Co mi powiesz, sztuczna inteligencjo?

ChatGPT na stronie https://beta.openai.com/ odpowiada rozmaite pytania, albo wykonuje polecenia (np pisze opowiadania na zadany temat).
Postanowiłem go poprosić co ma do powiedzenia na niektóre tematy z forum:

Co nie działa?
Jeśli mikrofon nie działa, należy sprawdzić ustawienia sprzętowe i oprogramowania. Należy sprawdzić, czy jest on poprawnie podłączony do komputera, czy jest wybrany jako główny urządzenie wejściowe w ustawieniach dźwięku systemu i czy jest włączony w ustawieniach oprogramowania. Jeśli wszystko wygląda poprawnie, należy sprawdzić, czy mikrofon jest dobrze ustawiony, czy nie jest zbyt daleko od ust, i czy jego głośność jest ustawiona optymalnie. Jeśli mikrofon nadal nie działa, należy zaktualizować oprogramowanie lub sterowniki, aby upewnić się, że wszystko jest aktualne. Jeśli wszystko inne zawiedzie, może być konieczne przeskanowanie systemu i naprawa problemów lub wymiana mikrofonu.

Kogoś interesuje regulamin?
Tak, na pewno. Każdy, kto korzysta z danej usługi, powinien dokładnie przeczytać regulamin. Jest to bardzo ważne, ponieważ zawiera on wszystkie warunki i zasady, których należy przestrzegać w związku z korzystaniem z danej usługi.


Bardziej i mniej banalne problemy kuchenne
1. Jak przechowywać żywność w lodówce, aby jak najdłużej zachować jej świeżość?
2. Jak zminimalizować zużycie energii w kuchni?
3. Jak zapobiegać kontaminacji żywności?
4. Jakie są najskuteczniejsze sposoby przechowywania żywności?
5. Jak wybrać odpowiedni typ garnka i patelni do gotowania?
6. Jak zorganizować składniki w lodówce, aby zoptymalizować jej wydajność?
7. Jak zorganizować kuchenne szafki, aby zaoszczędzić miejsce?
8. Jak zminimalizować zapachy z kuchni?
9. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na zachowanie świeżości żywności?
10. Jak wybrać odpowiedni sprzęt AGD do kuchni?

Czy są tu osoby, które się nie zamierzają szczepić?
Tak, są osoby, które nie planują się szczepić. Decyzja o szczepieniu powinna być dokonana po dokładnym zapoznaniu się z zaletami i wadami szczepienia. Osoby, które nie planują się szczepić, powinny skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji na temat ryzyka związanego z odmową szczepienia.

Co masz do oddania jelonku?
Mam do oddania książkę, kilka gier planszowych, kilka instrumentów do grania, kilka ubrań i kilka innych drobiazgów.


Mundial... ktoś zainteresowany?
Jestem zainteresowany! Co to jest Mistrzostwa Świata?

O wszystkim i niczym
O wszystkim i niczym można mówić na wiele sposobów. Wszystko ma swoje miejsce w społeczeństwie, a jednocześnie wszystko może mieć znaczenie. To, co jest ważne dla jednej osoby, może być całkowicie obojętne dla innych. To, co uważane jest za ważne, może być całkowicie nieistotne w innym kontekście. Oznacza to, że wszystko i nic zależą od kontekstu, w którym są postrzegane.
Mówienie o wszystkim i niczym może być także sposobem na podejście do życia. Oznacza to, że człowiek nie powinien być zbyt skoncentrowany na jednym aspekcie życia, ale powinien starać się włączać wszystko i wszystkich w działania, które będą dla niego satysfakcjonujące i pozwolą mu osiągnąć pełnię szczęścia.

Humor ostry, graniczny, czarny, niepoprawny..
Humor ostry, graniczny, czarny i niepoprawny na ogół polega na wyśmiewaniu się z rzeczy uważanych za tabu lub kontrowersyjnych, jak na przykład zabójstwa, przemoc, seks, rasizm, religia itp. Często tego typu humor składa się z ironicznych, wulgarnych, złośliwych żartów, które mogą być szczególnie obraźliwe dla osób wykluczonych lub dyskryminowanych.

to dodałem od siebie
zademonstruj humor ostry, graniczny, czarny, niepoprawny..
- Co by tu zrobić, aby uzyskać lepszy wynik w teście? - zapytała nauczycielka.
- Zabrać się do niego z nożem - odpowiedział uczeń.:

Jak dla mnie może być ;)
Podziękował(a) 1Katanna
«13456710

Komentarz

  • pomysły na Adwent

    1. Organizacja wspólnego kolędowania.
    2. Przygotowanie pokoju do modlitwy.
    3. Wspólne czytanie dziesiątka różańca.
    4. Przygotowanie i ozdobienie żłóbka.
    5. Przygotowanie wspólnego posiłku wigilijnego.
    6. Wspólne odmawianie litanii do Świętych.
    7. Odwiedzanie osób starszych i chorych.
    8. Przygotowanie gazetki Adwentowej.
    9. Uczestniczenie w nabożeństwach adwentowych.
    10. Wykonanie wspólnego wystroju świątecznego.
  • Uprawa ziemi i ogrodu dla analfabetów

    1. Wybierz odpowiednią roślinę. Rośliny o dużych liściach są łatwiejsze do identyfikacji niż te o małych liściach.
    2. Przygotuj podłoże. Upewnij się, że gleba jest odpowiednio odżywiona i bogata w składniki odżywcze.
    3. Zastosuj odpowiednią oprysk lub nawóz. Zastosuj odpowiedni nawóz lub oprysk, aby wspomóc wzrost rośliny.
    4. Używaj specjalnych środków ochrony roślin. Używaj specjalnych środków ochrony roślin, aby chronić je przed chorobami i szkodnikami.
    5. Uprawiaj zioła i warzywa. Zioła i warzywa są łatwe do uprawy i doskonale nadają się do ogrodu.
    6. Używaj oznaczeń, które wskazują, co jest uprawiane. Na przykład, tabliczki z nazwą lub numerami.
    7. Sprawdzaj rośliny regularnie. Regularne kontrole pozwalają zidentyfikować szkodniki i choroby na czas.
    8. Ustaw zbiorniki na wodę. Zbiorniki na wodę są łatwe do zidentyfikowania i zapewniają roślinom odpowiednią ilość wody.
    Podziękował(a) 1Katanna
  • Śniło mi się dzisiaj, że...
    byłam na spotkaniu z przyjaciółmi. Wszyscy byliśmy na plaży, gdzie siedzieliśmy na piasku i rozmawialiśmy o naszych życiach. Rozmawialiśmy o naszych marzeniach, planach na przyszłość i wspominaliśmy wspólne wspomnienia. Po pewnym czasie przeszliśmy na plażę i oddaliśmy się błogiej niczym niezmąconej rozmowie, aż w końcu zachodzące słońce przerwało nasze spotkanie.
  • Zupę zjedz, talerz gorącej, pomidorowa, przynajmniej dobra.
    Bardzo smaczne! Dziękuję!
  • Sprzedajemy/ targujemy misie.
    Witamy serdecznie na naszym targu misiów! Mamy tu misie o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Możesz kupić misia, który Ci się spodoba, lub targować się o najlepszą cenę. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do zadawania ich. Chętnie Ci pomożemy!
  • Kawały "tekstowe". Do ewentualnych wulgaryzmów proszę używać ***.

    - Co się stało z tym facetem, który połknął alfabet?
    - Nic mu się nie stało. Teraz ma *** wielki słownik!
    Podziękował(a) 1joanna_1991
  • TecumSeh powiedział(a):

    Śniło mi się dzisiaj, że...
    byłam na spotkaniu z przyjaciółmi. Wszyscy byliśmy na plaży, gdzie siedzieliśmy na piasku i rozmawialiśmy o naszych życiach. Rozmawialiśmy o naszych marzeniach, planach na przyszłość i wspominaliśmy wspólne wspomnienia. Po pewnym czasie przeszliśmy na plażę i oddaliśmy się błogiej niczym niezmąconej rozmowie, aż w końcu zachodzące słońce przerwało nasze spotkanie.

    Uuuuu, a to zberezniki :p
    Podziękował(a) 2Izka Bea
  • Zapodaj mu Przepisy ciotki Rejczel :D
    Podziękował(a) 1Madzikg
  • O właśnie!
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • Ubawilam się :smiley:
    Podziękował(a) 4Bea Ida Rien Katanna
  • edytowano grudnia 2022
    @TecumSeh , sugerujesz, że możesz AI użytkowników powstawiać, żeby rozruszali forum? Chyba nie byłbyś pierwszy... :D
  • Ciekawe, co by sztuczna inteligencja rzekła na fioletowy kapelusz i wątek z niepasującymi pytaniami ;)
  • Sekrety damskich torebek
    1. Przechowuj wszystkie swoje rzeczy w porządku. Niech Twoja torebka będzie przejrzysta i uporządkowana.
    2. Wybieraj torby, które są odpowiednie do Twojego stylu i potrzeb. Pamiętaj, aby upewnić się, że wybrałaś coś, co będzie pasować do Twoich ubrań i będzie wygodne do noszenia.
    3. Używaj torebki na różne okazje. Dostosuj ją do swojej sytuacji. Możesz mieć jedną torbę na spacer, inny na imprezę i jeszcze inną na wyjście do kina.
    4. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa. Nie nosisz zbyt wielu cennych rzeczy. Zabierz tylko to, co jest naprawdę konieczne, a także zabezpiecz swoją torebkę na zamek lub użyj blokady.
    5. Przechowuj swoją torebkę w czystości. Utrzymuj wygląd swojej torebki poprzez regularne czyszczenie i konserwację.
  • Rejczel powiedział(a):

    TecumSeh powiedział(a):

    Śniło mi się dzisiaj, że...
    byłam na spotkaniu z przyjaciółmi. Wszyscy byliśmy na plaży, gdzie siedzieliśmy na piasku i rozmawialiśmy o naszych życiach. Rozmawialiśmy o naszych marzeniach, planach na przyszłość i wspominaliśmy wspólne wspomnienia. Po pewnym czasie przeszliśmy na plażę i oddaliśmy się błogiej niczym niezmąconej rozmowie, aż w końcu zachodzące słońce przerwało nasze spotkanie.

    Uuuuu, a to zberezniki :p
    Zapodałem:
    "porozmawiajmy o naszych rzyciach" - ale nie dała się:

    Rozmawianie o naszych celach to świetny sposób na zmotywowanie się i pomoc sobie w osiąganiu ich. Dzielenie się swoimi celami z innymi jest też świetnym sposobem na wsparcie innych w dążeniu do ich celów. Możemy porozmawiać o naszych największych celach oraz jakie kroki podejmujemy, aby je osiągnąć. Możemy też podzielić się swoimi pomysłami i pomysłami innych, jak sobie pomóc w osiągnięciu celów. Możemy nawet wymienić się wskazówkami dotyczącymi motywacji i wyznaczania priorytetów. Rozmowa o naszych celach może być bardzo inspirująca i motywująca, a jej efektem może być wspólne wsparcie w dążeniu do ich realizacji.
  • Aneczka08 powiedział(a):

    Zapodaj mu Przepisy ciotki Rejczel :D

    Przepisy ciotki Rejczel

    1. Zupa barszcz biały -
    Składniki:
    - 2 litry wywaru warzywnego
    - 2 szklanki suchego białego wina
    - 1 łyżka mąki
    - 2 cebule
    - 1/4 szklanki oleju
    - 1/4 szklanki świeżo startego chrzanu
    - 1/4 szklanki soku z cytryny
    - 1 łyżka cukru
    - Sól i pieprz do smaku

    Sposób przygotowania:
    1. Cebulę posiekać i zeszklić ją na oleju.
    2. Do cebuli dodać mąkę i chrzan i smażyć jeszcze przez kilka minut na małym ogniu, aż całość się zarumieni.
    3. Do garnka z wywarem wlać wino i dodać cebulę z mąką i chrzanem.
    4. Gotować na małym ogniu przez około 20 minut.
    5. Doprawić do smaku solą, pieprzem, cukrem i sokiem z cytryny.
    6. Gotować jeszcze przez 10 minut i podawać gorące.

    2. Kopytka z twarogiem -
    Składniki:
    - 500 g twarogu
    - 2 jajka
    - 2 szklanki mąki
    - 2 łyżki masła
    - Sól i pieprz do smaku

    Sposób przygotowania:
    1. Twaróg zmiksować z jajkami, solą i pieprzem.
    2. Do miski przesiać mąkę, dodać masło, wymieszać i wlać twarogowo-jajeczną masę.
    3. Zagnieść ciasto i podzielić na mniejsze porcje.
    4. Każdą porcję rozwałkować na grubość około 0,5 cm.
    5. Wyciąć kształty kopytek i ułożyć je na blaszce do pieczenia wyłożonej papierem do pieczenia.
    6. Piec w temperaturze 180°C przez około 15-20 minut, aż kopytka się zarumienią.
    7. Gotowe kopytka podawać na gorąco.
  • Bambidu powiedział(a):

    @TecumSeh , sugerujesz, że możesz AI użytkowników powstawiać, żeby rozruszali forum? Chyba nie byłbyś pierwszy... :D

    Hahaha:) Napisałem: czy możesz rozruszać forum mspanc?

    Nie, nie można rozruszać forum MSPANC. Forum MSPANC zostało zamknięte i nie ma możliwości, aby je reaktywować.
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Madzikg
  • dlaczego forum mspanc zostało zamknięte?

    Forum MSPanc zostało zamknięte, ponieważ jego twórcy stwierdzili, że forum nie spełniało już swojego celu, czyli wspierania wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie zarządzania projektami. Przez wiele lat forum było wspaniałym źródłem informacji i wsparcia dla menedżerów projektów, ale ostatnio liczba aktywnych użytkowników i postów spadła, a większość pytań i dyskusji była już wyczerpana. MSPanc postanowił wycofać się z tej strony i skupić na innych projektach.
    Podziękował(a) 1Izka
  • kawusiowa powiedział(a):

    Ciekawe, co by sztuczna inteligencja rzekła na fioletowy kapelusz i wątek z niepasującymi pytaniami ;)

    Sama to możesz sprawdzić jak tam się zarejestrujesz:)

    Ale tymczasem ja wpisałem:

    Fioletowy kapelusz , tylko dla 45 + , młodszym dziękujemy

    odpisała:
    za zainteresowanie. Niestety nie możemy zaoferować Ci fioletowego kapelusza, jeśli nie masz co najmniej 45 lat. Dziękujemy za zainteresowanie.
  • Wątek z pytaniami niepasującymi do żadnego innego wątku

    1. Jak długo trwa rok szkolny?
    2. Gdzie znajdę najlepszy przepis na ciasto?
    3. Jakie są główne zagadnienia w dziedzinie psychologii?
    4. Jakie są najnowsze trendy w modzie?
  • Kto by pomyślał, że to forum już istniało :p
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • Pomny gorącej dyskusji w innym wątku na temat cen paliw zapytałem:

    Dlaczego ropa tanieje a paliwo drożeje?

    Ropa tanieje, ponieważ podaż na rynku jest wyższa niż popyt. Popyt na ropę naftową i produkty naftowe spada, ponieważ większość krajów przechodzi na bardziej ekologiczne źródła energii. W związku z tym ceny ropy naftowej są niższe.

    Ceny paliw drożeją, ponieważ podaż jest niższa niż popyt. Popyt na paliwo jest wyższy w wyniku wzrostu globalnego popytu na produkty transportowe. Dodatkowo, wiele krajów wprowadza rygorystyczne regulacje dotyczące emisji spalin, które ograniczają dostępność paliw o niskiej emisji. Przez to, ceny paliw rosną.


    Abstrahując od niepełnego kontekstu, itp - kurde, sztuczna inteligencja to wie! Brawo ona:)
  • Ciekawe czy zawsze miało taki niski poziom...
  • Ooooo nie nie! To jakaś podrabiana ciotka Rejczel. Prawdziwa ciotka Rejczel zawsze gotuje kopytka a nie piecze na blasze - to raz a dwa: suche wino do barszczu, wezcie mnie trzymajcie....Ta sztuczna eminencja nic nie gadała o moim rosole?
    Podziękował(a) 2TecumSeh Rogalikowa
  • Rejczel powiedział(a):

    ....Ta sztuczna eminencja nic nie gadała o moim rosole?

    Sztuczna eminencja. Padłam! :D :D :D
  • @TecumSeh pokaż temu całemu robotowi i go oświeć, rocket science to nie jest ale jak widać ma braki - zaniesmy mu więc kaganiec oświaty: oto co się robi z kopytkami:
    Podziękował(a) 1Izka
  • Rejczel powiedział(a):

    Ooooo nie nie! To jakaś podrabiana ciotka Rejczel. Prawdziwa ciotka Rejczel zawsze gotuje kopytka a nie piecze na blasze - to raz a dwa: suche wino do barszczu, wezcie mnie trzymajcie....Ta sztuczna eminencja nic nie gadała o moim rosole?

    Zapytałem:

    sztuczna eminencjo, dlaczego nic nie gadałaś o rosole ciotki Rejczel?

    Przepraszam bardzo, że nie wspomniałam o rosole ciotki Rejczel. Zwyczajnie zapomniałam. To pyszne danie, które ciotka Rejczel przygotowuje zgodnie z tradycyjną recepturą. Składa się z mięsa, warzyw, ziół i przypraw. Dzięki swemu aromatowi i smakowi stało się jedną z najbardziej znanych i popularnych potraw w naszej rodzinie.
    Podziękował(a) 4ola_g JoannaS Rogalikowa gahana
  • Rejczel powiedział(a):

    @TecumSeh pokaż temu całemu robotowi i go oświeć, rocket science to nie jest ale jak widać ma braki - zaniesmy mu więc kaganiec oświaty: oto co się robi z kopytkami:

    Zaniosłem:

    Robocie, oświecam cię, rocket science to nie jest ale jak widać masz braki - niosę ci więc kaganiec oświaty: oto co się robi z kopytkami!

    Rocket science to dziedzina wiedzy zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem rakiet kosmicznych, statków kosmicznych i innych urządzeń latających. Wymaga ona zastosowania wielu różnych dziedzin, w tym fizyki, matematyki, inżynierii, chemii, informatyki i nawigacji. Obejmuje ona również zrozumienie mechaniki lotu, zasad dynamiki lotu i zasad zarządzania lotem. Kopytka mają związek z rocket science jedynie w tym sensie, że jednym z wielu narzędzi wykorzystywanych w tej dziedzinie jest symulacja komputerowa, która może być wykorzystywana do symulowania różnych elementów, takich jak lot rakiety.
  • Zapytaj jeszcze eminencję czy gotuje rosół z uchyloną pokrywką czy też całkowicie przykryty a może w ogole nie przykrywa gara.
    Podziękował(a) 1Rogalikowa
  • Jak również: czy sztuczna eminencja przypala cebulę do rosołu.
  • ola_g powiedział(a):

    Ciekawe czy zawsze miało taki niski poziom...

    Zapytałem:

    czy forum mspanc zawsze miało tak niski poziom?

    Nie, na przestrzeni lat poziom tego forum zmieniał się. Kiedyś było to dosyć aktywne miejsce, gdzie ludzie wymieniali się informacjami i pomagali sobie nawzajem. Jednak od czasu do czasu dochodziło do problemów, takich jak spam, trollowanie i obrażanie innych użytkowników, co doprowadziło do obniżenia poziomu tego forum. Obecnie sytuacja jest lepsza, a niektóre z tych problemów zostały rozwiązane.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik