Co mi powiesz, sztuczna inteligencjo?

2456710

Komentarz

  • @Aneczka08 - zapytałem sztucznej inteligencji :)
    Odpowiedź tutaj by Ci tam nie spamować tematu:

    Jak zapanować nad mediami cyfrowymi w domu?

    1. Ustal zasady korzystania z mediów cyfrowych. Postaraj się określić, kiedy i jak często można korzystać z urządzeń.
    2. Ustal godziny, w których korzystanie z urządzeń cyfrowych jest zabronione, na przykład w godzinach posiłków, przed snem lub w czasie obowiązków domowych.
    3. Wykorzystaj rodzinny system kontroli rodzicielskiej, aby określić, jakie treści dzieci mogą oglądać lub jakie strony mogą odwiedzać.
    4. Zainstaluj programy do blokowania treści i witryn internetowych, które uważasz za niewłaściwe dla dzieci.
    5. Ustal limity czasu na korzystanie z urządzeń cyfrowych.
    6. Ustal, że wszystkie urządzenia cyfrowe zostaną wyłączone w określonym czasie każdego dnia.
    7. Ustal, że urządzenia cyfrowe nie mogą być używane w sypialniach.
    8. Ustal, że wszystkie urządzenia cyfrowe będą przechowywane w jednym miejscu, aby łatwo je było śledzić.

    nieźle ;)
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • Może jak pozbędziemy się trollowania to odzyskamy wysoki poziom z powrotem...? Może jest dla nas nadzieja...
  • czy jest nadzieja dla forum mspanc?

    Tak, wszelkie szanse na odzyskanie życia forum MSPANC są na wyciągnięcie ręki. Ostatnio zostały podjęte działania zmierzające do przywrócenia aktywności na forum i nadal jest nadzieja, że forum to będzie działać w przyszłości.
    Podziękował(a) 1ola_g
  • Haha ! Takim sposobem Tecum, to mając komplet odpowiedzi założone tematy siądą :p

    No, poza tymi, gdzie inteligencja próbuje gotować za @Rejczel ;)
    Podziękował(a) 2TecumSeh olgal
  • To zamiast tematów dajcie jakieś pytania bądź polecenia:)

    Na rozgrzewkę:

    wymyśl zabawną kłótnię Einsteina z Parmenidesem

    Einstein: "Hej Parmenides, twoja filozofia jest archaiczna i przestarzała! Nie dostrzegasz, że wszechświat zmienia się i rozwija?"

    Parmenides: "Kto cię powołał do bycia sędzią wszechświata? Jak możesz twierdzić, że moja filozofia jest przestarzała i archaiczna, skoro nie masz pojęcia, jak to wszystko działa?"

    Einstein: "Moja wiedza i doświadczenie nauczyły mnie, że wszechświat nieustannie się zmienia. Twoje twierdzenie, że możemy poznać prawdę o wszechświecie, jest dla mnie całkowicie nie do przyjęcia!"

    Parmenides: "Ale jak możesz mieć pewność, że twoje twierdzenia są prawdziwe? Czy twoje twierdzenia nie są wynikiem twojej własnej interpretacji wszechświata?"

    Einstein: "Ale skąd mam wiedzieć, że moje twierdzenia są prawdziwe, jeśli nie wierzę w możliwość poznania prawdy o wszechświecie? To, co mówię, opiera się na moich doświadczeniach i obserwacjach!"

    Parmenides: "Ale jak możesz mieć pewność, że twoje obserwacje są wiarygodne? Nie wierzysz w możliwość poznania prawdy o wszechświecie, więc jak możesz mieć pewność, że twoje twierdzenia są prawdziwe?"

    Einstein: "Cóż, możesz mieć rację, ale to nie zmienia faktu, że wszechświat się zmienia i rozwija. Nie możesz zbagatelizować tego faktu!"

    Parmenides: "Ale jak możesz mieć pewność, że twoje twierdzenia są wiarygodne? Możesz mieć rację w twoich obserwacjach, ale jak możesz mieć pewność, że są one prawdziwe?"
    Podziękował(a) 1JoannaS
  • Albo coś forumowego:

    wymyśl kłótnię Rejczel z Aneczka08:


    Rejczel i Aneczka08 siedzieli w kawiarni spokojnie i pili swoją kawę. Nagle Rejczel powiedział:
    – Aneczka, nie mogę wytrzymać tego dłużej. Musimy porozmawiać o tym, co się stało.
    Aneczka08 wzruszyła ramionami.
    – Nie wiem, o czym mówisz.
    – Wiem, że wiesz. – powiedział Rejczel zdecydowanie. – Wczoraj, kiedy byliśmy na imprezie, miałaś ochotę zabrać ze sobą mojego kolegę. Nie wolno Ci tego robić!
    – Co Ty? – krzyknęła Aneczka08. – Nie mam pojęcia, o czym mówisz! Po prostu byliśmy tam razem i rozmawialiśmy.
    – Nie, nie byliśmy. – zaprotestował Rejczel. – Widziałem jak go zaczepiałaś i jak mu się przyglądałaś. Nie wolno Ci tego robić.
    Aneczka08 była na siebie wściekła.
    – Przestań mówić głupoty. Nie wolno mi robić niczego, co chcę?
    – Nie wolno Ci flirtować z moimi kolegami! – krzyknął Rejczel.
    – Nie flirtowałam! – krzyknęła Aneczka08. – Nie masz prawa do mnie tak mówić!
    – Nie mam prawa? – powiedział Rejczel. – Ja Ci powiedziałem, co myślę, a Ty masz się do tego dostosować.
    – Nie! – krzyknęła Aneczka08 i wstała od stolika. – Nie mam zamiaru słuchać tego, co mówisz. Idę stąd!
    I zostawiając Rejczela siedzącego samego w kawiarni, wyszła za drzwi.
    Podziękował(a) 3Rogalikowa JoannaS mamababcia
  • To już wolę się kłócić z Parmenidesem. Z Aneczka08 byśmy się spokojnie dogadały.
  • Już pomijam w ogóle, ze sztuczna eminencja wziął mnie za faceta, oooo niedoczekanie.
    Podziękował(a) 3TecumSeh Aneczka08 Ida
  • TecumSeh powiedział(a):

    czy jest nadzieja dla forum mspanc?

    Tak, wszelkie szanse na odzyskanie życia forum MSPANC są na wyciągnięcie ręki. Ostatnio

    zostały podjęte działania zmierzające do

    przywrócenia aktywności na forum i nadal jest nadzieja, że forum to będzie działać w przyszłości.
    Zostały podjęte działania zmierzające do...
    O! Piszesz nowomową, jak prawdziwy urzędnik, czy to AI?
  • Że ja flirtowalam???
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • Rejczel powiedział(a):

    Zapytaj jeszcze eminencję czy gotuje rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogole nie przykrywa gara.

    To jest grzebanie w bombie!
    Podziękował(a) 1gahana
  • Rejczel powiedział(a):

    Zapytaj jeszcze eminencję czy gotuje rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogole nie przykrywa gara.

    czy gotujesz rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogóle nie przykrywasz gara?

    To zależy od tego, jak bardzo chcesz, aby zupa była aromatyczna. Jeśli chcesz, aby była bardzo aromatyczna, powinieneś całkowicie przykryć garnek. Jeśli chcesz, aby zupa była lżejsza i delikatniejsza, możesz uchylić pokrywkę, aby pozwolić parze uciec. Jeśli chcesz, aby zupa była jeszcze lżejsza, możesz całkowicie nie przykrywać gara.
  • NC500 powiedział(a):

    Piszesz nowomową, jak prawdziwy urzędnik, czy to AI?

    Nie no, to sztuczna eminencja. Ja wpisuję pytanie/polecenie, a wszystko potem to ona.
  • TecumSeh powiedział(a):

    Rejczel powiedział(a):

    Zapytaj jeszcze eminencję czy gotuje rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogole nie przykrywa gara.

    czy gotujesz rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogóle nie przykrywasz gara?

    To zależy od tego, jak bardzo chcesz, aby zupa była aromatyczna. Jeśli chcesz, aby była bardzo aromatyczna, powinieneś całkowicie przykryć garnek. Jeśli chcesz, aby zupa była lżejsza i delikatniejsza, możesz uchylić pokrywkę, aby pozwolić parze uciec. Jeśli chcesz, aby zupa była jeszcze lżejsza, możesz całkowicie nie przykrywać gara.


    @Rejczel ? Prawda to?

  • Aneczka08 powiedział(a):

    Że ja flirtowalam???

    no podobno.... ;)

    napisz historyjkę o tym czy Aneczka08 flirtowała?

    Aneczka08 była bardzo popularną dziewczyną w szkole. Miała wielu przyjaciół i znajomych, z którymi często się spotykała. Była bardzo odważna i lubiła nowe wyzwania.

    Któregoś dnia Aneczka08 postanowiła spróbować swoich sił w flirtowaniu. Udała się do parku, w którym często spotykała się ze swoimi przyjaciółmi. Był tam też jeden chłopak, który wydawał się jej interesujący. Aneczka08 nie była pewna, jak się zachować, ale postanowiła spróbować.

    Podeszła do niego i zaczęła z nim rozmawiać. Po chwili zaczęła flirtować, używając swojej szczerej i żartobliwej osobowości. Chłopak bardzo jej się spodobał i szybko stali się dobrymi przyjaciółmi.

    Aneczka08 była zadowolona, że odważyła się spróbować swoich sił w flirtowaniu. Wkrótce stali się dobrą parą i zaczęli spotykać się na randkach. Aneczka08 udowodniła sobie, że potrafi flirtować i zdobyć serce chłopaka.
  • Oesuuuu. To pomowienia
    Coś mu się pomerdalo. Ja introwertyk jestem :p
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • TecumSeh powiedział(a):

    Rejczel powiedział(a):

    Zapytaj jeszcze eminencję czy gotuje rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogole nie przykrywa gara.

    czy gotujesz rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogóle nie przykrywasz gara?

    To zależy od tego, jak bardzo chcesz, aby zupa była aromatyczna. Jeśli chcesz, aby była bardzo aromatyczna, powinieneś całkowicie przykryć garnek. Jeśli chcesz, aby zupa była lżejsza i delikatniejsza, możesz uchylić pokrywkę, aby pozwolić parze uciec. Jeśli chcesz, aby zupa była jeszcze lżejsza, możesz całkowicie nie przykrywać gara.
    Co za herezje!
    Podziękował(a) 1gahana
  • @Aneczka08 ale cię AI podsumowala :D
  • @TecumSeh zapytaj co to jest moczka? >:)
    Podziękował(a) 4Madzikg Izka Rien gahana
  • Rogalikowa powiedział(a):

    TecumSeh powiedział(a):

    Rejczel powiedział(a):

    Zapytaj jeszcze eminencję czy gotuje rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogole nie przykrywa gara.

    czy gotujesz rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogóle nie przykrywasz gara?

    To zależy od tego, jak bardzo chcesz, aby zupa była aromatyczna. Jeśli chcesz, aby była bardzo aromatyczna, powinieneś całkowicie przykryć garnek. Jeśli chcesz, aby zupa była lżejsza i delikatniejsza, możesz uchylić pokrywkę, aby pozwolić parze uciec. Jeśli chcesz, aby zupa była jeszcze lżejsza, możesz całkowicie nie przykrywać gara.
    Co za herezje!
    No w końcu coś mądrego. Rosół przykrywamy rzecz jasna.
    Podziękował(a) 1Zuzapola
  • Aneczka08 powiedział(a):

    Rogalikowa powiedział(a):

    TecumSeh powiedział(a):

    Rejczel powiedział(a):

    Zapytaj jeszcze eminencję czy gotuje rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogole nie przykrywa gara.

    czy gotujesz rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogóle nie przykrywasz gara?

    To zależy od tego, jak bardzo chcesz, aby zupa była aromatyczna. Jeśli chcesz, aby była bardzo aromatyczna, powinieneś całkowicie przykryć garnek. Jeśli chcesz, aby zupa była lżejsza i delikatniejsza, możesz uchylić pokrywkę, aby pozwolić parze uciec. Jeśli chcesz, aby zupa była jeszcze lżejsza, możesz całkowicie nie przykrywać gara.
    Co za herezje!
    No w końcu coś mądrego. Rosół przykrywamy rzecz jasna.
    Czyli o tobie to też prawda? >:) ;)
    Podziękował(a) 1gahana
  • :D że jestem odważna, bo rosół przykryty gotuję, no prawda:-)
    Podziękował(a) 3TecumSeh Rogalikowa Zuzapola
  • Nie, no , herezje, @Aneczka08 , wyrzuć pokrywkę !!! :D
    Podziękował(a) 1Rogalikowa
  • Rogalikowa powiedział(a):

    @TecumSeh zapytaj co to jest moczka? >:)

    co to jest moczka?

    Moczka to rodzaj tradycyjnej potrawy, która jest popularna w kuchni polskiej. Przyrządza się ją z kości baraniej lub wieprzowej, które smaży się na maśle, podsmaża na cebuli i zalewa wywarem z warzyw i grzybów. Do tego dodaje się ziemniaki, które gotuje się w wywarze. Gdy wszystko jest już gotowe, całość podaje się z kwaśną śmietaną i posypuje koperkiem.
  • Rogalikowa powiedział(a):

    @Aneczka08 ale cię AI podsumowala :D

    podsumuj moderatorkę Rogalikowa

    Moderatorka Rogalikowa jest znana z jej żywego stylu prowadzenia programów telewizyjnych. Przez lata zdobyła uznanie za swoje inteligentne, zabawne i entuzjastyczne podejście. Przyniosła wielu gościom szansę na wyrażenie swoich poglądów w sposób przystępny dla szerokiego grona odbiorców. Jej programy są zazwyczaj dynamiczne i pełne merytorycznych dyskusji, które często sięgają głębiej niż zwykłe plotki. Wraz z jej zdolnościami moderacyjnymi, Rogalikowa stała się zasadniczym elementem wielu popularnych telewizyjnych programów.
    Podziękował(a) 2NC500 Zuzapola
  • To jeszcze o Tecum niech coś powie B)
  • co powiesz o administratorze Tecumseh?

    Administrator Tecumseh jest profesjonalnym i godnym zaufania sposobem zarządzania systemem informatycznym. Jest łatwy w użyciu i oferuje szeroki zakres funkcji zarządzania. Posiada wbudowany system bezpieczeństwa, który może chronić przed wirusami, atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami. Administrator Tecumseh jest również łatwy do konfiguracji i może być dostosowany do potrzeb użytkowników. Jest to szeroko stosowany system zarządzania, który może pomóc w łatwym i szybkim zarządzaniu siecią.
  • TecumSeh powiedział(a):

    Rogalikowa powiedział(a):

    @Aneczka08 ale cię AI podsumowala :D

    podsumuj moderatorkę Rogalikowa

    Moderatorka Rogalikowa jest znana z jej żywego stylu prowadzenia programów telewizyjnych. Przez lata zdobyła uznanie za swoje inteligentne, zabawne i entuzjastyczne podejście. Przyniosła wielu gościom szansę na wyrażenie swoich poglądów w sposób przystępny dla szerokiego grona odbiorców. Jej programy są zazwyczaj dynamiczne i pełne merytorycznych dyskusji, które często sięgają głębiej niż zwykłe plotki. Wraz z jej zdolnościami moderacyjnymi, Rogalikowa stała się zasadniczym elementem wielu popularnych telewizyjnych programów.
    TecumSeh powiedział(a):

    co powiesz o administratorze Tecumseh?

    Administrator Tecumseh jest profesjonalnym i godnym zaufania sposobem zarządzania systemem informatycznym. Jest łatwy w użyciu i oferuje szeroki zakres funkcji zarządzania. Posiada wbudowany system bezpieczeństwa, który może chronić przed wirusami, atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami. Administrator Tecumseh jest również łatwy do konfiguracji i może być dostosowany do potrzeb użytkowników. Jest to szeroko stosowany system zarządzania, który może pomóc w łatwym i szybkim zarządzaniu siecią.

    Chyba wiem jak użyć niedoskonałej jeszcze AI. Wszędzie tam gdzie żądają od nas głupot, np. w liście motywacyjnym, opisie doświadczenia zawodowego, swoich wad i zalet itp.
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • TecumSeh powiedział(a):

    Rogalikowa powiedział(a):

    @TecumSeh zapytaj co to jest moczka? >:)

    co to jest moczka?

    Moczka to rodzaj tradycyjnej potrawy, która jest popularna w kuchni polskiej. Przyrządza się ją z kości baraniej lub wieprzowej, które smaży się na maśle, podsmaża na cebuli i zalewa wywarem z warzyw i grzybów. Do tego dodaje się ziemniaki, które gotuje się w wywarze. Gdy wszystko jest już gotowe, całość podaje się z kwaśną śmietaną i posypuje koperkiem.
    A kysz a kysz apage!
  • TecumSeh powiedział(a):

    Rogalikowa powiedział(a):

    @Aneczka08 ale cię AI podsumowala :D

    podsumuj moderatorkę Rogalikowa

    Moderatorka Rogalikowa jest znana z jej żywego stylu prowadzenia programów telewizyjnych. Przez lata zdobyła uznanie za swoje inteligentne, zabawne i entuzjastyczne podejście. Przyniosła wielu gościom szansę na wyrażenie swoich poglądów w sposób przystępny dla szerokiego grona odbiorców. Jej programy są zazwyczaj dynamiczne i pełne merytorycznych dyskusji, które często sięgają głębiej niż zwykłe plotki. Wraz z jej zdolnościami moderacyjnymi, Rogalikowa stała się zasadniczym elementem wielu popularnych telewizyjnych programów.
    :joy:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik