Kozy koty I inne klamoty

2456789

Komentarz

  • Perła moja
  • Jakie ma wesołe oczka
  • Czekał i się przywitał :)
  • Nasz jeden nas całuje. Autentycznie.
  • Ej, a mają Wasze koty coś takiego, że jak mruczą to im się łykanie ślinki wyłącza, no i kapią tą śliną?
    Całe życie z kotami i pierwszy raz takie i to dwa na raz egzemplarze teraz mamy... No pogłaszczesz to dramat się robi, śliniak trzeba, bo kałuże nakapią... No mruczę, nie przełykam i tyle w temacie...
  • Nieeeee
    Mokry coś ten twój kot :joy:
  • Oba :D
    Tak sobie pomyślałam, że im 4 litery obrobiłam nieźle, a to takie fajne stwory są...
    Już w "leżaczkach" wrzucałam, ale jeszcze tu gdzie ich miejsce wrzucę, a co tam...




    Podziękował(a) 2Shrekowa katarzynamarta
  • Ale śliczne!
  • przez jakiś czas mieliśmy tak:

    Była i 4 kocica, ale nie mogę zdjęcia ich wszystkich razem znaleźć...
    oraz 3 króliczki miniaturki i sporo świnek morskich....
    Podziękował(a) 2Shrekowa katarzynamarta
  • @Nowa świetne te Twoje kozy! a powiedz, nie szkodnikują Ci? tzn. nie wyżerają upraw? Masz je jakoś płotem oddzielone?

    Znajomy ma kozy, ale co rusz mu uciekają i zżerają różne rzeczy, trzeba ich ostro pilnować i sprawdzać czy nie zrobiły nowych dziur w ogrodzeniu ;)
  • @pustynny wiatr moje kozy są bardzo mądre jak w ogród się wpakuje dotąd jape drze aż ja tam zobaczę co bym dla sportu się przebiegła i ja z ogrodu pogonila ,
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • A tak serio grodzenie i wystarczy ułamek sekundy nie uwagi i mam stonke w ogrodku, dlatego na wiosnę mam ogródek zadbany A od pierwszej wizyty Kózek w ogrodku przestaje plewic bo szkoda zdrowia i tak zjedzą wszystko
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • @Nowa to faktycznie fajne zwierzaki! a mogę zapytać co to za odmiana i ile tych kóz masz?

    Ciekawi mnie, bo znajomy zaczął hodowlę z kilkoma sztukami, teraz ma kilkadziesiąt, jakaś mięsna rasa, ale mleko też mają i myślą nad serami, ale nie wiem czy nie tylko dla siebie (bo mleka mało na razie).
  • @pustynny wiatr ja mam klasyczne mixy czyli krzyżówka różnych ras stado budowane przeze mnie wybierane młode te co mają być u mnie 1 pod kątem mlecznosć rodziców dziadków 2 pod kontem charakteru i chyba ta 2 cecha ważniejsza dla mnie , kóz jest troszkę tak są fajne mądre kochane złośliwe szkodniki ,
    U mnie większość kóz miała coś co ujęlo za serce kogoś z nas , np Siśkę koza odrzócila ta wykarmiona przez nas miała jechać gdzie indziej ale gdy cora spędziła całą noc przy niej bo małpa się przejadła to została zołza u nas na zawsze teraz ma 4 lat i na kolana PRzestala już wychodzić ale po kieszeniach robi rewizję tak jak ROGATKA jej mama czy Łatka jej babka albo Alicja jej prababka ....Szanelka jej córcia buzi daje
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • Mój Alpuś ojciec jego to kozioł alpejski francuski matka koza mix
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • Czyli masz @Nowa kozy z ciekawymi osobowościami :) Fajnie. Przypuszczam, że nie masz czasu się nudzić ;) Fajne zdjęcia wklejacie, niezły zwierzyniec z tego jest zusammen do kupy ;)
  • edytowano kwietnia 2021
    Pytałaś @pustynny wiatr ile mam kóz wylicze Ci moje ulubienice : ROGATKA , Perłą, Sisia, Szanelka, Cookie, ulubieńca jednej córki mojej to Sika , drugiej Alpuś Krzywka


    A i u nas każdy ma swoje ulubienice kozie które przy dobrych układach potrafią przyjść do domu
  • Zależy co kto nazywa nuda , np teraz mam śnieg na dworze i moje zajęcie na te chwilę to budzić kota bo jak się wyśpi w dzień w nocy będzie daŕmrł paszczę
  • Który kundel ładniejszy
  • edytowano kwietnia 2021
    Alpuś 1 rok różnicy
  • A to nie ten sam kundel?
  • A podobny? Jak tak to ten sam ...Ale pewności nie mam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik