Forum ma już tydzień:)

... nie licząc tego starego, na serwerze @pawelk (któremu wielkie dzięki za to, bo nie wiem czy bym się sam zdecydował na własny hosting nie wiedząc absolutnie nic o tym). Tamto forum z uwagi na silnik ale i brak umiejętności admina (moich, nie @pawelk) - nie działało jak należy, ponadto układ był nie taki jak należy, słowem.. falstart. Nie to żeby to działało jakoś super, no ale jest przepaść - kto był tam, to wie. I dziękuję Wam, którzyście tam byli, że po takim fakapie zechcieliście mi dać jeszcze jedną szansę. Zgodnie ze starą prawdą - jeśli ziarno wpierw nie obumrze.. ;)

W każdym razie z okazji tego wielkopomnego jubileuszu garść statystyk - 64 użytkowników się jak dotąd zarejestrowało (w tym dwóch mężczyzn :D ), napisaliśmy wszyscy 3028 komentarzy (w chwili gdy to piszę), w 41 tematach.
Samo forum zaliczyło 49523 wejścia.

Oczywiście to jeszcze niewiele, w porównaniu z ambicjami ;) a wziąwszy pod uwagę fakt, że forum nawet jeszcze nie ma nazwy, to sądzę że można już powiedzieć (poprawcie mnie jeśli się mylę), że jest ono potrzebne.

Mam nadzieję że będzie (albo już jest) to miejsce gdzie się po prostu fajnie spotkać i pogadać, pochwalić się, wyżalić, zasięgnąć rady itp.

Ja się postaram to utrzymywać w jakotakim stanie, mam listę poprawek, acz zapewnie zajmą one czas - bo wszystkiego się uczę praktycznie od zera. Uprasza się zatem o wyrozumiałość, miłosierdzie, oraz ćwiczenie się w cnocie dzielnego znoszenia wad bliźnich :)
Otagowano:
«1345678

Komentarz

  • edytowano marca 2021
    Już jest to miejsce gdzie fajnie się spotkać
    A i WIELKIE dzięki
    Podziękował(a) 2Izka mamababcia
  • Bardzo jestem wdzięczna :D i dziękuję tu bo pod pierwszym się nie da :p ale to taki drobiazg przy tym co się tu dzieje.
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • Aneczka08 powiedział(a):

    i dziękuję tu bo pod pierwszym się nie da :p

    Jak to było @Katarzyna ? Złośliwość miarą inteligencji, czy jakoś tak ;)
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Hahaha!!! I tak Cię lubię.
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • Wiecie, że samego serduszka nie da się wstawić? <3 ;) Chciałam lakonicznie i introwertycznie, acz wymownie, a tu się musiałam dłużej wypowiedzieć :D
  • Bardzo dziękuję za cały trud, czas i zangażowanie.
    Naprawdę twoja postawa jest godna nasladowania, patrzcie wszyscy tu jest ojciec który w przededniu wejścia w wielodzietność , forum założył dla takowych rodzin!
    Podziękował(a) 2Izka Wanda
  • To ja powiem jak moja mama, kiedy mi dawała coś ładnego - a teraz o to dbaj i szanuj.
    To teraz szanujemy admina i dbamy o forum, bo jak widać tylko jeden baranek potrafi zniweczyć wieloletnią pracę.

    Mam problem językowy - jak ktoś nas bardzo rozczarował to mówimy np.rozczarowanie roku, a jak ktoś nas ogromnie nie rozczarował to.....
    Bo jeśli chodzi o admina to brakuje mi tego określenia.

    <3 <3 <3
  • Ja jestem Ci bardzo wdzięczna, że Ci się chciało @TecumSeh i że nas tu ściągnąłeś. I podziwiam, bo jak piszesz, że zaczynałeś od zera to aż trudno uwierzyć.

    Dzięki <3
    Podziękował(a) 2katarzynamarta olesiatu
  • edytowano marca 2021
    To się nazywa charyzma! Wodzowska charyzma.
  • Dzięki @TecumSeh :)
    Bo może dzięki temu miejscu jeszcze będzie mi się chciało pisać...
  • Dziękuję za cały Twój wysiłek i za info o forum.
  • Tecum teraz nie czyta i całą dawkę słodkości przyjmie na raz wieczorem. Niedobrze :D
  • Ja również dziękuję.
  • edytowano marca 2021


    Podziękował(a) 1Rogalikowa
  • Ja także dziękuję za forum, za zaproszenie, a także za cierpliwe znoszenie i próby podtrzymania mnie na pierwszym, kiedy mnie stamtąd system wywalał.
    Podziwiam i szanuję.
  • Obyśmy nie spieprzyli tego miejsca.

    Dzięki bardzo za zaproszenie
    Podziękował(a) 3EluniaSylwia Nowa Rogalikowa
  • @kuria_domowa - tylko od nas zależy, co z tym miejscem zrobimy. :)
    Podziękował(a) 3asia Ewasz Nowa
  • Ej, ale temat nie był po to żebym podzięki zbierał, bo bez Was, to to forum byłoby puste i co najwyżej bym gadał sam ze sobą. No, chyba żeby ktoś z litości przyszedł, ale nie sądzę.

    To ja Wam dziękuję - tym zaproszonym osobiście przeze mnie, że przyjęli zaproszenie, oraz tym którzy dali się zaprosić przez osoby już tu będące.

    Z forum jest jak z knajpą - można wstawić do niej meble i kraniki z piwem, ale niezależnie od tego jaki będzie wystrój, klimat tworzą ludzie tam przychodzący.

    Więc zatem ja dziękuję Wam - że tworzycie klimat:) I to patrząc na statystyki - dość aktywnie ;-)
    Podziękował(a) 4Bea Izka Katarzyna Yucami
  • Ja się bardzo, bardzo cieszę, że mogę tu być z Wami, tęskniłam za @Agnicha , za @mader, za Elunia co prawda krócej, ale też bardzo, @TecumSeh , dzięki Tobie wróciły do mojego życia ważne osoby, choć od mnie pewnie mało pamiętają, dla mnie forum jest ważne, moje jedyne miejsce w sieci, a poza siecią wokół mnie pusto od lat. Płakałam, kiedy po kolei zaczęły znikać osoby, jaka złudna ta bliskość była, ale dla mnie niestety jedyna.
  • @Zuzapola A ja nie chciałam wierzyć, że ktoś za mną tęsknił
    Podziękował(a) 4Katarzyna ola_g Shrekowa Zuzapola
  • Ja na przykład :)
  • i ja :-)
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • Z tamtego forum nie odeszlam przez Klarcie
    Żeby było jasne
    Nie tolerowalam że akceptuje się tez inne osoby i ich chamstwo
    Pewnie tu za jakiś czas też podobna będzie tendencja A może się mylę ale mam na dzień dzisiajszy trochę więcej dystansu
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • edytowano marca 2021
    Wiele osób @Agnicha , ja też.

    Ciągle mam wrażenie, że wielu osobom na forum brakuje świadomości, że są dla kogoś ważne, zwłaszcza jeśli to "tylko" forumowe znajomości. Tymczasem dla mnie wiele/wielu z Was jest bardzo ważnych i dlatego tak trudno było mi zostawić orga, mimo że od jakiegoś czasu nie czułam się tam dobrze.

    Żeby nie było, mnie też się wydaje, że gdybym zniknęła nikt by tego nie odczuł jako stratę.
    Podziękował(a) 4Agnicha Basja Madzikg Rogalikowa
  • Nieprawda, dziewczyny, to byłaby prawdziwa strata. Przynajmniej dla mnie.
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Nowa
  • Ja bardzo przywiązuję się do ludzi i choć mało się udzielam, mało piszę to jakoś osoby piszące,są mi bliskie. I mam taki defekt, że każda zmiana jest dla mnje trudna. Czy to odchodzenie ludzi, czy też sama zmiana miejsca-czyli forum. Tak mam i już.
    Wciąż jeszcze np. troszkę mi tęskno do ProMamy, Tawa czy innych osób , które były drzewiej aktywne
    Podziękował(a) 1ola_g
  • To nowe forum traktuję trochę jako druga szansa-bo tam już nie dawałam rady

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik