Polecajki - co warto?

1568101119

Komentarz

  • Podziękował(a) 1ryjek007
  • KONIECZNIE!!!!

    Absolutnie wstrząsające kazania ks Dominika.
    Chyba najmocniejsze którego słuchałam.
    Mam wrażenie że coś potężnego jest już blisko dlatego ks Dominik znacznie wzmógł swój przekaz.



  • Aneczka dziękuję.
    Bogu niech będą dzięki za tego wiernego pasterza.
    Rzeczywiście - koniecznie!
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • edytowano lutego 2022


    Sama prawda. Mówi zupełnie jak tradi ksiądz ;-)

    Wspomnijcie w tym kontekście te zdjęcia siostry Łucji, które kiedyś wklejalam. Zafałszowywanie 3 Tajemnicy Fatimskiej.

    Cierpiący i osamotniony, niezrozumiany Papież: Czyż nie jest to BXVI po ostatnich wydarzeniach, tych oskarżeniach monachijskiej kancelarii?



    Podziękował(a) 2Aneczka08 olgal
  • @Wanda, a na czym polega zafałszowanie tej tajemnicy?
  • edytowano lutego 2022
    Monika powiedział(a):

    @Wanda, a na czym polega zafałszowanie tej tajemnicy?

    Mówienie, że to chodziło o zamach na JP2. I że ta tajemnica to już żadna tajemnica bo się zrealizowała. Tak twierdził np kardynał Bertone. Świetnie to opisał Christopher Ferrera. https://sklep.antyk.org.pl/p,fatima-tajemnica-nadal-skrywana-sledztwo-w-sprawie-zatajenia-slow-najswietszej-maryi-panny-zawartych-w-trzeciej-tajemnicy-fatimskiej,6522.html
    Podziękował(a) 3Aneczka08 Basja Monika
  • Wanda powiedział(a):



    Sama prawda. Mówi zupełnie jak tradi ksiądz ;-)

    Wspomnijcie w tym kontekście te zdjęcia siostry Łucji, które kiedyś wklejalam. Zafałszowywanie 3 Tajemnicy Fatimskiej.

    Cierpiący i osamotniony, niezrozumiany Papież: Czyż nie jest to BXVI po ostatnich wydarzeniach, tych oskarżeniach monachijskiej kancelarii?



    @Wanda podobnie myślę. Zresztą nie od dzisiaj. Że to o papieża Benedykta może chodzić. Nawet mnie to zdziwiło w tym akurat kazaniu ks.Dominika,że o papieżu Franciszku mówi w tym kontekście.

    A ks.Dominika bardzo lubię słuchać od lat.
    Teraz niedawno byłam w Strachocinie i był.ks. Dominik z Wojownikami Maryi. Ich modlitwa robi wrażenie.
    Ks. Dominik tam się "tylko" modlił,bo ktoś inny prowadził te uroczystości.
    Jednak na koniec go poprosili i powiedział kilka zdań, i też z taką mocą z mocą,że bardzo mi zapadło w pamięć.

    To jest tutaj na końcu transmisji, po 4 godzinie

    4:03:54



  • KS Dominik ma mieć u nas rekolekcje w Adwencie 2022.
    Podziękował(a) 1olgal
  • edytowano lutego 2022
    @olgal a co Cię zdziwiło w tym co mówił o Franciszku? Bo wg mnie x Dominik powiedział, że Franciszek jest tym papieżem, za rządów którego nawa Kościoła odpłynęła daleko od kolumn Eucharystii i NMP i dopiero po jego śmierci nowy papież zacumuje Kościół we właściwym miejscu. Oby!

    Przyznam się że wstydem, że do tej pory nie znałam tej wizji x Bosco.

    Edit: już zrozumiałam o co chodziło Olgal. Ze Fr to biskup w bieli, który będzie zszokowany rozmiarem zniszczen które zobaczy na własne oczy.
    Podziękował(a) 2Aneczka08 olgal
  • @Wanda ja czytałam gdzieś, ale już nie pamietam gdzie, że szatan jeszcze nie może pokazał pełni swoej władzy, póki żyje papież Benedykt, że to go powstrzymuje. A potem nic już go nie powstrzyma.

    a znasz może którąś z tych książek? Bo mam je dostępne w Legimi i chętnie bym poczytała
    Fatima Stuletnia tajemnica Wincenty Łaszewski
    Fatima i cierpienie Kościoła - Cristina Siccardi
    Fatima. Cała prawda. Historia i tajemnica - Saverio Gaeta
  • Ja również uważam, że opinia iż Ojciec Święty Benedykt jest katechonem, jest bardzo prawdopodobna.
  • edytowano lutego 2022
    @Aneczka08 dzięki za to kazanie ks.Dominika. Szczególnie mnie poruszyl ten fragment o cudach eucharystycznych jakich ostatnio w Polsce mieliśmy kilka i o kilku przypadkach, które są w trakcie badań a o których powiedział ks.Dominik.
    Ciało Chrystusa w hostii jest tak profanowane obecnie, że aż serce boli.
    Ostatnio w niedzielę u nas ksiądz upominał, żeby ci co przyjmują na rękę Komunie sw spożywali ją od razu na oczach kapłana - niestety są przypadki kiedy hostie są brane i wynoszone, wierni nieumiejętnie przekładają sobie hostie, na dloniach zostają okruszki, które następnie trafiają na posadzkę i nikt się nad tym nie zastanawia, że jest deptane Ciało Chrystusa :s Ważne, żeby było higienicznie.
    Ed.lit.+ emotka
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • Okruszki to niestety zawsze pozostają.... Dlatego pateny się puryfikuje. A rak nie.
  • Shrekowa powiedział(a):

    Ja również uważam, że opinia iż Ojciec Święty Benedykt jest katechonem, jest bardzo prawdopodobna.

    Aż musiałam sprawdzić kto to katechon...
  • A zauważyłam, że są osoby, które przyjmując Komunię na rękę nie zdejmują maseczki tylko wciskają Hostię pod nią do ust.
  • @Aneczka08 nie, nie znam żadnej z tych książek. Czytałam tylko Ferrerę, który podaje Fakt za faktem, zdjęcia dokumentów, wszystko doskonale dokumentuje.

    Pewne jest, że Fatima to objawienie niezwykle ważne. Spotkałam się z opinią, która mnie przekonuje, że celem Medjugorie jest zasłonięcie Fatimy.
  • co do Medjugorie to powiem jak mój mąż. Jak zatwierdzą to będę się zagłębiać.

    Natomiast nie przeczę, że dochodzi tam do nawróceń i że jest to miejsce kultu.
    Podziękował(a) 1Nigella
  • U nas w parafii 99 procent przyjmuje Pana Jezusa na klęcząco i do ust. Przedtem raczej na stojąco. Teraz jakoś tak wyszło, że część osób klękała po obu stronach nawy, więc reszta też zaczęła.
  • U nas proboszcz bardzo, ale to bardzo pilnuję i upomina, żeby Komunię przyjąć w jego obecności, nawet nie pozwala zrobić kroku w bok, żeby nie blokować osoby stojącej za plecami
    ( podchodzimy w procesji).
  • The user and all related content has been deleted.
  • Nie wiem kto ale ktoś lubi ks. NIKOSA
    Wysylam link


    Jak zwykle madrosc Slowa a nie swoje pomysly na życie
    Podziękował(a) 3Barbasia Ewaklara Ganna4
  • Czy wszyscy już obejrzeli serial The Chosen? Nie wiem doprawdy czemu tak długo zwlekałam. Wczoraj połknęłam pierwsze dwa odcinki, w weekend posadzę dzieci przed rzutnikiem i obejrzymy razem. Piękne.
    Podziękował(a) 4AnnoDomini Basja Rien Shrekowa
  • Nie szuka się tego na CDA tylko jest specjalna aplikacja. Za darmo.
  • edytowano lutego 2022
    Wanda powiedział(a):

    Czy wszyscy już obejrzeli serial The Chosen? Nie wiem doprawdy czemu tak długo zwlekałam. Wczoraj połknęłam pierwsze dwa odcinki, w weekend posadzę dzieci przed rzutnikiem i obejrzymy razem. Piękne.

    Nieprawdaż? Ciągle wszystkim polecam ;)
    Podziękował(a) 3Ewaklara Rien Wanda
  • Nam zostały dwa odcinki. :). Dzięki poleceniu @Shrekowa i @AnnoDomini :)
    Podziękował(a) 2AnnoDomini Shrekowa
  • Madame powiedział(a):

    Jak to technicznie wygląda?

    Może to źle opisałam : do komunii przystępujemy w procesji, w dwóch rzędach, ogólnie na stojąco, niektórzy klękają. Jeśli ktoś przyjmuje Pana Jezusa na dłoń musi Go podać do ust w obecności księdza - ksiądz musi to widzieć, żadnego odchodzenia w bok, odwracania się, dodatkowych ruchów, naciągania maseczki.
    Podziękował(a) 2[Usunięty użytkownik] Izka
  • Wanda powiedział(a):

    Nie szuka się tego na CDA tylko jest specjalna aplikacja. Za darmo.

    Czyli że można na kompie zobaczyć? Bo ja się morduję na komórce.
  • Dzięki za przypomnienie, juz zainstalowałam apke, będę jednak tez probowala na kompie.
    @Wanda
    @Shrekowa

    Chlopcy 8,5 i 11,5 dadzą radę?
  • Monika powiedział(a):

    Dzięki za przypomnienie, juz zainstalowałam apke, będę jednak tez probowala na kompie.
    @Wanda
    @Shrekowa

    Chlopcy 8,5 i 11,5 dadzą radę?

    Jak najbardziej!
    Podziękował(a) 1Monika

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik