A,,,B....C robótek czyli Uczę się robić na szydełku

1111214161721

Komentarz

  • Inspiracja filmikiem Joli Mazurek
  • Piekna!
  • Na dzień dzisiejszy bezpanska bo....nie mogą się dogadać czyja ma być.....szkoda ze kupca nie mam bo może bym im pomogła się dogadać, sznurek nowy bawełniany roboty bez prucia ok 9 godzin , co do ceny nie wiem ile , o najlepiej to wymiana na ....kolejne sznurki ,włóczki itp
  • Ta niebieskaaaaaa!
  • 1 różowa inspiracja filmikiem Joli Mazurek 2 musztardowa/brązowa też jakiś filmik przerobiony 3 zdjęcie w necie - oczywiście moja nie podobna do tego zdjęcia, jeszcze zapięcia zrobić podszewki - ale na to nie mam pomysłu i / lub nie umiem
  • Dla Nelki chcę! Ale ładne. Już na priv idę
  • A to moje zajęce.

  • @Kacha prześliczne! Ale cudeńka.
    Podziękował(a) 1Kacha
  • Śliczne króliki @Kacha to już poziom zaawansowany, próbowałam nie wyszły mi
  • edytowano sierpnia 2022
    Nie zaglądałam jakiś czas, a tu takie piękne rzeczy! Nie wiadomo, co podziwiać bardziej, czy torebki, czy króliki. Coraz bardziej poziom zawyżacie, dziewczyny. :)
  • Pokażę Wam swojego królika sprzed chyba dwóch lat. Jak widać, trochę mu do oryginału brakuje. :) Robiony ze schematu.

    Podziękował(a) 3JoannaS Katanna Rejczel
  • I jeszcze Wam filmik wrzucę. Co prawda, to nie szydełko, tylko druty. Ale jestem absolutnie oczarowana ta myszką, chyba zrobię! Ta pani w ogóle robi fajne rzeczy.
  • Ojejku, jaka myszka... Słaba jestem w drutach i w rosyjskim ale ta myszka jest warta wszelkich cierpień.
  • Nowa powiedział(a):

    Śliczne króliki @Kacha to już poziom zaawansowany, próbowałam nie wyszły mi

    A robiłaś je ze schematu?
  • Ale ładne!
  • Zrobiłam chustę Klaziena i bardzo spodobała się moim dziewczynkom. Ja korzystałam z Yarn Art Flower i szukam czegoś podobnego ale o mniejszej gramaturze, takiej żeby starczyło na dziecięcą chustę. Orientujecie się może?
  • Kacha powiedział(a):

    Nowa powiedział(a):

    Śliczne króliki @Kacha to już poziom zaawansowany, próbowałam nie wyszły mi

    A robiłaś je ze schematu?
    Ja jak robię ze schematu to nie ma szans oskarżyć mnie o plagiat Ba nawet autor nie jest w stanie poznać że to był jego wzór, żadna z tych torebek w niczym nie przypomina oryginałów, oj jak by ktoś na siłę chcial znaleźć podobieństwo to je znajdzie ....
  • @Kika możesz kupić różną długość włóczki. Wejdź sobie na kokonki.pl na przykład.
  • Dzięki @blaekie nie wiedziałam. Super to jest!
  • Nowa powiedział(a):

    Kacha powiedział(a):

    Nowa powiedział(a):

    Śliczne króliki @Kacha to już poziom zaawansowany, próbowałam nie wyszły mi

    A robiłaś je ze schematu?
    Ja jak robię ze schematu to nie ma szans oskarżyć mnie o plagiat Ba nawet autor nie jest w stanie poznać że to był jego wzór, żadna z tych torebek w niczym nie przypomina oryginałów, oj jak by ktoś na siłę chcial znaleźć podobieństwo to je znajdzie ....
    Masz własny styl i artystyczne podejście do tematu ;)
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Aniuszka powiedział(a):

    Pokażę Wam swojego królika sprzed chyba dwóch lat. Jak widać, trochę mu do oryginału brakuje. :) Robiony ze schematu.

    Takiego króliczka będę robić wkrótce. Ciotka na imieniny zażądała koszyczka wielkanocnego z uszkami i zajączka do kompletu. Koszyczki zrobiłam w tym roku w jedną noc, bo bobo nie spało.


    Kocham szydełko. Mój synek w zeszłym roku
    w przedszkolu gdy miał narysować coś co sprawi radość mamie na Dzień Matki narysował mnie w basenie z włóczkami.

  • Kika powiedział(a):

    Dzięki @blaekie nie wiedziałam. Super to jest!

    Nawet uzależniające :D
    Podziękował(a) 2Aniuszka Kika
  • @Kika, piękna chusta wyszła. Dla mnie to jeden z najpiękniejszych wzorów, to była moja druga. Co do włóczki, to Yarnart Flowers ma zawsze 1000m. Klaziena wychodzi sporą, bo to ażurowy wzór, ale generalnie taki metraż na chustę to nie jest dużo.
    Mniejsze cieniowane motki można zamówić u producentów, tak jak pisze @blaekie. Ja też u Kokonków się zaopatruje. Ale są też cieniowane wloczki-cieniowane motki. Zakręcone motki. I jeszcze parę innych, ale nie pamiętam nazw.
    Kokonkowe motki mają tę przewagę nad Yarnart, że tam są pełne przejścia kolorów. Tzn. w Yarnart, poza pierwszym i ostatnim kolorem nigdy nie ma 4nitek (wszystkich) w tym samym kolorze. Nie wiem, czy zrozumiale wyjaśniłam. W każdym razie mi się bardziej podobają takie płynne przejścia. No i można też wybrać skład włóczki. A Yarnart to zawsze bawełna z akrylem.
    Podziękował(a) 2blaekie Kika
  • blaekie powiedział(a):

    Kika powiedział(a):

    Dzięki @blaekie nie wiedziałam. Super to jest!

    Nawet uzależniające :D
    :D strach się bać

    Dzięki @Aniuszka tu na forum ktoś pochwalił się Klazieną i bardzo mi się spodobała. Poszukam tych stron, teraz jak już wiem, że coś takiego istnieje, to sobie poradzę :)

    Ile Twoim zdaniem metrów powinna mieć włóczka na chustę dla 4 i 6 latki?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik