Polecajki - co warto?

11314161819

Komentarz

  • Na Wielki Post:
  • Mam pytanie: czy warto i jaki dla 8klasisty wykupić do ćwiczeń jakiś kurs z matematyki?
    Nie bardzo mam gdzie tu korki ogarnąć. Wiem że mój syn by nawet to przerobił on line z pomocą, tylko nie wiem czy to co się gdzieś pokazuje w reklamach to w ogóle warto...

  • Rewelaxyjne Echo
    Mi daje swiatło na te ostatnie wydarzenia



    Podziękował(a) 1Ganna4
  • Gloria6 powiedział(a):

    Mam pytanie: czy warto i jaki dla 8klasisty wykupić do ćwiczeń jakiś kurs z matematyki?
    Nie bardzo mam gdzie tu korki ogarnąć. Wiem że mój syn by nawet to przerobił on line z pomocą, tylko nie wiem czy to co się gdzieś pokazuje w reklamach to w ogóle warto...

    @Gloria6, nie o to pytałam, ale tu jakieś podpowiedzi są:
    https://mspanc.pl/discussion/1167/czego-jaś-sie-nie-nauczy-pomoce-edukacyjne#latest
  • O dzięki
  • Krążył dobry wykład Bogny Bialeckiej o smartfonach, nie mogę znaleźć, może ktoś ma pod ręką i zalinkuje?...
  • Shrekowa powiedział(a):

    Krążył dobry wykład Bogny Bialeckiej o smartfonach, nie mogę znaleźć, może ktoś ma pod ręką i zalinkuje?...

    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Jeśli ktoś jeszcze nie zamowil bezpłatnej prenumeraty czasopisma WychowujMY to polecam, jestem zachwycona. Lepsze niż Kreda!
    Podziękował(a) 1Basja
  • Wanda powiedział(a):

    Jeśli ktoś jeszcze nie zamowil bezpłatnej prenumeraty czasopisma WychowujMY to polecam, jestem zachwycona. Lepsze niż Kreda!

    patrzę na autorów i co najmniej dwóch mnie odstrasza.
  • Aneczka08 powiedział(a):

    Wanda powiedział(a):

    Jeśli ktoś jeszcze nie zamowil bezpłatnej prenumeraty czasopisma WychowujMY to polecam, jestem zachwycona. Lepsze niż Kreda!

    patrzę na autorów i co najmniej dwóch mnie odstrasza.
    A którzy? Bo wielu b zacnych i znajomych, np Bogna Białecka, Patrycja Przybysławska. Tematyka w bliskim nam konserwatywnym ujęciu. Naprawdę nie znalazłam niczego do czego można by się przyczepić.
  • edytowano marca 2023
    rekolekcje z ks. Dominikiem

    Podziękował(a) 2AgataZi Barbasia
  • Wanda powiedział(a):

    Jeśli ktoś jeszcze nie zamowil bezpłatnej prenumeraty czasopisma WychowujMY to polecam, jestem zachwycona. Lepsze niż Kreda!

    Potwierdzam!
    Przysyłają do domu :)
  • Bardzo dziękuję za polecenie, właśnie się zapisałam!
  • Basja powiedział(a):

    Wanda powiedział(a):

    Jeśli ktoś jeszcze nie zamowil bezpłatnej prenumeraty czasopisma WychowujMY to polecam, jestem zachwycona. Lepsze niż Kreda!

    Potwierdzam!
    Przysyłają do domu :)
    Ślepa jestem. Gdzie można zamówić do domu?
  • To wiem, linku do prenumeraty do domu nie znalazłam :|
  • Na dole jest żółte pole do wypełnienia formularza prenumeraty.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • Bardzo warto rekolekcje, które @Aneczka08 powyżej wkleiła.
    Tu drugi dzień:
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Barbasia
  • I trzeci:
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Barbasia
  • edytowano kwietnia 2023
    rekolekcje wielkopostne z Ks. Teodorem z Płocka. Bardzo polecam. Dużo o wewnętrznym krytyku i nie tylko. Tu link do częsci pierwszej, pozostałe często na YT
  • Rekolekcje z ks. Teodorem z Berlina. Także polecam

  • I rekolekcje z ks. Teodorem z Warszawy, jeszcze nie słuchałam

  • Tu też zostawię - b. dobra konferencja do dzisiejszej Ewangelii, gdy Zmartwychwstały Jezus przychodzi do wieczernika, do apostołów. Też nawiązanie do obrazu i kultu Bożego Miłosierdzia.
    Warto posłuchać:

  • Sluchacie ks. Teodora? Długo słuchałam, różańce itp, ale od jakiegoś czasu nie mogę wogóle go zrozumieć, nie nadążam. Za dużo psychologii chyba jak dla mnie? A może to moje rozleniwienie...

  • Dla @blaekie
    Podziękował(a) 1blaekie
  • Weronika85 powiedział(a):

    Sluchacie ks. Teodora? Długo słuchałam, różańce itp, ale od jakiegoś czasu nie mogę wogóle go zrozumieć, nie nadążam. Za dużo psychologii chyba jak dla mnie? A może to moje rozleniwienie...

    Słucham. Bardzo lubię.
    Podziękował(a) 1Weronika85

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik