Druga róża za dzieci, patron: św. Józef

191012141517

Komentarz

  • O, to jeszcze 3 osoby i rozpiszemy
  • @pustynny wiatr , @Sophia zastanawiam się co zrobić - czy Was wpisać w rozpiskę do nowej róży za dzieci i w myśl słów "gdzie dwóch lub trzech w imię Moje, tam jestem" zaczęłybyście już się modlić za dzieci i o natchnienie i odwagę dla kolejnych osób, żeby zebrał się skład.
    Czy oddam moją tajemnicę i będziecie ją odmawiać, póki nie zgłosi się jeszcze kilka osób. Wtedy rozpiszemy nową różę i tam pójdziecie już na swoje tajemnice?
    Ja żeby z róży nie wylecieć w tej wersji zabiorę od Anety modlitwy początkowe.

    Jak czujecie ? wersja a czy b?
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • @AgataZi jeśli to nie problem, to chętnie bym zaczęła tutaj pod patronatem św. Józefa, bardzo mi on bliski i chyba łatwiej tak zacząć niż od zera. A co Ty na to @Sophia?

    Ale jak sytuacja będzie rozwojowa, to się zacznie nową różę.

    Może tak być?
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Tylko nie chciałabym czegoś pozbawiać Anety lub Ciebie, na pewno to rozwiązanie jest dla Was OK?
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Dla mnie tak.
    @AnetaSe przyjdziesz na chwilę? Czy zgodzisz się odmawiać pierwszą tajemnicę radosną a modlitwy początkowe oddać?
  • A nie można zalozyc Róży nr 2 p.w. św.Józefa? Komu to przeszkadza...Albo sw.Jozefa Oblubieńca NMP lub coś takiego
    Podziękował(a) 2AgataZi pustynny wiatr
  • @Honi najprostsze rozwiązania bywają najtrudniejsze ;) Rację masz, coś takiego się wymyśli.
    Będę myśleć nad patronem i szukać chętnych, a na ten pierwszy miesiąc już nas przygarnijcie :)
    Podziękował(a) 1Honi
  • Można. Niech tu jeszcze za 2-3 osoby się zgłoszą, zaczniemy zbierać skład zapadnie decyzja o patronie.
    Podziękował(a) 1Honi
  • A ja myślałam, żeby może jednak założyć nowy wątek z nową różą, bo ktoś będąc przekonanym, że ta obecna róża jest już kompletna, może nawet w nią nie wchodzić i nie zauważy, że jest opcja założenia kolejnej. A jak będzie nowa to ktoś się może skusi?
    Też jestem za św. Józefem jako patronem:)
  • Ot zagwostka teraz :p
    I bądź tu człowieku mądry ;)
    Podziękował(a) 2pustynny wiatr Sophia
  • Dobrze, rozpiszemy.
  • @pustynny wiatr weź tu moją, ja z @Sophia idę do nowej.
    Może tak być?
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • Jestem za:)
    Podziękował(a) 2AgataZi pustynny wiatr
  • Albo mogę pójść ja, jak wolicie. Ja w sumie się nie znam na różach. Myślałam, że musi być komplet, żeby zacząć. Jak nie musi, to gdzie mnie wciśniecie, będzie dobrze :)
  • Ale może faktycznie idź Ty @AgataZi do nowej, bo ja teraz z niemowlakiem mam słabe moce przerobowe z odpowiadaniem i organizowaniem ludzi do czegokolwiek?
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Powinien być komplet, ale tak to byśmy nie ruszyli chyba. Zaczynaliśmy bez i w 6 już się komplet uzbierał.
    Także u nas tak. Gdzie indziej nie wiem jak.
    To ok.
    Zaraz ogarnę temat.
    Dziękuję dziewczyny!
    Podziękował(a) 2pustynny wiatr Sophia
  • Wołam Was tu wszystkich bo sprawa jest taka - @pustynny wiatr wchodzi na moje miejsce. Witamy Cię tu bardzo serdecznie!

    Ja natomiast znikam gdyż tworzy się nowa róża za dzieci.
    Pomódlcie się o ludzi do niej proszę.
    I jest sprawa - prosiłabym żeby ktoś z Was zaopiekował się tą różą.
    Decyzję kto pozostawiam Wam.
    Z góry dziękuję za tego, kto się na ochotnika zgłosi ;)
    Dziękuję Wam za wspólna modlitwę. Kawał serca tu zostawiam. To moja pierwsza w życiu róża <3

    Kwiecień 2023

    Tajemnice radosne

    1. @AnetaSe
    2. @agnieszkamama
    3. @olgal
    4. @groszek
    5. @Mamaw

    Tajemnice światła

    1. @pustynny wiatr
    2. @ZielonaKawa
    3. @Ida
    4. @Madzikg
    5. @mamababcia

    Tajemnice bolesne

    1. @Katanna
    2. @mąż groszek
    3. @Duduś
    4. @Lavender
    5. @Bambidu

    Tajemnice chwalebne

    1. @Ewa
    2. @Ganna4
    3. @Juka
    4. @Isako, @Milamama
    5. @Honi
    Podziękował(a) 5Ewa Honi Madzikg mamababcia Milamama
  • Ojej @AgataZi nie wiedziałam, że to Twoja pierwsza róża. Nie chciałam robić zamieszania i przestawiać ludzi... trochę mi głupio teraz. Na pewno nie jest to dla Ciebie kłopot?
  • @pustynny wiatr żadnyn kłopot, ani zamieszanie!
    Cieszę się bardzo, że tworzy się kolejna róża! To jest dopiero radość!
    Chwała Panu!
    Opiekuje się teraz 6 różami, modlę w 11.
    Krzywda się nie dzieje
    Poprostu mam sentyment, bo od tego się zaczęło, iskra poszła. I niech leci dalej, na chwałę Pana Boga i dla zbawienia dusz.
    Dziękuję, że przyszłaś <3
    Podziękował(a) 2Honi pustynny wiatr
  • Jesteś bardzo kochana, dziękuję. Czuję się bardzo miło przyjęta <3
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Tutaj chciałabym przekazać komuś prowadzenie. W kolejnych sukcesywnie też, tych kompletnych zwłaszcza, bo nie jest dobrze taki prawie monopol sobie zrobić. ;)
  • Jestem Ci szczególnie wdzięczna, bo u mnie teraz zajęcie się organizacją czegokolwiek bywa skomplikowane. A tak to wchodzę na gotowe i w tym momencie to duży prezent dla mnie i mogę się od razu zacząć modlić i nie myśleć o kwestiach organizacyjnych.

    I tu jest ten klops ze mną, że nie mogę Cię zastąpić w prowadzeniu, zwłaszcza, że nigdy żadnej róży nie prowadziłam i doświadczenie zerowe. Mam nadzieję, że się ktoś inny znajdzie chętny do tej funkcji!
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • edytowano kwietnia 2023
    @pustynny wiatr nie oczekuję. Na spokojnie :)
    Myślę, że jak się pomodlimy to ktoś poczuje natchnienie i sam się odważy i zgłosi.
    To jest prosty temat. ;)
    No ale raz w miesiącu trzeba być, rozpiskę zrobić (w razie co pokażę jak to szybko zrobić).
    No i dopilnować potwierdzeń.
    Ewentualnie na potrzeby chwili reagować.
    I dobrze by było modlić się za uczestników, żeby wytrwali.
    Tyle.
    Przemyślcie proszę. Prawie miesiąc czasu do namysłu. ;)
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • Hej dziewczyny, chwilowo mogę ogarniać rozpiski, dopóki ktoś nie odczuje do tego powołania ;)
    @AgataZi, bardzo Ci jestem wdzięczna za tę różę, podziwiam zaangażowanie w forumowe róże w ogóle i postawę w tej sytuacji. <3
  • Dzięki @Bambidu. <3 Bierzesz od już czyli ze ściganiem niepotwierdzonych czy już ogarniętą? Nie sprawdzałam jeszcze, ale pewnie kogoś tam pod rozpiską brak...
  • Dziękuję Wam za miłe słowa.
    Pomódlcie się teraz o pokorę dla mnie :)
  • Mogę od już, chociaż nie jestem zbyt skutecznym ścigaczem. ;)
    Ale sprawdzę czy kogoś brakuje i zawołam.
  • Dziękuję <3
  • @AgataZi , widzę, że @Milamama jest na rozpisce razem z @Isako, która od ponad roku się nie loguje. Czy jest sens ją tu wciąż przypisywać? Jeżeli faktycznie jej zależy, powinna się odezwać jeśli ją wykasujemy z listy. A wtedy... będzie kolejna osoba do nowej róży ;)

    @agnieszkamama, @mamababcia, @Ewa - pozwalam sobie Was wezwać do raportu ;) (mam nadzieję, że nic nie pomieszałam.)
    Podziękował(a) 3AgataZi Honi Milamama
  • @Bambidu dzięki.
    Myślę, że można jak najbardziej.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik