Forum ma już tydzień:)

123468

Komentarz

  • Rogalikowa powiedział(a):

    Dlaczego mamy cię "oszczędzić?" Ktoś cię tu krzywdzi? Sorry, ale to brzmi trochę jak "czy przestał pan już bić żonę?" Proponuję mniej dramy i mniej, powiedzmy, kołków.

    No właśnie Rogalikowa .... Mogę nie chcieć tych czepiań prawda? No to zejdź ze mnie.
  • @Rusałka nie wiem, może to tylko takie moje wrażenie, ale jak ktoś się z Tobą nie zgadza to traktujesz to jako osobisty atak na siebie. A z mojej strony to nie był atak, tylko zwykla dyskusja, wymiana poglądów, a nie negowanie osoby. Nie musimy się tu na forum we wszystkim zgadzać, możemy się pięknie różnić.
  • Skatarzyna powiedział(a):

    Też.

    Nikt nie lubi być podglądany? Ale już podziwianym, to co innego. ;)

    Paluszek w górę, kto nie lubi :D
    Ja bym mogła cały czas. Więc się nie krępujcie, jakby co B)
  • @Juka ja tam Cię szczerze podziwiam i bardzo lubię Twoje sarkastyczno-ironiczne poczucie humoru, mój mąż miał podobne <3
  • No. Tak mi proszę mówić zawsze. Najrzadziej co 2 posty ;)
    Podziękował(a) 3AgaMaria Ojejuna ola_g
  • Ja Was dwie! @asia i @Juka mam w mojej top dziesiątce, która liczy co najmniej dwa razy tyle. :*
    Podziękował(a) 4AgaMaria asia Juka ZielonaKawa
  • Bez jajów ;) , nie chcemy żeby Ci się w d... poprzewracało, max co dwa miesiące :p
  • Skatarzyna powiedział(a):

    Ja Was dwie! @asia i @Juka mam w mojej top dziesiątce, która liczy co najmniej dwa razy tyle. :*

    Tzn. to jest top dwudziestka ;)
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • No właśnie. Tak jak w pierwszej czwórce mam wszystkie dzieci.
    Podziękował(a) 1asia
  • Juka powiedział(a):

    :'(

    No dobra @Juka . Jak byś miała lać ślozy, mogę co miesiąc ;)
    Podziękował(a) 1Juka
  • A teraz niech mnie ktoś kopnie w cztery litery, bo muszę zlecenie skończyć, a że zostało niedużo to odkładam, i odkładam, i odkładam, i się w końcu obudzę z ręką w nocniku :D
  • asia powiedział(a):

    A teraz niech mnie ktoś kopnie w cztery litery, bo muszę zlecenie skończyć, a że zostało niedużo to odkładam, i odkładam, i odkładam, i się w końcu obudzę z ręką w nocniku :D

    Kopać nie będę. Przytoczę poranna rozmowę z wczoraj:.
    - kopnij mnie do działania!
    - o nie. Kopać nie będę. Mogę cię obrzucić inwektywami
    - dobra, strzelaj!
    - wstawaj leniu leniwy!
    - no tym poruszyłas mnie do żywego. Już wstaję.


    Więc @asia rób, co Twoje, bo ci PW z inwektywami wyślę.
    Podziękował(a) 4asia Izka Juka ola_g
  • Rusałka powiedział(a):

    Nie @olgal ja się z Tobą nie zgadzam. Dla mnie te 20-30 osób z wątków, głównie modlitewnych,z róż, z zamówień, z privów to żywe relacje i więzi. I tak dziwię się, że wciąż są ludzie aktywni nieaktywni w społeczności powstałej z innej społeczności gdzie lata znamy się, pisaliśmy itd dlatego tak zareagowałam.


    @Rusałka tak, to żywi ludzie i relacje. Dla mnie też. Nigdy nie zgadzałam się z tezą,że forum to tylko bezemocjonalne nicki.
    Jednak dla mnie forum jeśli chodzi o więzi raczej początek jakiejś głębszych relacji przyjaźni z kimś ale kontynuowana już bezpośrednio twarzą w twarz,czy przez rozmowy na priv.
    Potrzebuję takiej formy,żeby się jakoś bardziej otworzyć i zaufać bo mam świadomość,że na dużym forum są różni ludzie,z różnym zaangażowaniem,podejściem, innym zdaniem
    i w sumie sporej części to w ogóle nie znam kto to.
    I oprócz tych,którym po tym co piszą na forum byłabym w stanie zaufać jest też część, przed którą z różnych powodów,także bezpieczeństwa mnie czy mojej rodziny, nie chciałabym się wywewnętrzać.

    Ludzie są różni. Ja mam tak :)
  • Z trzeciej strony, jak chcę bardziej poznać, to mogę, nie?
    Podziękował(a) 2Ewasz olgal
  • Poproszę o numer konta.
  • Poproszę nr konta.
  • Poproszę o numer konta.
  • edytowano kwietnia 2022
    Co z tym numerem? Bo wolałabym nie zaczynać nowego miesiąca z długami. ;)
  • Słuchajcie, dostałem już chyba więcej kasy niż potrzebuję, więc proszę już nie wpłacać - nie będę już podawał nr kont i proszę nie przekazujcie go innym.

    Jeśli kto chce wspomóc forum to za rok będzie kolejna zbiórka CHYBA ŻE okaże się że w ramach wykupionej usługi nie wyrabiamy, i trzeba będzie dokupić wyższą (ale jeśli, to dam znać).

    W każdym razie pragnę się rozliczyć i piszę co następuje: zarówno serwer jak i domena zostały opłacone i przedłużone:

    Serwer:




    Domena:




    Podsumowanie:



    Serwer jest opłacony do 17 kwietnia 2023 a domena wykupiona do 26 kwietnia 2023.
  • No i pięknie :)
  • edytowano kwietnia 2022
    Nie zdążyłam wpłacić :(
    Planowana kwota pójdzie na cel charytatywny i może będę szybsza następnym razem.
    Edit: no i dobrze ze dalej działa :)
  • Ja też nie zdążyłam...
  • Zuzapola powiedział(a):

    Ja też nie zdążyłam...

    Kto nie zdążył płaci abonamencik B) :D ;)
    Podziękował(a) 2AgaMaria Izka
  • Kto nie zdążył a będzie chciał, to może za rok po prostu - bez sensu by kasa leżała i się kurzyła.
    Podziękował(a) 2AgaMaria Ojejuna
  • Dzięki wielkie.
    Podziękował(a) 1joanna_1991

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik