Forum ma już tydzień:)

124678

Komentarz

  • Poproszę o numer konta
  • Rusałka powiedział(a):

    To gdzie Ci ludzie są? :D jacyś incognito czytujący

    Tak wlasnie @ Rusałka - czytają, modlą się i bardzo mało komentują. Są i tacy.

    Podziękował(a) 1Agnieszka88
  • Ewa powiedział(a):

    Rusałka powiedział(a):

    To gdzie Ci ludzie są? :D jacyś incognito czytujący

    Tak wlasnie @ Rusałka - czytają, modlą się i bardzo mało komentują. Są i tacy.

    Nie to co niektórzy inni :joy:
    No co poradzę
    Gaduła jestem...
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • edytowano marca 2022
    @Ewa to bardzo pocieszające :) tzn ze modlący <3 chociaz mi jest dziwnie na 180 osób może 20 jest aktywnych aktywnych a wiadomo, że społeczność buduje się z kimś kto się daje poznac, coś napisze, podzieli się itd . Czy się z kimś zgadzam czy nie zawsze to jakaś relacja i wiem np za kogo codziennie się modlę.
    Dobrze, że statystyka w sumie wypłynęła tzn dla mnie dobrze bo już wiem, żeby ugryźć się czasem w jezyk, nie pisać juz osobistych doświadczeń i ograniczyć zdjęcia. Nikt nie lubi być podglądanym... ale to moje zdanie I obserwacja. W sumie nic to nie zmienia.
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Poproszę o konto
  • @ola_g mnie Twoje gadanie bardzo pasuje. Forum przez to żyje I ma ten wiek co ma, właśnie dzięki temu.
    Podziękował(a) 1ola_g
  • Ja też proszę nr konta
  • Nr konta proszę żeby oddać pożyczona kase ;)
  • I ja poproszę.
  • I ja poproszę
  • Ja też.
  • edytowano marca 2022
    A po ile w końcu pożyczyliśmy? :p
    Bo wszyscy to raczej nie wpłacą. Żeby starczyło.
  • Nie wiem, ale się rozliczę jak wszystko dojdzie.
    Gdyby był nadmiar, to można będzie (jeśli tylko chcecie oczywiście) wspomóc wybrany cel. Albo opłacić na lata wprzód.

    Zobaczymy jak będzie :)
    Podziękował(a) 4AgataZi Izka Katanna Rusałka
  • Ja też nr poproszę
  • edytowano marca 2022
    Też muszę oddać kasę. :)

    I zgadzam się, że Twoje opinie @TecumSeh w paru wątkach polityczno- broniowych byłyby bardzo wskazane.
    Podziękował(a) 3Ewasz mysikrolica Ojejuna
  • Te kwoty, które podałeś, @TecumSeh , to za miesiąc?
    Podziękował(a) 1Monika7
  • @TecumSeh, poproszę o numer konta, tego od pożyczki... :blush:
  • Bagata powiedział(a):

    Te kwoty, które podałeś, @TecumSeh , to za miesiąc?

    Nie nie, za rok.
    Podziękował(a) 2AgaMaria Bagata
  • Też mam jakiś dług do oddania, nr konta poproszę ;)
  • Poproszę o nr rachunku
  • Ja proszę numer konta, ja bym była za tym, jeśli będzie nadmiar, żeby tą droższą opcję zapłacić, żeby Cię monity nie ganiały.
  • Poprosze nr konta
  • Rusałka powiedział(a):

    @Ewa to bardzo pocieszające :) tzn ze modlący <3 chociaz mi jest dziwnie na 180 osób może 20 jest aktywnych aktywnych a wiadomo, że społeczność buduje się z kimś kto się daje poznac, coś napisze, podzieli się itd . Czy się z kimś zgadzam czy nie zawsze to jakaś relacja i wiem np za kogo codziennie się modlę.
    Dobrze, że statystyka w sumie wypłynęła tzn dla mnie dobrze bo już wiem, żeby ugryźć się czasem w jezyk, nie pisać juz osobistych doświadczeń i ograniczyć zdjęcia. Nikt nie lubi być podglądanym... ale to moje zdanie I obserwacja. W sumie nic to nie zmienia. </p>

    "nikt nie lubi być podglądanym"?
    Aż zakuło :#
    Przecież każdy tu jest dorosły, pisze coś, wkleja zdjęcia świadomie i dobrowolnie.
    Czyli pokazuje po to, by ktoś zobaczył.
    Przecież wiadomo, że to internet, że forum, że dziesiątki ludzi ma uprawnienia i może się zalogować, przeczytać, obejrzeć. Nie ma obowiązku komentować albo skoro zobaczyło to też pokazać.

    Mam świadomość powyższego, akceptuję więc piszę/wklejam. Nie chcę się upubliczniać - nie pokazuję.
    Fajnie by było, gdyby więcej ludzi się odzywało, ale ja tam rozumiem, że nie zawsze jest czas, ochota, nie każdy lubi, itd. Ale żeby zaraz od podglądaczy oberwać. Ajć...
    Podziękował(a) 4Ewa mamababcia Monika7 Ojejuna
  • AgataZi powiedział(a):

    A po ile w końcu pożyczyliśmy? :p
    Bo wszyscy to raczej nie wpłacą. Żeby starczyło.

    po pincet ;)

    Podziękował(a) 1Madzikg
  • zapomniałaś +, pincet plus :D
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • Mam wrażenie, że więcej niż 20 osob aktywnie uczestniczy @Ewa.
    Natomiast, jest tez takie pisanie rotacyjne, ktoś przerywa na Wielki Post, ktoś ma trudny czas w domu, natlok obowiązków, itd
    Podziękował(a) 4AgaMaria Katanna Ojejuna ola_g
  • Oczywiście też poproszę numer konta

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik