A,,,B....C robótek czyli Uczę się robić na szydełku

1121315171821

Komentarz

  • @Kika, ciężko powiedzieć. Ilość potrzebnej włóczki bardzo zależy od rodzaju wzoru. Są ażurowe, jak Twoja Klaziena, gdzie z 1000m wyjdzie przyzwoitej wielkości chusta. A są wzory bardzo włóczkożerne, z jakimiś pudłami czy reliefami, wtedy więcej potrzeba.
    Ja bym chyba nie robiła z jakiegoś dużo mniejszego metrażu. Biorąc pod uwagę, że dziewczynki przecież szybko urosną. Jak będziesz miała na uwadze jakiś konkretny wzór dla nich, to może coś więcej będę w stanie podpowiedzieć.
    Podziękował(a) 2blaekie Kika
  • Chusta inspirowana chusta Aida, Karoliny Szydełko i też Aurelia Myszka Szara . Zrobiona szydelkiem nr 4 z przędzy akrylowej paptya love kolor 3670 jest to 100 proc akryl ale vardzo miły w dotyku,chusta jest o wymiarach: 160 cm na 70 cm wys i szuka właścicielki
    Podziękował(a) 2blaekie Mamaw
  • Ile kosztuje?
  • Bea powiedział(a):

    Ile kosztuje?

    Cena do negocjacji
  • @nowa bardzo ładna chusta :)

    @blaekie @Aniuszka zamawiałyście może z kokonków kolor piwonia? Szukam czerwieni lekko wpadającej w malinowy, czy piwonia taka jest?
    Podziękował(a) 1Nowa
  • Ja nie, więc nie pomogę, ale na fb jest grupa kokonkowa, tam na pewno znajdziesz ten kolor w pracach innych
    Podziękował(a) 1Kika
  • @Nowa , bardzo ładne wyszły Tobie puffy, dla mnie to zmora.
    Podziękował(a) 1ola_g
  • Dziękuję za 15 stron bycia ze mną tu i zmagania się z " moja twórczością "
    Podziękował(a) 1blaekie
  • @nowa, z ciekawością i podziwem oglądam Twoje kolejne prace. Jeden z chętniej odwiedzanych przeze mnie wątków. :)

    @kika, takiego koloru chyba nie mam wśród swoich resztek i niezaczętych motków. Ale @bleakie dobrze mówi, zajrzyj na grupę ma FB. Tam dostaniesz odpowiedź na każde pytanie. Dziewczyny mają wzorniki kolorów. Coś na pewno pomogą wybrać.
    Podziękował(a) 1Kika
  • Grupa nazywa się "Kokonki - chusty i inne prace z motków ombre". Niewyczerpane źródło inspiracji.
    Podziękował(a) 1Kika
  • Autorki wzoru nie podam bo ....się do tego dzieła nie przyznaję ja
    Podziękował(a) 1Ganna4
  • edytowano września 2022
    Wow! Brawo @Nowa, jestem pod wrażeniem.
    Podziękował(a) 1Mamaw
  • Ja też jestem pod wrażeniem @Nowa, jesteś niesamowita. Piękne chusty, masz talent.
  • Bardzo ładna a w dodatku ładnie zaprezentowana.
  • Rejczel powiedział(a):

    Bardzo ładna a w dodatku ładnie zaprezentowana.

    Takie widoki mam z okna
  • Duużooo się nauczyłaś.Piękna!
    Gratuluję wytrwałości.
  • edytowano listopada 2022
    Wiekosc na mój telefon plus troszkę zapasu, można nosić na biodrach jak nerkę, można nosić na ramieniu Ba nawet przez ramię można założyć tak jak w podróży ludzie noszą nerki z dokumentami itp
  • Ta praca to moja warajacja i próba łączenia całkiem innych ściegów, wyszło lepiej niż myślałam chociaż na przyszłość to
    1 będę lepiej Czyli dokładniej liczyć oczka
    2 będę lepiej dobierać ściegi przy takich pomysłach

    A I ta chusta jest z tych " jak coś nie wyszło to i tak tak miało być " bo to przecież mój własny wzór, czyli łatwo się domyślić czemu nie robię z wzorów bądź schematów, włóczka straszna nie daje się wcale pruć
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Nie pracuje to tu będę co i raz

    I kolejne moje wnioski
    1 jeśli nie masz wprawy lub robisz jakiś " autorski" wzór nigdy nie bierz włóczki/ przędzy która jest zła do prucia lub wcale się pruc nie daje, taka nić tylko gdy już ma się wprawę lub zna wzór,
    2 jak robi się coś dużego to na spokojnie w domu przynajmniej do czasu nabycia wprawy
    3 liczyć oczka i jeszcze raz liczyć oczka i oczywiście wszelkie błędy od ręki poprawiać bo to się zemści za jakiś czas
  • edytowano grudnia 2022
    The user and all related content has been deleted.
    Podziękował(a) 3Bagata Nowa Rusałka
  • Na modelce wygląda o wiele lepiej
  • Cieszę się, że wrzucasz zdjęcia. Brakowało mi Twoich wpisów @Nowa w tym wątku.
    Podziękował(a) 3Bea ola_g Rusałka
  • edytowano listopada 2022
    Nie było czasu za to teraz nadrabiam , będę wyzywać ( wszywać) podszewki do torebek - tzn uczyć się
    Tylko nie pytajcie o materiał- dostałam do nauki szycia od krawcowej ścinki z sukienki takiej kolistej jak wyjdzie mi z tego to będzie cud
  • Przyjemne kolory ma ta chusta, jest piękna, taka boho.
    Podziękował(a) 1Izka
  • Na modelce wygląda lepiej jest miła ciepła i co najważniejsze podoba się mojej najmłodszej

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik