Polecajki - co warto?

18911131419

Komentarz

  • Ale kto nie daje wybrać?
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • Do Agnichy było. To wątek poleceniowy, po co pisze ,że tego się nie da słuchać, że więcej osób ma odczucia kiepskie więc coś w tym jest. Ci to wnosi?

    Mi też różne rzeczy tu wrzucane nie przypadły do gustu i dziwiłam się co ktoś w tym widzi. Ale nie pisze, że to niefajne, nie takie itp. bo może kogoś poruszy.
  • Juka powiedział(a):

    Ale kto nie daje wybrać?

    No właśnie - kto nie daje wybrać.
    Tak samo napisałam, że mnie to nie pasuje jak ze trzy osoby ale TYLKO ja dostałam opierdziel... dziękuję. To daje do myślenia.
  • edytowano marca 2022
    Myślę że mówimy po prostu o swoich odczuciach, każdy i tak sobie własne zdanie wyrabia. W każdym razie, jeśli nie spodoba ci się to co polecę, spokojnie możesz to napisać, serio. Nie poczuję się urażona ;)
    Tu są sami dorośli ludzie, a lubienie albo nie jakiegos kaznodziei nie jest do zbawienia koniecznie potrzebne.
    Podziękował(a) 2Izka Skatarzyna
  • Szczerze... to mam serio dość tłumaczenia że nie jestem wielbłądem.
    Szczególnie tu na forum :D taki jakiś lajf... lekki odrzut mam i tyle.
  • edytowano marca 2022
    Uważam, że ksiadz Chmielewski mowi celnie, ma rację, tak jak i Pelanowski, Glas, tez dobrze mowia, a tez nie daje rady ich słuchać....większość mówiących nie daje rady, Rys, nie mogę wytrzymać....
    Wtedy przerzucam się na czytanie, daję radę, duzo wyciągam....

    A z przeróżnych księży, których próbowałam słuchać i tych znanych i mniej znanych moje ucho przyjmuje tylko Pawlukiewicza, mówi spokojnie, ale nie usypia i tyle.

    Nie zamykam się tylko dlatego, że mi nie pasuje barwa głosu, raczej uważam, że coś w mojej głowie jest z nadwrażliwością sluchowa czy coś, dlatego mnie to tak drażni , a nie ze cala grupa ksiezy ma problem z mówieniem, intonacją.

    No to czytam :). Lubię i omijam, co mnie odciąga od dobrego.

    Kto chciałby, a nie zdzierzy, czytajcie, to zawsze jakieś wyjście.
    B) <3

    Edit: zmiana wyrazu
    Podziękował(a) 3Aneczka08 Izka Juka
  • @Aneczka08 chciałam się zgodzić z tym wpisem z 9:23, miałam podobne odczucia, tylko śp. Ksiądz Pawlukiewicz, myślałam że nie dam rady nikogo słuchać. I owszem ks. Chmielewski ma manierę, taką lekko podlaską (z koleżanką tak nam podchodzi bo my kresowe troszkę) i dopiero po posłuchaniu na żywo przestało mi cokolwiek przeszkadzać :smile:
    Za to nie bardzo ks. Teodor do mnie przemawia :neutral: i cóż zrobić :wink:
    A jeszcze kiedyś świetnie mi się słuchało niejakiego Fabiana, ale ten w ogóle rzucił kapłaństwo, przykre...
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • AnnoDomini powiedział(a):

    Aneczka08 powiedział(a):

    A co do tego , filmu może to kwestia mojego humoru , ale jest mi strasznie żal tej żony. No poprostu gardło mi się zaciska....
    Wiem że kocha męża bardzo i dlatego mi jej żal że tak jej ciężko.
    Nie lubię takich filmików bo zakłamują rzeczywistość .
    Dużo ciężej by jej było, gdyby męża nie kochała. Wtedy to byłby hardkor...
    Podziękował(a) 2Agnicha Aneczka08
  • dziś druga rocznica śmierci x Piotra Pawlukiewicza
    Ewa, która robi stronę Dopoki walczysz, zrobiła dziś live z ks Bartołdem i ks Alexandrowiczem, kolegami kursowymi xP

    Polecam:-)

    https://www.facebook.com/stronaDopokiWalczysz/videos/5174305962601349
    Podziękował(a) 3Barbasia Lorelei moni_k

  • Kazanie księdza Pawlukiewicza o tym by dać się prowadzić Jezusowi:


  • edytowano marca 2022


    Warto.
  • Ks Nikos glosi rekolekcje w Gdyni
    Kto chce link to dajcie znac
    Jak bedzie yt to tu wstawię
  • @Agnicha. Poproszę link
  • edytowano kwietnia 2022
    A tu rekolekcje w naszej parafii - o. Mieczysław Łusiak - bardzo mi przypadły do gustu
    Znam go z mojej grupy - Empatyczni - czyli wychowanie bez przemocy

    Podziękował(a) 1Ewaklara
  • Aby Nikosa uslyszec trzeba nieco przesunac. Nauke mowi po mszy
  • A tu w radio Wnet... beznadzieja to radio ale Nauka swietna

    https://m.mixcloud.com/Milosc_i_Spiew_MiS/mis-28-03-2022/
  • Ks.Pawlukiewicz, najlepszy!
  • Bardzo pouczająca wypowiedz na dzisiejsze czasy

    Podziękował(a) 1Rejczel
  • Na 6 stronie już jest :) Bardzo dobra konferencja.
    Podziękował(a) 1Agmar
  • A rekolekcje wielkopostne dla mężczyzn? Żeby mężowie i ojce mogły posłuchać? Polecicie coś?


  • Film "Powołany " , z Marcinem Kwaśnym w roli księdza .
    Do obejrzenia świątecznego :)

    Widziałam tylko zwiastuny, ale na YT od wczoraj dostępny w całości.

    Podziękował(a) 1Wanda
  • gahana powiedział(a):



    Film "Powołany " , z Marcinem Kwaśnym w roli księdza .
    Do obejrzenia świątecznego :)

    Widziałam tylko zwiastuny, ale na YT od wczoraj dostępny w całości.

    obejrzelismy w wielki piątek z młodzieżą (od 11 latki w górę) myślałam, że będa marudzić ale mega ich wciągneło i objerzeliśmy całośc. POlecam!
    Podziękował(a) 2blaekie Shrekowa
  • My dzisiaj :)
    Ale powiem szczerze, że spodziewałam się czegoś innego. Film na podstawie świadectw. Brakowało mi takiej ostrej wymiany poglądów, gradu pytań i odpowiedzi księdza. Jakby za gładko to wszystko " poszło".
    Marcin Kwaśny świetny w roli.
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • Może jestem zbyt wyczulona.
    Może zbyt wiele obejrzałam filmów zbyt infantylnych i na marnym poziomie ( jeśli chodzi o religijne) i z dużym dystansem podchodzę do kolejnych.
    Szukam czegoś, co rzuci mnie na kolana.
    Absolutnie nie myślę, że jest słaby.
    Wydaje mi się, że uwaga zbyt skupiła się na bohaterach świadectw a za mało na roli kapłana.
  • Na kolana nie rzucał, można było ostrzej i kontrowersyjnej fakt.Ale pod kątem młodzieży uważam że to było świetne.

    Ps właśnie obejrzeli po raz drugi dziś
    Podziękował(a) 2gahana Shrekowa
  • @gahana może film "Bóg"

    Podziękował(a) 1gahana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik