Pogarda

2456

Komentarz

  • gahana powiedział(a):

    Jako rodzic i patriota może tylko zaryczeć i na tym jego jurysdykcja wobec dziecka się kończy :)

    Nie sądzę. Pełnoletnie ( tzn 19-tnie) dziecko może sobie wybierać uczelnię w Polsce, ale zagraniczną jednak zawsze sponsorują rodzice i nie ma co udawać, że to jedynie decyzja dziecka
  • beatak powiedział(a):

    Mnie to bardziej dziwi, że nie docenił tej wspaniałej edukacji oferowanej przez tzw profesora Czarnka.


    Ojej, niechcący kliknięłam "podziękuj".
    Te smartfony ...
  • @asia dla mnie naj wykonanie z filmu, nie przepadałam i nie przepadam za Kaczmarskim.
    Ale tekst wszechczasów, a autor też ciekawy człowiek.
    Film świetny dla młodzieży, moim bardzo się podobał.
    Podziękował(a) 2asia Izka
  • Nie no, Wy tego wszystkiego nie piszecie serio, prawda? Tak się zgrywacie?
    Podziękował(a) 3Aneczka08 Rogalikowa Shrekowa
  • Izka powiedział(a):

    Ten adwokacina który spowodował wypadek i jego wypowiedzi: słów brakuje by takie dno skomentować.
    Ja po prostu personalnie uważam Ziemkiewicza za chama i jego personalnie krytykuję.

    To ten sam, co mówił, że z pijaną współżył i nie widział w tym nic złego?
  • @beatak no nie zawsze kolega mojego syna dostał spadek po babci i stypendium w Stanach i wyjechał tam mimo że rodzice odradzali.
  • beatak powiedział(a):

    Izka powiedział(a):

    Ten adwokacina który spowodował wypadek i jego wypowiedzi: słów brakuje by takie dno skomentować.
    Ja po prostu personalnie uważam Ziemkiewicza za chama i jego personalnie krytykuję.

    To ten sam, co mówił, że z pijaną współżył i nie widział w tym nic złego?
    tak, i ten co mówił ze jak się facet obudzi obok "kaszalota" to powinien mieć prawo oskarżyć ją o gwałt
  • beatak powiedział(a):

    Izka powiedział(a):

    Ten adwokacina który spowodował wypadek i jego wypowiedzi: słów brakuje by takie dno skomentować.
    Ja po prostu personalnie uważam Ziemkiewicza za chama i jego personalnie krytykuję.

    To ten sam, co mówił, że z pijaną współżył i nie widział w tym nic złego?
    Nie wiem...
  • asia powiedział(a):

    @beatak no nie zawsze kolega mojego syna dostał spadek po babci i stypendium w Stanach i wyjechał tam mimo że rodzice odradzali.

    No, to chyba jednak nie kwestia spadku tutaj.
  • Bagata powiedział(a):

    Nie no, Wy tego wszystkiego nie piszecie serio, prawda? Tak się zgrywacie?

    Ja się trochę zgrywam, a trochę piszę serio :)
    Ale elaboratów Ziemkiewicza nigdy nie brałam na poważnie :)
    Poczytaj co pisze to zakumasz śmieszność całej tej żałosnej sytuacji.
    Podziękował(a) 1beatak
  • edytowano października 2021
    Bagata powiedział(a):

    Nie no, Wy tego wszystkiego nie piszecie serio, prawda? Tak się zgrywacie?

    Kobieto czystego serca w którym nie ma podstępu :)
    Biedna córka Ziemkiewicza w sumie że tak się jej czepiłam. Ona ojca niewinna zresztą pewnie jak resortowe dzieci ...
    Meritum wątka to w sumie bulwersujący adwokacina ...
    Podziękował(a) 2beatak EluniaSylwia
  • edytowano października 2021
    @beatak ja tylko odpowiedziałam, że są sytuacje gdy 19 latek może wbrew woli rodziców wyjechać na studia za granicę. I podjąć taką decyzję sam. Rzadko to się zdarza ale się zdarza

    Nie wiem jak jest w przypadku córki Ziemkiewicza ale uznaje że dorosłe dzieci mają prawo do własnych decyzji jeśli są w stanie się same utrzymać.

    I nie bronię tutaj Ziemkiewicza, nie lubię go, ale robić mu zarzutu z tego że jego córka studiuje za granicą nie zamierzam, bo nie wiem na ile wspierał tą jej decyzję.
  • asia powiedział(a):

    @beatak no nie zawsze kolega mojego syna dostał spadek po babci i stypendium w Stanach i wyjechał tam mimo że rodzice odradzali.

    Zakładając nawet spadek, to zawożąc ją na studia do kraju, który przywalił mu zakaz wjazdu za poglądy, pokazuje, że popiera wybory córki.
    Chociaż by się nabzdyczył i w domu został.
    Podziękował(a) 2beatak Izka
  • EluniaSylwia powiedział(a):

    Ojejuna powiedział(a):

    Izka powiedział(a):

    Odwoził córkę na elitarną uczelnię. Czyli po to wyklina na elity, żeby zarobić na umieszczenie córki na elitarnej uczelni? Chyba że ona uchroniła się przed lewackimi trendami? Chyba że chodzi o infiltrowanie lewakow od wewnątrz? Taki sam wulgarny autorytet jak ci których krytykuje.

    Nie wyklinał elit.
    Powiedział wyraźnie po czym poznać elitę i czym się różni od chamstwa. Zaznaczył wyraźnie że cham to nie ten co na wsi mieszka. Więc w czym widzisz sprzeczność ? Normalne że chce dobrze wykształcić córkę.
    Rozwiedziony, prawicowy publicysta,
    patriota krytykujący Zachód, kształci córkę w państwie, do którego ma zakaz wjazdu za swoje przekonania.
    Spoko, wszystko się składa :)


    Nie znam Ziemkiewicza, a odniosłam się do tego konkretnego filmu.
    Widzę brak logiki w tym co o nim piszecie, więc o tym mój post.
    Ty zaś @EluniaSylwia piszesz kolejny nielogiczny post : serio on pojechal do kraju do którego miał zakaz wstępu....? Kiedy ten zakaz mu wydali ...? Wiedział że nie wolno mu tej granicy przekroczyć a jednak odwiózł córkę ?
    Serio pytam, nie wiem o sprawie, wydawało mi się że żadnego zakazu wcześniej nie było.

    Co do uczelni lewackich na zgniłym zachodzie- pokażcie mi jedną polską uczelnię która nie jest lewacka. Chętnie tam kolejnego syna wyślę.
  • edytowano października 2021
    Kasę dał, więc wspierał. Nawet ją tam zawiózł. I tyle w temacie, nie ma co udawać że jest inaczej.
  • Ojejuna powiedział(a):

    EluniaSylwia powiedział(a):

    Ojejuna powiedział(a):

    Izka powiedział(a):

    Odwoził córkę na elitarną uczelnię. Czyli po to wyklina na elity, żeby zarobić na umieszczenie córki na elitarnej uczelni? Chyba że ona uchroniła się przed lewackimi trendami? Chyba że chodzi o infiltrowanie lewakow od wewnątrz? Taki sam wulgarny autorytet jak ci których krytykuje.

    Nie wyklinał elit.
    Powiedział wyraźnie po czym poznać elitę i czym się różni od chamstwa. Zaznaczył wyraźnie że cham to nie ten co na wsi mieszka. Więc w czym widzisz sprzeczność ? Normalne że chce dobrze wykształcić córkę.
    Rozwiedziony, prawicowy publicysta,
    patriota krytykujący Zachód, kształci córkę w państwie, do którego ma zakaz wjazdu za swoje przekonania.
    Spoko, wszystko się składa :)


    Nie znam Ziemkiewicza, a odniosłam się do tego konkretnego filmu.
    Widzę brak logiki w tym co o nim piszecie, więc o tym mój post.
    Ty zaś @EluniaSylwia piszesz kolejny nielogiczny post : serio on pojechal do kraju do którego miał zakaz wstępu....? Kiedy ten zakaz mu wydali ...? Wiedział że nie wolno mu tej granicy przekroczyć a jednak odwiózł córkę ?
    Serio pytam, nie wiem o sprawie, wydawało mi się że żadnego zakazu wcześniej nie było.

    Co do uczelni lewackich na zgniłym zachodzie- pokażcie mi jedną polską uczelnię która nie jest lewacka. Chętnie tam kolejnego syna wyślę.
    Uczelnia Rydzyka. Wyślesz?
    Podziękował(a) 1EluniaSylwia
  • Ojejuna powiedział(a):

    EluniaSylwia powiedział(a):

    Ojejuna powiedział(a):

    Izka powiedział(a):

    Odwoził córkę na elitarną uczelnię. Czyli po to wyklina na elity, żeby zarobić na umieszczenie córki na elitarnej uczelni? Chyba że ona uchroniła się przed lewackimi trendami? Chyba że chodzi o infiltrowanie lewakow od wewnątrz? Taki sam wulgarny autorytet jak ci których krytykuje.

    Nie wyklinał elit.
    Powiedział wyraźnie po czym poznać elitę i czym się różni od chamstwa. Zaznaczył wyraźnie że cham to nie ten co na wsi mieszka. Więc w czym widzisz sprzeczność ? Normalne że chce dobrze wykształcić córkę.
    Rozwiedziony, prawicowy publicysta,
    patriota krytykujący Zachód, kształci córkę w państwie, do którego ma zakaz wjazdu za swoje przekonania.
    Spoko, wszystko się składa :)


    Nie znam Ziemkiewicza, a odniosłam się do tego konkretnego filmu.
    Widzę brak logiki w tym co o nim piszecie, więc o tym mój post.
    Ty zaś @EluniaSylwia piszesz kolejny nielogiczny post : serio on pojechal do kraju do którego miał zakaz wstępu....? Kiedy ten zakaz mu wydali ...? Wiedział że nie wolno mu tej granicy przekroczyć a jednak odwiózł córkę ?
    Serio pytam, nie wiem o sprawie, wydawało mi się że żadnego zakazu wcześniej nie było.

    Co do uczelni lewackich na zgniłym zachodzie- pokażcie mi jedną polską uczelnię która nie jest lewacka. Chętnie tam kolejnego syna wyślę.
    Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej oraz KUL z Czarnkiem.
  • edytowano października 2021
    @EluniaSylwia ale to jego córka. Nawet jak ma inne niż ona poglądy może jej pomagać. Czy Ty byś przekreśliła swoją córkę gdyby miała inne niż Ty poglądy? Ja moich dzieci nie.

    Tyle że wyjazd do kraju gdzie ma zakaz wjazdu był po prostu głupi, abstrahując od córki.
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • @Ojejuna

    W 2018 r. odwołano spotkania autorskie z Ziemkiewiczem w Wielkiej Brytanii Na początku 2018 roku Rafał Ziemkiewicz miał pojawić się na trzech spotkaniach autorskich: w Bristolu, Cambridge i Londynie, zaprosiła go organizacja Polska Niepodległa. Jednak wskutek działań posłanki Rupy Huq z Partii Pracy musiano zmienić lokalizację niedzielnego spotkania w Londynie, które pierwotnie planowano w restauracji należącej do Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego. Rupa Huq na łamach „Guardiana” zaapelowała do brytyjskiego ministerstwa spraw wewnętrznych, żeby wydano Rafałowi Ziemkiewiczowi zakaz wstępu do Wielkiej Brytanii. - Obecność Ziemkiewicz nie przyczyni się do polepszenia relacji międzyrasowych w Wielkiej Brytanii. Tak jak nawoływałam w Izbie Gmin do wydania zakazu wjazdu Donaldowi Trumpowi, tak sądzę, że Rafał Ziemkiewicz nie jest mile widziany na naszej ziemi. To człowiek mający duży dorobek w zakresie antagonizowania, poprzez zaciekłe komentarze, mniejszości społecznej - uzasadniła. >>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu Kilka dni później Ziemkiewicz poinformował, że organizatorzy musieli odwołać zaplanowane spotkania. - To uruchomiło taką lawinę policyjnych najść: i organizatorzy byli nachodzeni, straszeni, i właściciele, dysponenci obiektów. Nawet restauracji, w której była zarezerwowana kolacja, nie żaden publiczny event. Niestety przychodzi policja i mówi: „Zostaliśmy ostrzeżeni, że ma tu przyjechać człowiek, którego mogą nie lubić mniejszości etniczne, może dojść do zamieszek, my nie chcemy zamieszek. Krótko mówiąc: to nie może się odbyć” - opisał na antenie TVP Info. - W końcu uznaliśmy, że skoro wszystkie sale zostały w takim trybie przyjścia „smutnych panów” poblokowane, to nie ma sensu w tej chwili, żebym ja tam jechał i się szwendał bezpożytecznie gdzieś po ulicach. Zrobimy to oczywiście jeszcze raz, spotkanie się odbędzie, choćby się miało ostatecznie odbyć na Skypie albo w jakiś inny sposób - zapowiedział. Zarzuty wyrażone pod jego adresem przez posłankę Partii Pracy określił jako „stek pomówień”, a ją samą jako „oszołomkę”, przypominając, że wcześniej apelowała o zakazanie Donaldowi Trumpowi wstępu do Wielkiej Brytanii. Zwrócił też uwagę, że Rupa Huq oskarżyła go o rasizm i islamofobię, ale nie antysemityzm. - Bo ta pani apelowała też o to, żeby Wielka Brytania przeprosiła za to, że przyczyniła się do powstania państwa Izrael. Więc akurat ona sam jest, jak wielu lewicowców, antysemitką - stwierdzi

    Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rafal-ziemkiewicz-zatrzymany-na-lotnisku-w-wielkiej-brytanii


  • No to głupio zrobił, że pojechał.
  • beatak powiedział(a):

    Ojejuna powiedział(a):

    EluniaSylwia powiedział(a):

    Ojejuna powiedział(a):

    Izka powiedział(a):

    Odwoził córkę na elitarną uczelnię. Czyli po to wyklina na elity, żeby zarobić na umieszczenie córki na elitarnej uczelni? Chyba że ona uchroniła się przed lewackimi trendami? Chyba że chodzi o infiltrowanie lewakow od wewnątrz? Taki sam wulgarny autorytet jak ci których krytykuje.

    Nie wyklinał elit.
    Powiedział wyraźnie po czym poznać elitę i czym się różni od chamstwa. Zaznaczył wyraźnie że cham to nie ten co na wsi mieszka. Więc w czym widzisz sprzeczność ? Normalne że chce dobrze wykształcić córkę.
    Rozwiedziony, prawicowy publicysta,
    patriota krytykujący Zachód, kształci córkę w państwie, do którego ma zakaz wjazdu za swoje przekonania.
    Spoko, wszystko się składa :)


    Nie znam Ziemkiewicza, a odniosłam się do tego konkretnego filmu.
    Widzę brak logiki w tym co o nim piszecie, więc o tym mój post.
    Ty zaś @EluniaSylwia piszesz kolejny nielogiczny post : serio on pojechal do kraju do którego miał zakaz wstępu....? Kiedy ten zakaz mu wydali ...? Wiedział że nie wolno mu tej granicy przekroczyć a jednak odwiózł córkę ?
    Serio pytam, nie wiem o sprawie, wydawało mi się że żadnego zakazu wcześniej nie było.

    Co do uczelni lewackich na zgniłym zachodzie- pokażcie mi jedną polską uczelnię która nie jest lewacka. Chętnie tam kolejnego syna wyślę.
    Uczelnia Rydzyka. Wyślesz?
    Żartujesz ?
  • Ojejuna powiedział(a):

    No to głupio zrobił, że pojechał.

    A czemu? Z tego co przytoczyła @EluniaSylwia nie miał "zakazu wstępu" do UK, tylko jakaś pani posłanka apelowała o taki zakaz.
    Podziękował(a) 2Aneczka08 gahana
  • @Bagata wnioskowal o wstęp i go nie dostał, a mimo to próbował jechać:
    "Wnioskował pan o pozwolenie na wjazd do Wielkiej Brytanii jako gość na dwa dni. Jednakże uważam, że wykluczenie pana ze Zjednoczonego Królestwa sprzyja interesowi publicznemu. Wynika to z pańskiego zachowania oraz głoszonych poglądów, które są sprzeczne z brytyjskimi wartościami i mogą być obraźliwe dla innych, a tym samym sprawiają, że uzyskanie możliwości wjazdu (na teren Wielkiej Brytanii - red.) jest niepożądane" - czytamy w dokumencie brytyjskiego Urzędu ds. Cudzoziemców
    Podziękował(a) 1EluniaSylwia
  • asia powiedział(a):

    @EluniaSylwia ale to jego córka. Nawet jak ma inne niż ona poglądy może jej pomagać. Czy Ty byś przekreśliła swoją córkę gdyby miała inne niż Ty poglądy? Ja moich dzieci nie.

    Tyle że wyjazd do kraju gdzie ma zakaz wjazdu był po prostu głupi, abstrahując od córki.

    @asia ja bym wszędzie zawiozła, wsparła itp., ale ja nie Ziemkiewicz na szczęście.

    Takie tam ałtorytety.

    Konkurs chopinowski się zaczął i z tego bądźmy dumni, o tym warto rozmawiać :) i to są elity.
    Podziękował(a) 2beatak Calineczka27
  • Zakładam w takim razie, że obiecujecie dziecku sponsorowanie nauki na studiach, po czym jak dziecko wybiera uczelnię Rydzyka bo tak mu odpowiada - wy jako rodzice wstrzymuje kasę. Bo to nie po waszej myśli i niezgodne z poglądami. Ciekawe ... Rozumiem, że sponsorujecie tylko to, co Wam pasuje.
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • Hm.
    No to jak go tak w tym Jukeju nie lubią, to na jakiej podstawie porównujcie dostanie się jego córki na Oxford do sytuacji resortowych dzieci? I że tatuś załatwił?
  • edytowano października 2021
    @EluniaSylwia kłócić się o Ziemkiewicza nie zamierzam.
    Konkurs chopinowski bardzo lubię, do tej pory pamiętam Ivo Pogorelić'a z konkursu w 80 roku.
    Podziękował(a) 1Ida
  • gahana powiedział(a):

    Zakładam w takim razie, że obiecujecie dziecku sponsorowanie nauki na studiach, po czym jak dziecko wybiera uczelnię Rydzyka bo tak mu odpowiada - wy jako rodzice wstrzymuje kasę. Bo to nie po waszej myśli i niezgodne z poglądami. Ciekawe ... Rozumiem, że sponsorujecie tylko to, co Wam pasuje.

    A to zależy w ilu książkach, artykułach i mowach zjechałabym oficjalnie Rydzyka z jego uczelnię. Czy Polska, a nawet świat znałby mnie z poglądów lewackokrytykujących Rydzyka.
    Ja krytykuję tylko kameralnie, w gronie rodzinno-forumowym i nie jestem dla nikogo autorytetem.
    Chociaż nie wiem czy bym wsparła, bo zawsze mówiłam, że studiowania lansu i bilansu oraz gotowania na gazie nie wesprę, tylko studia użyteczne i dające zawód.
    Podziękował(a) 2beatak Izka
  • asia powiedział(a):

    Kłócić się o Ziemkiewicza nie zamierzam.
    Konkurs chopinowski bardzo lubię, do tej pory pamiętam Ivo Pogorelić'a z konkursu w 80 roku.

    Podziękował(a) 1asia
  • Biochemię ta córka będzie studiować.
    No faktycznie, obciach na maksa, lewacką biochemię, córka prawaka.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik