegro, żeby chyba popularne to to . Nawet takie zestawy są... My pójdziemy chyba w takie coś...

    https://allegro.pl/kategoria/antystresowe-gniotki-259499?string=zestaw%20zabawek%20antystresowych&order=qd
  • edytowano października 2021
    AgataZi powiedział(a):

    Ja głowię się nad prezentem dla 8latki, wszystko mającej i nie bardzo czym zainteresowanej jedynaczki... :/
    Rozmawiałam wczoraj z jej mamą i teraz ponoć na tapecie są wszelkiego rodzaju popity, fidget toysy, ogólnie wszystkie push bubble.
    Może i 9latka byłaby zainteresowana.
    Jeszcze nie zgłębiałam tematu, ale widzę po allegro, żeby chyba popularne to to . Nawet takie zestawy są... My pójdziemy chyba w takie coś...

    https://allegro.pl/kategoria/antystresowe-gniotki-259499?string=zestaw%20zabawek%20antystresowych&order=qd

    Wiem że nie Twój pomysł, tylko idziesz na czyimiś zainteresowaniami. To nie uwaga do Ciebie, ale do tych, którzy nakręcają takie badziewie u dzieciaków, a potem moje rurki od napojów zabijają im wieloryby a w ogóle to dzieci nie róbmy bo ekologia i odpowiedzialność za Planetę.

    Dodatkowo dla mnie makabra i estetyczna i porządkowa :p
    Podziękował(a) 2JoannaS Rusałka
  • Czy temat można przenieść na otwartą? (vide dyskusja w temacie: kuchnia otwarta czy zamknięta).
    Podziękował(a) 1Kika
  • Może ładne spinki do włosów, z turtle story są ładne ale złamała mi się klamra więc nie tego się spodziewałam za tą cenę.
  • Dzięki za pomoc! Zamówiłam dziś w nocy jakieś fajne akcesoria szkolne (pachnące gumki, zakreślacze) plus jakąś sól do kąpieli dla dzieci i książkę. Może akurat jej się spodoba.
  • Duduś powiedział(a):

    AgataZi powiedział(a):

    Ja głowię się nad prezentem dla 8latki, wszystko mającej i nie bardzo czym zainteresowanej jedynaczki... :/
    Rozmawiałam wczoraj z jej mamą i teraz ponoć na tapecie są wszelkiego rodzaju popity, fidget toysy, ogólnie wszystkie push bubble.
    Może i 9latka byłaby zainteresowana.
    Jeszcze nie zgłębiałam tematu, ale widzę po allegro, żeby chyba popularne to to . Nawet takie zestawy są... My pójdziemy chyba w takie coś...

    https://allegro.pl/kategoria/antystresowe-gniotki-259499?string=zestaw%20zabawek%20antystresowych&order=qd

    Wiem że nie Twój pomysł, tylko idziesz na czyimiś zainteresowaniami. To nie uwaga do Ciebie, ale do tych, którzy nakręcają takie badziewie u dzieciaków, a potem moje rurki od napojów zabijają im wieloryby a w ogóle to dzieci nie róbmy bo ekologia i odpowiedzialność za Planetę.

    Dodatkowo dla mnie makabra i estetyczna i porządkowa :p
    Nie zgłębiałam tematu jeszcze... Moje dzieciaki w lecie na jakimś odpuście kupiły sobie jednego takiego popita i trochę się bawiły, szału nie było. Ale widzę, że dziewczyny w klasie tej 8latki wkręcone, wymieniają się itd. No jest to na czasie chyba.
    Niektóre są fajne. Na niepokój manualny i ćwiczenie rączki w sam raz.
    W zestawy bym nie szła, bo chyba wrzucają losowo większość śmieci, które im nie schodzą, ale wybrać coś fajnego pewnie się da. Pooglądam, podzielę się jak coś mi wpadnie w oko.
    A że plastik, no jak większość zabawek, klocków, układanek...
    Porządkowo nie rozumiem, no to właśnie całkiem bez problemowe jest, w porównaniu do różnych innych pomysłów.
  • Szukam czegos dla chłopców prawie 5 i 8 latka.Co teraz jest na fali wartego uwagi?
  • BeaBea
    edytowano października 2021
    My popita 10x10 używamy jako liczydła.
    Teraz na nie moda, więc chętnie się na tym uczy tabliczki mnożenia ;)

    Eit: w klasie w szkole.
    Myślimy, czy do domu nie kupic ;)
    Tylko drogie to..
  • @Bea, ale takie zwykłe popity?
    To po 5zł na Allegro. W zwykłym sklepie też poniżej dychy widziałam.
    O takich mówisz?https://allegro.pl/oferta/push-bubble-pop-it-zabawka-sensoryczna-babelki-11367809984
  • U mojego 9 latka w klasie teraz szał na mini deskorolki
  • Mamaw powiedział(a):

    Szukam czegos dla chłopców prawie 5 i 8 latka.Co teraz jest na fali wartego uwagi?

    @Mamaw, a coś w tym stylu?
    https://allegro.pl/oferta/zabawka-zdalnie-sterowane-gestem-ufo-dron-czujniki-11166020643

    Moim się podobało tylko mieliśmy różne kule, helikopterki, które miały śmigła odkryte, uciążliwe to było. Tu wszystko zabudowane, wygląda ok.
    Podziękował(a) 1Mamaw
  • Mamaw powiedział(a):

    Szukam czegos dla chłopców prawie 5 i 8 latka.Co teraz jest na fali wartego uwagi?

    U nas królowało:
    5 lat to Playmobil i Lego.
    8 lat to Lego, Cobi (bo wojsko), książki.

    5 i 8 to miecze, strzelby, łuki. Planszówki czy karcianki. Klocki Maple.

    Ale co na fali to nie wiem. Słysze o Minecraft w przedszkolu i szkole.
    Podziękował(a) 2Basja Mamaw
  • O, i takie coś fajne. I nie plastikowe. To bardziej niż popity jawi mi się jako horror porządkowy - masa małych elementów...
    To chyba bardziej 3-5 lat.
    https://allegro.pl/oferta/liczydlo-sorter-montessori-rybki-drewniane-cyfry-10185117335
  • TecumSeh powiedział(a):

    Czy temat można przenieść na otwartą? (vide dyskusja w temacie: kuchnia otwarta czy zamknięta).

    - Panie doktorze, wszyscy mnie ignorują...
    - Następny proszę!
    Podziękował(a) 2groszek Namorowa
  • :D
    Jak dla mnie można, ale nie ja zakładałam to się nie wyrwałam do odp.
    Podziękował(a) 1Mamaw
  • @TecumSeh można można :)
    Podziękował(a) 3Mamaw Rien TecumSeh
  • Ja mogę Wam zasugerować bo mam dzieci w tym wieku 8,9, 11, 12 lat. To jest tak, że są rzeczy niby uniwersalne np lego albo te popity ale niestety okazują się dobre dla jednych inni na fali wezmą w ręce raz, dwa razy i w kąt. Ja jednak słuchałabym podpowiedzi jakie jest dziecko czy żywe czy melancholijne czy naukowiec czy artysta. Dla dziewczynek wszystkie manualne rzeczy zawsze czyli do dziubania, nawlekania, do tworzenia np scrapbooking... chyba, że lubi auta i militarne to też można manualne albo fajne są karnety np do sali zabaw trampolin, konie czy coś w tym stylu. Chłopaki to lego a jeśli nie to żołnierzyki wciąż aktualne a moi ostatnio mają fazę na szklane kulki... dostałam ostatnią paczkę w papierniczym bo tak wykupywane. One mają dużo możliwości gry te kulki.
  • Czy ktoś miał do czynienia z albikiem? Zastanawiam się nad prezentem dla wnuczki.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik