Polecajki - co warto?

11314151618

Komentarz

  • Duduś powiedział(a):

    Ja nie jestem w stanie słuchać ani Chmielewskiego, ani Gajdów. Ani Szustaka. O.

    Kogo polecasz/ słuchasz?
  • edytowano lipca 2023
    Chmielewski jest mi najbliższy jeśli chodzi to jego nauczanie , ale od jakiegoś czasu nie jestem w stanie jego słuchać , chodzi o sposób mównia mnie drażni .
    Gajdów nawet nie otwieram .
    Szustak od dawna przeginał, a jak zaczął zaprzeczać sam sobie w kwestii aborcji to już stracił już totalnie w moich oczach .

    Polecam księdza Lucjana Szczepaniaka kapelana z USD Prokocim .
    O. Marcina Ciechanowskiego- Paulina
    x. Roberta Skrzypczaka .


    Podziękował(a) 2Barbasia Ganna4
  • Duduś powiedział(a):

    Ja nie jestem w stanie słuchać ani Chmielewskiego, ani Gajdów. Ani Szustaka. O.

    ja też z tej opcji :D
    pewnie w każdym coś wartościowego by się znalazło, ale jednak szkoda mi czasu na kopanie, żeby to znaleźć
  • Ja mam jak @AnnoDomini.
    U Gajdów nie chodzi mi o sposób mówienia, ale treść - no nijak to nie jest nauczanie jakie prezentuje KK.
    Bardzo mu się spodobało to co wrzuciła @Juka
    Podziękował(a) 2AnnoDomini Ganna4
  • agnieszkamama powiedział(a):

    Mam tak samo np z KS. Chmielewskim. No nie mogę go zdzierżyć,taki mix treści ok i totalnych pierdolet. A próbowałam ileś razy .. super,że Kościół jest taki pojemny....

    Nie trawię Chmielewskiego, Gajdoŵ nie lubię sluchaca le to co piszecie nie gorszy mnie. Chyba rozumiem... Bog rzeczywiscie nie jest katolikiem. To mnie nawet ucieszylo że ktoś to tak trafnie wyrazil
    Podziękował(a) 1agnieszkamama
  • Ganna4 powiedział(a):

    Duduś powiedział(a):

    Ja nie jestem w stanie słuchać ani Chmielewskiego, ani Gajdów. Ani Szustaka. O.

    Kogo polecasz/ słuchasz?
    Szustaka lubie ale umiarkowanie
    Rysia kocham
    I Nikosa
  • co kto lubi. tyle, że Gajdowie moim skromnym zdaniem znacznie się rozmijają z nauka Kośioła
    Podziękował(a) 2AnnoDomini Barbasia
  • Moim w ogóle, zwłaszcza,że on jest jednak diakonem i byłby ścigany itp ,plus są zapraszani na różne kościelne eventy. Moim zdaniem np Chmielewski też się rozmija czasem ,choćby to,że tak Medjugorie zachwala,choć jest niezatwierdzone. Moim Zdaniem Pan Bóg na wszystkich pozwala,bo ludzie są różni i na różnych etapach życia,więc dla każdego wg potrzeb i umiejętności
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • A tak ponad wszystko to największe zaufanie mam do x.Pawlukiewicza, nawet jak bym się z nim nie zgadzała w jakiejś kwestii to wiem, że już mu nie odwli , tak jak wielu kaznodziejom.
  • Ja najbardziej lubię słuchać wikarego z sąsiedniej parafii, ksiądz Krzysztof, dziś ma imieniny, zawsze do czytań, krótko , a tak treściwie, że człowiek jest na rekolekcjach cały czas.
    Podziękował(a) 1Engi
  • My mieliśmy świetnego wikarego. Ale został oddelegowany na studia doktoranckie. Czasem przyjeżdża do Podkowy i wtedy kazania są jak uczta!
    Podziękował(a) 1Ganna4
  • Czy można polecić książkę? Jeśli tak to serdecznie polecam tę. Chyba top 5 w sekcji biografii na mojej półce.
  • Gdybym miała jeszcze syna to nazwę go Wawrzyniec! Serio
    Podziękował(a) 3Ewaklara Pipijo Skatarzyna
  • O proszę, tu autor opowiada. Święty kapłan. Wg mnie drugi Kolbe.

    Podziękował(a) 1Ewaklara
  • @Wanda b ciekawie opowiada! Bogata wiedza!
    Zobacz o. Wawrzyniec napisał jeszcze kilka ksiazek.
    https://lubimyczytac.pl/autor/204741/wawrzyniec-maria-waszkiewicz

    Chrzestny ojciec mojego najstarszego ma na imię Wawrzyniec:) mówił, że w szkole łatwo nie było z imieniem, ale imię przepiękne!
    Podziękował(a) 1Wanda
  • Bardzo warto. Pięknie o Eucharystii:

  • nie wiem gdzie to wrzucić, bo to nie tylko piosenka

    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • @olgal , dziękuję! Bdb kazanie. Warto poświęcić chwilę.
    Podziękował(a) 1olgal
  • @olgal dzięki!
    Ach gdzie ci księża...
    Podziękował(a) 1olgal
  • A to taki zwyczajny proboszcz z malutkiej, wiejskiej parafii... :)
    Podziękował(a) 1Ganna4
  • Odnoszę wrażenie że teraz zwyczajni proboszczowie są często mądrzejsi niż różni ą ę księża profesorowie doktorowie...
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Ciekawa rozmowa z Damianem Zawrotniakiem: "Quo Vadis, Europo?":
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • W ramach spotkań na placach zabaw w związku z edukacją domową poznałam ostatnio fajną dziewczynę , też ma ed, która mieszka niedaleko mnie i prowadzi taki kanał pt Kierunek Małżeństwo.
    Głównie skierowany dla singielek po trzydziestce i starszych. Na Youtubie ma podcasty o tym jak budować relacje i w ogóle co w sobie zmienić żeby znaleźć mężczyznę wejść w relacje i założyć rodzinę.

    Dziewczyna jest Boża i wierząca także myślę że mogę polecić jak byście mieli kogoś kto byłoby tym zainteresowany.

    Wrzucam link do strony na Facebooku ale mają też zarówno swoją stronę jak i kanał na YouTubie.


    https://m.facebook.com/profile.php/?id=100063562537673&name=xhp_nt__fb__action__open_user
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • edytowano września 2023
    30 lat śmiałem się z Kościoła i żyłem tak jakby Boga nie było, między innymi słuchając satanistycznej muzyki ... Andrzej Modrzyński - świadectwo ocalenia

    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Ciekawy temat: dlaczego wychowujemy niewierzące dzieci. Gościem w studio jest prof.dr hab. Aleksander Bańka:

  • O.Kwiatek to moje ostatnie odkrycie.
  • edytowano listopada 2023
    Warto:
    "Musimy pomóc naszym zmarłym"

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik