Pomysły na Adwent

1235712

Komentarz

  • To świecznik....ale baletnica! No nie mogę :) cudo

    A nie pomyślałam żeby świecznika szukać jako bazy. To dobry pomysł dziewczyny
  • No jak przejrzałam zdjęcia to dwa lata temu więcej dekoracji na tym stelażu nie było, albo się nie uchowały , rok temu chyba było bogaciej
    baletnica to prezent od męża.
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • Bardzo lubię te obrusy, len z bawełna, i koronka beżowa bawełniana, polskie, na allegro są, do tego jest serweta do koszyczka wielkanocnego np. Po praniu jak się złoży to zostaje taka faktura że nie trzeba prasować.Plamy ostatecznie schodzą jak na słońcu poleży. Czasem na deszczu też :D
  • Masz świetne hobby Joanna już kiedyś mówiłam. :)
    Podziękował(a) 1JoannaS
  • Aż żałuję, że nie zachowałam mojej jedynej Barbie w życiu. Dostałam ją z pewexu, chyba w 88 roku. Była całą w różach i miała różowe futerko, teraz to byłby antyk!
    Podziękował(a) 1JoannaS
  • edytowano listopada 2022
    Zrobię budżetowo na talerzu albo ikeowskiej podstawie z tego rodzaju świec, tylko muszę mniejsze, bo te trochę za ciężkie. Czasem uda się dostać w różnych wysokościach. Do tego gałązki igliwia, jakiś berberys z ogrodu, może gipsówka. Artystki we mnie ani na jotę, ale mało brzydkie mi wychodzi ;)

    Podziękował(a) 1JoannaS
  • Ta? http://marsbarbie.blogspot.com/2011/05/barbie-super-star-1988_13.html?m=1. Myślę co tu napisać, żeby taki offtop ukryć, na drzwi wieszacie wieniec? Bo kiedyś dostałam od koleżanki i już 3 rok wisi, same szyszki zostały na nim. Muszę coś dokleić, mam pistolet do kleju na gorąco.
    Podziękował(a) 1Rusałka

  • Z masy solnej. Chyba 3 lata taki robimy i dzieci mają radochę. Można ozdobić gałązkami, itp.
  • Wieszam, co roku. Mam suchy z szyszek, barwiony na biało. Albo dostaję żywy, z igliwia i dekoruję go małymi, drobnymi bombkami, na kleju. Ale zdjęć nie mam ...
    Podziękował(a) 1JoannaS
  • edytowano listopada 2022
    @weronika super ! A czym wypisane cyfry?
  • edytowano listopada 2022
    Ale piękne, inspirujące wszystkie pomysły i wykonania... Ja wrzucę zaraz mój szybki budżetowy z zeszłego roku. W tym popatrzę na Wasze i zgapię :wink:

    Natomiast przeglądałam wątek i kalendarze adwentowe muszę podzielić, chłopcy są w domu to mami takie pudeleczja w Mikołaju to tam zadanie, słowo itp, ale córki są w internacie i chciałabym im zrobić kalendarze a w środku motywujące, wspierające, budujące powiedzmy wyrazy miłości... Macie pomysły? Każdy dzień coś innego i każdej inne... Są w szkole katolickiej, mają ciężko i dużo nauki i z siostrami, to nie będę chyba aż tak z zadaniami modlitewnymi... A wydźwięk z rozmów z nimi jest taki, że mało radosne są :neutral: zmęczone, trochę bez marzeń... Zmienić nie chcą, chcą przetrwać. Help

    Ed zdjęcie (na kawałku drewna do ogniska i świeczki z wosku pszczelego, ponoć zdrowe)
  • @Agmar coś dla Ciebie :) nie ma problemu z zadaniami i słodyczami :)
  • edytowano listopada 2022


    Ale ja manualnie beztalencie
    Podziękował(a) 2JoannaS ola_g
  • @JoannaS chętna na link do obrusów :)
    Podziękował(a) 1Kika
  • Nie mam wianka na drzwiach. Drzwi mam brzydkie. Nie dość, że mąż kupił bez konsultacji ze mną, to jeszcze pracownicy czymś niezmywalnym zachlapali.
    Lepiej nie zwracać na nie uwagi.
  • Użyję któregoś ze świeczników albo tych wbijanych podstawek pod świeczki, o ile znajdę czwartą.


  • https://allegro.pl/oferta/obrus-lniany-140x280-bawelna-len-naturalny-12461950627 @ola_g tylko domestosem nie można wybielać, dziurę tak zrobiłam .
    Podziękował(a) 1ola_g
  • Lata temu kupiłam piękny len i bawełnianą koronkę z myślą, że uszyję i tak leży...
  • O tu to możesz poszaleć!
    Podziękował(a) 1Milamama

  • zazwyczaj mam taki wianek z igliwia
    I na tym podkładzie kombinuję dekoracje. Kupiłam kiedyś w casto takie małe plastikowe bąbki bardzo dobrze pomalowane i z połyskiem - wyglądają bardzo naturalnie - ale też dzięki temu, że plastikowe służą mi od kilku lat. Coś w tym stylu.

    Do tego fantazyjna wstęga do zawieszenia, jakieś naturalne drobiazgi.
    Dekoruję tylko jedną stronę wianka, żeby nie przykrywać igliwia.



    Coś w tym stylu, tylko na dole bombki, a szyszki są dodatkiem.
    Co roku co innego mi wyjdzie ;)


  • edytowano listopada 2022


    Jeszcze mam taki wianek i służy mi jako podkład do różnych kompozycji, przyklejam i odklejam ;)
    Mam tylko takie zdjęcie, minimalistyczna dekoracja z przed dwóch lat, kiedy nie miałam sił na nic, włożyłam gałąź do wianka i mówiłam, że to moja wizja artystyczna :D B)
  • @gahana jak pięknie! Marzy mi się taki kominek na środku salonu.
  • O pokażę Wam z kwiaciarni. Ponad 100 zł dawać za to to ja nwm mi się taki minimalizm nie podoba... no ja muszę mieć naciapane.
  • Lubię minimalizm też.
    Ale ten jest żenujący.
  • Stówa z tym autem?
  • Bez, reklama była "wkrótce wjeżdżają wianki adwentowe"
  • JoannaS powiedział(a):

    To jest w trakcie dekorowania

    Gdzie kupiłaś ta podstawę do wianka?
  • To było na limango firmy boltze
    Podziękował(a) 1Mamaw

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik