Polecajki - co warto?

1101113151619

Komentarz

  • Ogladalam wczoraj w kinie Ennio Moricone... dokumentalny z 2021
    Cudowny film
    Swietny
    Troche długi i wymagający... dużo czytania słuchania i uwagi ale Swietny
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • edytowano sierpnia 2022
    Naucz się dziękować za swój krzyż - J. Budziaszek
    Podziękował(a) 1Ida
  • W POLSCE LUDZIE CHODZĄ Z ANIOŁAMI ...
    Egzorcysta Michał Olszewski: Pewna opętana kobieta widziała złe duchy w innych osobach, a także chodzące po ulicach. One też miały do niej dostęp. Została przez nie pobita, biły ją także w innych osobach, straszyły śmiercią. Mieszkała w Holandii. Opowiadała: Proszę księdza, jak przyjeżdżam do Polski, to czuję się bezpieczna. Mijam na ulicach ludzi którzy są w łasce uświęcającej. I chodzą CHODZĄ ZE SWOIMI ANIOŁAMI. A w Holandii mijam tylko ludzi, którzy chodzą z demonami swoich grzechów.
  • https://radioniepokalanow.pl/nowenna-do-sw-jana-marii-vianneya-26-lipca-03-sierpnia/

    taka nowenne wynalazł mój M dla nas. Znaczy chcia św Proboszcza z Ars i tę wygooglał

    ło panie jakie to jest mocne. w zasadzie byłaby to baza po 2 tyg rekolekcje. Jestem po wielkim wrazeniem tej nowenny
    Podziękował(a) 2Agmar blaekie
  • Oooo dzięki, tego mi trzeba!



  • Grają właśnie w kinach.
    Ku zdumieniu - jest też w Cinema City (są takie rejony gdzie innych kin nie ma ;) ).
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Chcę się wybrac
  • Do kin wchodzi też film o ks. Kaczkowskim
  • U nas nie grają i nie ma w zapowiedziach, w zapowiedziach jest tylko Żywy największą tajemnica wiary .
  • Agmar powiedział(a):

    U nas nie grają i nie ma w zapowiedziach, w zapowiedziach jest tylko Żywy największą tajemnica wiary .

    We wrześniu
  • Premiera 23.09
  • Agnicha powiedział(a):

    Agmar powiedział(a):

    U nas nie grają i nie ma w zapowiedziach, w zapowiedziach jest tylko Żywy największą tajemnica wiary .

    We wrześniu
    @Shrekowa napisała że grają wlasnie w kinach, u nas nie grają
  • edytowano sierpnia 2022
    Tak, grają i nawet w zwiastunie jest mowa że od 19 sierpnia.
  • Shrekowa powiedział(a):

    Tak, grają i nawet w zwiastunie jest mowa że od 19 sierpnia.

    Piszę o filmie o Kaczkowskim. Według moich danych premiera kinowa Johnny jest 23.09
  • Jeszcze słówko o tym filmie powyżej: to krótkie, 10 minutowe nagranie o sw.Janie od Krzyża, o jego życiu, o jego dziełach, o jego drodze do świętości. Można się dowiedzieć ciekawych faktów.
  • Co to znaczy być uczniem Pana Jezusa?

    Jak zawsze ks. Kwiatkowski w punkt, zdrowa chrześcijańska nauka. Bardzo polecam.






    Podziękował(a) 1OlaOdPawla
  • Czy widzieliście film "Katedra ND płonie?
    Znajoma mnie namawia...
  • @Nigella to jest nowość na ekranach kin - od 19 sierpnia. Moja córka jutro idzie to będę miała najświeższe wiadomości.
    Podziękował(a) 1Nigella
  • @Rejczel i jak wrażenia?
  • Pppodobno fajny
  • @Shrekowa dzięki za te linki, zdrowe, proste, super!
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Nigella powiedział(a):

    Czy widzieliście film "Katedra ND płonie?
    Znajoma mnie namawia...

    Widzieliśmy, warto, film pokazuje krok po kroku rozwój wydarzeń głównie z punktu widzenia strażaków, obnaża też wiele zaniedbań które później utrudniły akcję gaśniczą (przekonani że wszędzie pięknie , zorganizowanie i praworządnie tylko w Polsce wszystko do d... lepiej niech nie oglądają, mogą mieć dysonans :tongue: ). Nie jest to obraz od duchowej strony, ale są akcenty zaznaczające. To nie jest próba wyjaśnienia przyczyn itp , raczej relacja z wydarzeń. Myślę że warto w kinie ze względu na rozmach z jakim nakręcono pożar (są też przeplecione migawki z prawdziwego pożaru katedry).
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Córka mówiła, że to dokumentujący pracę strażaków i od tej strony naswietlający wydarzenia więc zażartowała, że młodszy brat by pewnie chciał go zobaczy , bo to wielki admirator straży pożarnej.
  • OlaOdPawla powiedział(a):

    @Shrekowa dzięki za te linki, zdrowe, proste, super!

    W ogóle polecam kanał tego księdza, taka perełka i dużo ciekawych treści.
    Podziękował(a) 1OlaOdPawla
  • Podziękował(a) 1Shrekowa

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik