Druga róża za dzieci, patron: św. Józef

edytowano lutego 2023 w Otwarta (Wszyscy)
Skoro pierwsza róża już w komplecie to proponuję zebranie się do drugiej - za dzieci, małe, duże, chore, zdrowe, pogubione, potrzebujące otoczenia modlitwą - czyli ogólnie wszystkie. Ktoś chętny?
Na prowadzeniu się nie znam i to się nie podejmę, ale się zgłaszam.
Otagowano:
«13456717

Komentarz

  • Zgłaszam się do róży, ale prowadzić też nie dam rady.
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Ja chętna.
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Kibicuje Wam żebyście szybko stworzyły róże, ja już w rozy za dzieci, rodziców, małżeństwa i mężów, jak zalozy ktoś za duszę czyśćcowe to wolajcie mnie :)
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Ja też chętnie.
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • @AgataZi - pozwoliłem sobie edytować i otagować coby łatwiej było szukać.
    A przy okazji podbijam:)
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Póki co są 4 osoby:
    1 @AgataZi
    2 @ZielonaKawa
    3 @Honi
    4 @TecumSeh

    Czy jakby jeszcze jedna osoba się znalazła można zacząć tylko w piątkę?
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • Można. Zacznijcie się modlić, ludzie się znajda.
    Podziękował(a) 2AgataZi TecumSeh
  • Dobra, to jakby co radosne. To, co - zaczynamy?
    Czekamy na jeszcze jedną osobę. Może ktoś chętny?
    A póki nie ma mogę odmawiać 5 tajemnicę.
  • To i ja pytam- ktoś się dołączy?
    Ja na razie 1 i 5 wzięłam.
    @Honi, @TecumSeh, @ZielonaKawa jesteście też?
  • Wezmę drugą.
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • @AgataZi No jesteśmy, jesteśmy:) Czekamy na start:)
  • A to nie było start?
    Myślałam, że był.
    No to czekamy, co @Honi powie i może być start jak potwierdzi.
    Jak ktoś się zgłosi to 1 albo 5 do wzięcia.
  • @AgataZi ja bardzo chętnie 5 wezmę jeśli można.
    Podziękował(a) 1AgataZi
  • Jasne! Dzięki
  • Super! Czyli na pierwszą część mamy komplet, bo myślę, że @Honi chętna, ale na wywczasach może się nie ma jak odezwać.
  • Ja bieri bieri tylko którą część? :)
  • 3 tajemnica radosna?
  • No to tajemnice radosne:

    1 @AgataZi
    2 @ZielonaKawa
    3 @Honi
    4 @TecumSeh
    5 @Bambidu

    W piękne święto Matki Boskiej Częstochowskiej rusza pierwsza 5 róży za dzieci.
    Potwierdźcie podziękujem, że jesteście i startujemy (mam nadzieję) od dziś.

    Intencja ogólna za dzieci. Wszystkie nasze forumowe, naszych bliskich, znajomych. Narodzone i nienarodzone-te, które już odeszły i się nie narodzą, i te, które na świat się szykują - rozwijają się w brzuszkach, albo rodzą, właśnie lub za chwilę.
    Za duże i małe, zdrowe i chore, małe pandy i zbuntowane, pogubione nastolatki. Te, które potrzebują umocnienia, otulenia modlitwą. Własne, chrzestne. Ogólnie wszystkie.

    Jak ktoś intencje szczegółowe ma to dopisujcie.
  • O @Honi - fajnie, że jesteś! tak, 3.

    No to START!

    I czekamy na następnych. Jeszcze tylko 15 osób i będzie komplet! Chodźcie, kto tam jeszcze :)
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • Ładnie nam się składa z tymi różami. akurat w święta maryjne startują. Pierwsza -15 sierpnia we Wniebowzięcie NMP, druga i trzecia -w święto Matki Boskiej Częstochowskiej.
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • Pięknie!
    Pomodlone. ;)

    Dziękuję za przyjęcie.
    I tak codziennie mówię przynajmniej dziesiątkę za dzieci własne i chrzestne. Dołączam jeszcze osoby, z którymi w przyszłości zwiążą swoje życie, bo to przecież też nasze dzieci. Mam nadzieję, ze to w róży akceptowalne?

    Mam małą wątpliwość. Czy, skoro zaczynamy dzisiaj zmiany tajemnic będą na początku miesiąca, czy zawsze 26-go? Bo szczerze mówiąc pasowałby mi jednak początek miesiąca tak jak mam w innych różach. Inaczej sie pogubię. Jak uważacie?
  • Ja uważam że początek miesiąca to dobra data. O 26 łatwo zapomnieć.
  • edytowano sierpnia 2021
    Myślę, że normalnie na początku miesiąca. Tylko pytanie jak. Jest nas póki co tylko 5, więc zostajemy w radosnych tylko się wymieniamy tajemnicami czy bieżemy bolesne w tej kolejności jak teraz?
    Ja się nie znam, nigdy nie byłam w róży, wolałabym nie prowadzić póki co, bo nie mam doświadczenia. Lepiej żeby wziął się za to ktoś kto się zna.
  • Proponuję (nie że sie znam czy coś) przeskok na bolesne i chwalebne potem. Najprościej w takiej kolejności a potem, po ukończeniu wszystkich, przesuwamy oczko wyżej.
    A może się uda, i w międzyczasie będzie nas więcej:)
  • Nie wiem jak Wy, ale ja wybierałam tajemnicę tak by byla w kolejności z innymi moimi różami. Czyli pasowałoby mi w kolejnym miesiącu o "oczko" w górę (1 bolesna). Ale inni jeśli też tak wybierali zostaliby nadal w radosnych i rozumiem, że taka róża dość kulawa. Nie mam pomysłu, poza... dołączeniem jeszcze 10 osób. :)
  • Ja uważam jak @TecumSeh. Póki nie ma nas tyle, co trzeba dla obsadzenia wszystkich tajemnic to chyba odmawianie co miesiąc kolejnych część byłoby łatwiejsze do ogarnięcia i jakoś tak zgrabniej to wygląda.
    Jakieś tam ewentualnie roszady w kolejności w razie potrzeby można robić, ale wyglądałoby to tak, że teraz jeszcze te kilka dni radosne, w październiku bolesne, w listopadzie chwalebne, w grudniu światła i do końca roku cały różaniec się ogarnie.
    A jak ktoś dołączy, najlepiej 15 osób, no to będziemy normalnie - "oczko w górę".
  • edytowano sierpnia 2021
    Rozumiem. OK
    Tylko wrzesień Ci się chyba zgubił, @AgataZi

    Może trzeba zrobić jakąś akcję promocyjną, loterię, benefity (np. Ci którzy są w róży mogą przy logowaniu wpisać hasło tylko raz, pozostali 5 razy). Sorry, głupawka mi się włączyła trochę nie w tym wątku...
  • A no, masz rację, wrzesień mi uciekł :) od dziecka nie lubiłam, jak tu lubić jak wakacje się kończą, chyba w podświadomość weszło, no nijak tylko musi być jeszcze wrzesień. Tak czy inaczej - kolejne miesiące, kolejne części.
    Chyba że przyjdą tu następni chętni to się będziemy zastanawiać.
  • edytowano sierpnia 2021
    No to i tu zmiana. Tylko teraz jak...?
    Po przemyśleniu - może tu zróbmy po prostu "oczko w górę"? Jak ktoś dojdzie (co daj Panie Boże) to się ładnie dołączy po kolei i nie będzie zagwozdki, którą część od następnego miesiąca brać jak będą niepełne piątki i przeskakiwanie na kolejne części...
    Oczywiście może być inaczej jeśli ktoś coś.

    Zgodnie z tym, co proponuję było by tak:

    Wrzesień 2021:
    Tajemnice radosne

    1. wolna - zapraszamy!
    2. @AgataZi
    3. @ZielonaKawa
    4. @Honi
    5. @TecumSeh

    Tajemnice światła
    1. @Bambidu
    2. i kolejne do wzięcia

    Zostawiamy tak, czy coś inaczej?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik