Pomysły na prezenty

189111314

Komentarz

  • Z ceramiki podoba mi się seria w Lidlu, polska ceramika, kolory stonowane szarozielone itp. no ale nie mnożę bytów mam swoje w innym stylu.

  • Podziękował(a) 1Bagata
  • Jak coś z Wieliczki potrzebujecie @Skatarzyna to wiesz co robic B)
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • Ja z Wieliczki potrzebuję wycieczkę, marzę żeby wreszcie zwiedzić Kopalnię
  • JoannaS powiedział(a):

    Do 50 zł , różne Elizabeth Arden, lovely 43zl Sarah Jessica Parker, Aquolina (pink sugar ,slodkie) 30zl, Beyonce heat i heat Wild orchid, Abercrombie fitch first instinct sheer (pachnie jak kwiat pomarańczy) i dla starszych osób yves Rocher noveau genre i voile d ocre, te ostatnie trzeba kupić w promocji , ja np kupiłam buteleczkę za grosik do zamówienie,

    Dasz mi link do drogerii?
  • Notino.pl
    Podziękował(a) 1Bea
  • Na eglamour też jest Lovely za 43 zł. Tylko trzeba poczytać np na fragrantice czy to nuta zapachowa która lubimy.
  • Rejczel powiedział(a):

    @Rusalka w Pepco są zazwyczaj bardzo ładne kubki, w Rossmanie sa fajne świąteczne kubki.



    O taki wczoraj kupiłam, w Rossmanie
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • Te kubki w Rossmanie są przepiękne i bardzo dobrej jakości. Kupuję je często na prezent. Za 20zl to można upolować naprawdę ładny i jeszcze starczy na jakąś dobrą herbatę do środka.
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • edytowano grudnia 2021
    Hehe @Monika mamy taki sam, z Rossmana właśnie.
    ;) Śliczny jest!
  • @Monika a pokażesz cukiernicę? Jeśli dobrze widzę, te po lewej?
  • Rejczel powiedział(a):

    @Rusalka w Pepco są zazwyczaj bardzo ładne kubki, w Rossmanie sa fajne świąteczne kubki.

    Super
  • W pepco sporo fajnych rzeczy jest ale w Kiku.... supera
  • mamlu powiedział(a):

    @Monika a pokażesz cukiernicę? Jeśli dobrze widzę, te po lewej?


    Pewnie, że pokażę.
    Od wielu lat podobały mi się wzory łowickie, jak już osiadłam w jednym miejscu, to od zeszłego roku inwestuję i mam juz całkiem pokaźny zestaw.
    Dodatkowo zaginęła wśród przeprowadzek nasza codzienna kolorowa zastawa. To był kolejny pretekst by zacząć kolekcję.
  • Rejczel powiedział(a):

    Hehe @Monika mamy taki sam, z Rossmana właśnie.
    ;) Śliczny jest!

    :D :D :D

    To fakt, gdyby mnie syn do Rossmanna nie wyciągnął, kubka by nie było.
    Mnie urzekło, że jest zimowy, a nie świąteczny.
  • @Rusałka widziałam ostatnio kubki (i nie tylko) na półce wyprzedażowej w Empiku. Może tam coś znajdziesz. Na takiej półce artykuły są wyprzedawane z 50% zniżką.

    Pomyślałam jeszcze o skarbonkach ze śmiesznym opisem.
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • @Monika śliczna, to jeszcze podpowiedz, gdzie kupiona? :)
  • Folkstar :) przez net.
  • Ale ładny @Monika @Rejczel ! Zobaczę w empiku dla chłopaków.
  • Byłam dziś na rekonesansie w Pepco i w kwestii kubków sprawa ma się następująco:


  • Są jeszcze inne, niezimowe ale były bardzo przebrane.
  • @Rusałka fajny upominek do 20zl to rękawiczki. Teraz za 15-20 zł możesz kupić takie z wstawką obsługującą smartfon, tablet lub nawigację.
    Uchwyty lub stojaki do smartfonow, figyrki do biżuterii, skrzyneczki lub oryginalne kuferki (Tesia do paczki dla koleżanki kupiła dwa - mniejszy w większym za dosłownie 10 zł. Jak powiedziała, że takie coś przyda się każdej dziewczynce ;))
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • Dobrą książkę na czas świąt można kupić do ok 20 zł spokojnie na stoiskach w marketach.
  • Jakieś kadzidełka, swieczki, kominki, olejki, ramki na zdjęcia i pierdylion innych gadżetów o ile ktoś lubi.
    Spinki do mankietów można poszukać w sklepikach typu mydło i powidło. Tam zwykle dużo niższa cena.
    Kolorowy USB, apaszki, szaliki, szydełka jak ktoś lubi, zestawy do haftu już gotowe, ladne etui na okulary słoneczne, notesy na przyszly rok jak kto korzysta.
    W ostateczności bombonierka a pelnoletnim zestaw kieliszków czy pokal z fajnym rysunkiem.
    I skarpetki wesołe nigdy z mody nie wyjdą :D
  • edytowano grudnia 2021
    Em kupiła wybrała dziś w Pepco kapcie dla koleżanki. Fajne, czerwone z Myszką Miki, 20 zł.
  • A ja ostatnio w Leclercu byłam i bardzo mi się spodobały takie talerze, też raczej zimowe niż świąteczne, ale mam zamiar jeść na nim cały rok, tak mi się podoba. Były też kubki z tym wzorem, salaterki, duże i głębokie talerze.

    Podziękował(a) 2JoannaS Monika
  • Ty @Rejczel patrz talerz do.naszych kubków :D :D
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • Ale numer! :smiley:
  • OCIEPLACZ do rąk :)
  • E kategorii "Prezenty do 20 zł", polecam termofor z pestek wiśni, taki:
    https://apteline.pl/termofor-z-pestek-wisni-w-pokrowcu-rozowy-apteo
    Jest malutki, poręczny, pokrowiec uszyty z minky, pestki bardzo przyjemnie masują, no super. Kupiłam w aptece za 14 zł

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik