Duża rodzina - pro tip

123457»

Komentarz

  • U nas Fr nie przynosi żadnych uwag ze szkoły ostatnio, za to bije talerze i szklanki ( 4 szt poszły) oczywiście niechcący. Cóż ujście energetyczne musi mieć swoje miejsce.
    Tak patrzę na ten talerz i mógłby wylądować cały w koszu zawartość i talerz u Fr. :D
    Podziękował(a) 1JoannaS
  • To pewno jakiś francuski makaron pleśniowy :|
    Podziękował(a) 5Barbasia Bea Ganna4 Gloria6 Paulina
  • @JoannaS mam kandydatkę na żonę dla tego syna. Będą se wspólnie zarastać.
    Podziękował(a) 1JoannaS
  • Przypomnijcie mi jaka firma robi takie kalendarze scienne gdzie na jednej stronie jest cały miesiąc i przynajmniej pięć kolumn do każdego dnia?

    Ostatnio o czymś zapomniałam i widzę, ze muszę wrócić do prowadzenia kalendarza miesięcznego. Te tygodniowe są do kitu
  • JoannaS powiedział(a):

    A mój syn dziś bohatersko zniósł talerz ze swojego pokoju. Napisałam mu na mesendzerze żeby to wywalił bo mi się nie chce mu tego zanieść z powrotem na górę

    eee, przecież to "doświadczenie " do szkoły na biologię szykował, śliczna pleśń wyszła, na 6

    B) :D
  • Wanda powiedział(a):

    @JoannaS mam kandydatkę na żonę dla tego syna. Będą se wspólnie zarastać.

    Wanda, moje życiowe, długoletnie doświadczenie wskazuje jednak, że ludzie dobierają się na zasadzie przeciwności :D Tak to Pan Bóg ułożył, że żeby bałaganić mógł ktoś, ktoś sprzątać to musi. Inaczej cały dom to jedno wielkie doświadczenie na biologię :D
    Podziękował(a) 2Rejczel Wanda
  • gahana powiedział(a):

    JoannaS powiedział(a):

    A mój syn dziś bohatersko zniósł talerz ze swojego pokoju. Napisałam mu na mesendzerze żeby to wywalił bo mi się nie chce mu tego zanieść z powrotem na górę

    eee, przecież to "doświadczenie " do szkoły na biologię szykował, śliczna pleśń wyszła, na 6

    B) :D
    aspergillus jak malowany :-)
    Podziękował(a) 2gahana JoannaS
  • gahana powiedział(a):

    Wanda powiedział(a):

    @JoannaS mam kandydatkę na żonę dla tego syna. Będą se wspólnie zarastać.

    Wanda, moje życiowe, długoletnie doświadczenie wskazuje jednak, że ludzie dobierają się na zasadzie przeciwności :D Tak to Pan Bóg ułożył, że żeby bałaganić mógł ktoś, ktoś sprzątać to musi. Inaczej cały dom to jedno wielkie doświadczenie na biologię :D
    Zbam i takich B)
  • @Wanda my mamy takie coś z lidla, ale w tym roku nie widziałam, chyba że źle patrzyłam...


  • Ja sobie drukuję sama taką tabelkę na miesiąc.
    Podziękował(a) 1AnnoDomini
  • Nie wiem,czy Wam to coś pomoże -ale ja robie sobie sama -w Wordzie. I naklejalm na stary kalendarz. Od kilku lat

    Podziękował(a) 1Barbasia
  • @Wanda zobacz planer rodzinny , ja na allegro kupowałam razem z kalendarzem, w Carrefour widziałam też.
  • My mamy wszystko w kalendarzu w telefonie. Bardzo to lubię, od razu widzę, co mąż wpisuje:-) i zawsze mam go przy sobie. Są powiadomienia odpowiednio wcześnie. Wszystkie terminy od razu dopisuję, żadnych luźnych karteczek do przepisania na nie wiadomo kiedy.
  • Ganna4 powiedział(a):

    Ja sobie drukuję sama taką tabelkę na miesiąc.

    Dokładnie tak. Ja na pół roku. Jedna strona a4 na tydzień. Każdy ma swoją kolumnę. Wszystko się zmieści.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik