Pierwsza Róża za małżeństwa. Te powikłane i te, co baczą; by nie upaść

2456715

Komentarz

  • @Duduś a może ta znajoma mogłaby dołączyć do nas tu na forum? Ja trochę obserwowałam w różach na orgu jak się tam sprawy organizacyjne układają i trudniej jest prowadzić róże z osobami spoza, nie mogą potwierdzać obecności i jest taka "wyrwa". Patrzę pod kątem pracy zelatorki, wolałabym te osobe tu mieć.
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • @Rejczel spytam, ale do tej pory ochoty nie miała. Czy w takim przypadku nie da się dołączyć? Ja mam z nią stały bardzo bliski kontakt.
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • Nie chcę zbytnio się rządzić, może być tak że powiedzmy będzie jedna taka osoba spoza ale wolałabym, żeby tu w rozy byli ludzie z forum, łatwiej wtedy zadbać o trwałość róży, o jedność.
  • @Rejczel myślę, że fajnie by było, gdyby wszyscy byli z forum, ale jeśli nie ma chętnych, to nie ma co się zniechęcać.
    Ja też jestem w jednej róży z tamtego forum i mimo, że nie wchodzę tam często, to się modlę. Czasem też nie zdążę potwierdzić na czas na końcu miesiąca.
  • Nie wiem jak to napisać więc może napiszę szczerze: jak już się podejmuje to chce zająć się tym dziełem porządnie.
    Rozpiska będzie się pojawiała w ostatni dzień poprzedniego miesiąca lub najdalej w pierwszy dzień danego miesiaca. Zależy mi, by potwierdzenia obecności( w formie podziękowań pod rozpiska) pojawiały się w pierwszym, drugim lub najdalej trzecim dniu miesiąca. W razie potrzeby wysyłam na priva przypominajki. Ufam, że wszyscy trwają niezmiennie na modlitwie a ten podpis co miesiąc jest tylko przypomnieniem promesy ale widzę jak jest potrzebny.
    Podziękował(a) 2Skatarzyna Paulina
  • Startujemy! :)
  • Ja tez się od września chyba zdecyduję, choć trochę za dużo się robi, ale taka ważna intencja i im więcej różańca, tym lepiej. Obawiam się tylko, czy dam radę z Pompejanską, zawsze odmawiałam Pompejanska plus róże, a ostatnio już było dużo tego. Nie można chyba tajemnic z róż włączyć w Pompejanską? Jak to jest?
  • Jak od dziś, to za patrona proponuje św. Maksymiliana. Dziś Jego dzień. On życie za to, by rodzina mogła pozostać w całości oddał.
  • @Rejczel dostosuję się, Ty prowadzisz i ustalasz, jak to ma grać :)
    Choć nie napiszę, że rozumiem w sytuacji, gdy od paru tygodni nie możemy znaleźć składu (zapewne z powodu posiadanych już zobowiązań).
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • @Rejczel , wtedy mi zależało przy radosnych. W innym przypadku dostosuję się. Przy tylu dziesiątkach jakoś się ułoży.
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • Wiecie co? Jeszcze tak myślę jakby to ułożyć najlepiej i tak pomyślałam czy byśmy tak nie zrobili, żeby przemienić i zamiast tajemnic światła odmawiać na razie tajemnice radosne i bolesne, jak się znajdą kolejne osoby chętne - odpalamy cześć chwalebna a jak już będziemy mieli te 3 części obsadzone - bierzemy się za tajemnice światła. Zgadzacie się? Ja bym zmieniła rozpiskę i byśmy od dziś startowali.
    I teraz: @mamababcia w takim układzie by mogła wziąć 1 tajemnice chwalebna. @Duduś skontaktowałabys mnie z Twoją koleżanka? Spróbuję ja przekonać do wpisania się na forum a jak się nie uda to chociaz będę miała namiar w razie czego, bo muszę mieć, tak to działa.
    Podziękował(a) 2mamababcia TecumSeh
  • O, tak chxialam zaproponować. Bez świateł na razie.
  • Myśle o Was cały czas :)
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • @Rejczel nie mogę się dodzwonić, ale już wysłałam do niej pytanie, że wóz albo przewóz ;)

    Mnie pomysł patrona bardzo odpowiada.

    Pomysł, by na razie "zawiesić" Tajemnice Światła, też. Rozumiem, że zaczynamy już, ale zmiana nastąpi normalnie 1. września?

    Gdyby to nikomu nie przeszkadzało, to poprosiłabym w sierpniu 3. albo 5. bolesną.
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • A może przenieść ten wątek do ogólnej? Żadnych sekretów tu chyba nie będzie? Raz, że ktoś może jeszcze zobaczy i się przyłączy, a dwa, że jest to świadectwo dla przypadkowych ludzi, którzy z czasem zaczną tu trafiać..?
  • Jest ogólną.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • To źle napisałam, chodziło mi o to, że jest tylko dla zalogowanych.
  • @Polly , @Monika7 czy mogłaby któraś z Was zamienić się z @Duduś tajemnicą? Dajcie cynk.
  • A to jest już rozpiska? Nie zauważyłam, myślałam, że nowa dopiero powstanie i nie będzie takiego problemu z mieszaniem. Przepraszam za kłopot.
  • Nie ma żadnego kłopotu, @Duduś, to raczej ja namieszalam światłami. Już daje nowa rozpiskę z tajemnicami bolesnymi, @Polly to podmienie Cię z Duduś - od jutra nowym rozkładem lecicie.
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • Róża p.w. sw. Maksymiliana Marii Kolbego.
    Sierpień 2021

    Tajemnice radosne:
    1. @Skatarzyna
    2. @Honi
    3. @TecumSeh
    4. @Paulina
    5. @Wela

    Tajemnice bolesne:
    1. @AgataZi
    2. @Polly
    3. @Duduś
    4. @karolina
    5. @Monika7

    Zapraszamy do wspólnej modlitwy kolejne osoby, będziemy tworzyć obsadę do tajemnic chwalebnych. W imię Boże! <3
  • Duduś powiedział(a):

    To źle napisałam, chodziło mi o to, że jest tylko dla zalogowanych.

    Chodzi Ci o to by był w otwartej?
  • Tak pomyślałam @TecumSeh . No nie pamiętam tych nazw ogólna/ otwarta, dla mnie są zbyt podobne znaczeniowo. Ale chodziło o to, by każdy tu mógł trafić, niekoniecznie po zalogowaniu. Jeśli jednak komuś to przeszkadza, to nie.
  • Mnie nie. Ktoś przeciw?
  • Ja się zgłaszam do kolejnej piątki.
  • Ja tez się zdecydowałam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik