Forum ma już tydzień:)

123457

Komentarz

  • Ja też nie zdążyłam, dziś miałam robić przelewy. To może na konto anielskie wpłacić, jak ktoś nie zdążył. Tam się nie zmarnuje i nie zakurzy
    Podziękował(a) 1Izka
  • A jaki namiar?
  • edytowano kwietnia 2022
    @Basja :) wołam Cię w sprawie anielskiego.

    Edit: angielskiego?? Co za slownik :D
    Podziękował(a) 1Basja
  • Też mi się wydaje, że jak ktoś nie zdążył a chce wpłacić to dobry pomysł żeby zbiórka dalej trwała. Jeśli nie na to konto to na anielskie.
    Nawet jakby miały się chwilowo kurzyć to my tych kilku złotych i tak nie odczujemy bardzo po kieszeni, a może będzie trzeba dopłacić do usługi. A może kogoś z forumowiczów wspomóc, albo do jakiejś akcji się dołożyć...
    Niech by było w zanadrzu jak taki odzew i tempo, że nie wszyscy zdążyli a chcą.
    Podziękował(a) 2Nowa Ojejuna
  • Dzięki @Monika ! :)
    Ja nie wyrabiam z czasem i ilością zadań ostatnio.
    Mozna wpłacać na nr anielskie konto.
  • Słuchajcie - dostałem (i już aż nadto wystarczy!) łączną kwotę 345 PLN od 21 osób.
    Jak wyżej - koszty to póki co 163,95 czyli zostało 181,05, które to jak rozumiem, że wszyscy się zgadzają by przelać na konto anielskie, prawda?

    Jeśli ktoś nie wyraża zgody, a chce np proporcjonalny do wkładu zwrot - niech da znać.
    Jeśli nie, to jutro przeleję na anielskie dwie stówy w zaokrąglęniu.

    Jeszcze jedno - nie do końca potrafię każde nazwisko z nickiem spasować.....
    Wyślę info tym, co do których wiem (albo mi się wydaje) że dobrze dopasowałem, a jeśli nie dostałaś/eś info, to znaczy że NIE WIEM jaki nick stoi za nazwiskiem.

    A to ważne dla porządku, rozliczeń i tak dalej. Także grzecznie poproszę:)
  • A fakt nicka nie kazałeś pisać :)
    Jak dla mnie przelewaj.
  • Aneczka08 powiedział(a):

    A fakt nicka nie kazałeś pisać :)

    Bom durny i niekształcony niestety.
    Wszystkich co wiedziałem albo mi się wydawało - już wysłałem.
    Przelałaś/eś a nie masz wiadomości ode mnie - tzn NIE WIEM, że Ty to Ty. I daj proszę znać na priw.
  • Nie taki durny jakbyś chciał. ;) U mnie trafiłeś.
  • Ja też się dałam zidentyfikować ;)
  • Matko, permanentna inwigilacja nawet anonimowej wpłaty nie można zrobić bo Cię namierzą :D
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Tym bardziej, że robił ją syn. :p
  • edytowano kwietnia 2022
    Jak dla mnie przekierowanie na anielskie bardzo OK. B)
  • Dla mnie też ok :)
  • Wysłałem na anielskie
  • @TecumSeh dziś tu weszłam po paru dniach przerwy. I nie zdążyłam na zrzutkę. Poproszę o nr konta może być na cele anielskie czy inne forumowe.
  • Można się jeszcze dorzucić?
  • @Basja przyślesz na priva nr konta anielskiego? A co napisać tytułem?
    Podziękował(a) 1Basja
  • Konto @TecumSeh daj. Po pienieznej poślę
  • Na forum już nie dorzucajcie się, bo nie potrzeba - i tak jest więcej niż trzeba. Nadwyżkę przelałem na anielskie.
    A jeśli kto chce tam - to @Basja zawiaduje, niech ona wyśle, bo nie chcę dysponować czyimś danymi osobowymi. Rozumiecie - rodo, procedury, standardy i takie tam :)
    Podziękował(a) 1Basja
  • Dzięki Wodzu @TecumSeh Jestem z @Basja w kontakcie. Dobrej nocy wszystkim!
    Podziękował(a) 1Basja
  • edytowano maja 2022

    Słuchajcie ja nie chcę straszyć, no ale.
    Co jakiś czas otrzymuję takie maile - ignorowałem bo przekroczenie "dopuszczalnych norm" było niewielkie. Teraz normy te same tylko przekroczenie większe:

  • a przetłumaczysz?
    Podziękował(a) 2Basja Ewasz
  • Znaczy mamy przestać obciążać czy dopłacić? ;) :p
    Podziękował(a) 1Izka
  • A co slowlog pokazuje?
  • AgataZi powiedział(a):

    Znaczy mamy przestać obciążać czy dopłacić? ;) :p

    Zdjęcia komunijne? ...
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • Oj a ja dopiero przeczytałam... Nie byłam obecna wtedy. Chętnie bym dorzuciła.
    Rozumiem, że ten enigmatyczny dla większości użytkowników wpis onacza, że trzeba zwiększyć ilość.miejsca, czytaj dopłacić, tak?
  • Miejsce jest, chodzi o obciążenia.
    Jestem w kontakcie z @Darek, może wymyślimy coś bez dopłacania.
    Podziękował(a) 1Izka
  • O ile pamiętam inne forum, kłania się wklejanie zdjęć bez zmniejszania. Czy to by coś zmieniło?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik