Polecajki - co warto?

11314151719

Komentarz

  • edytowano maja 2023
    "Cierpienie usensownione, które zbliża do Boga", ks. Dominik Chmielewski

    https://hi-in.facebook.com/KecharitomenePelna/photos/a.492506434498374/694450577637291/?type=3

    Podziękował(a) 1agnieszkamama
  • edytowano czerwca 2023
    Dziękuj już za to, co przed chwilą było Twoim błaganiem, prośbą.
    Pierwszy raz z czymś takim się spotykam.
    Dziękować zanim otrzymamy.

  • Długie dosyć, ale bardzo warto posłuchać:

  • Warto:
    Podziękował(a) 1AnnoDomini
  • Bardzo polecam:

    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • edytowano lipca 2023
    Bardzo dobre kazanie ks. Śniadocha o tradycjonalistycznych (i nie tylko) fałszywych prorokach. Kiedyś założę wątek, bo temat ciekawy .
    https://drive.google.com/file/d/1DGZBAgPwZWuV6tQUgzAisxbwWhh3HF94/view?pli=1

  • Dostałam ten link z " och i ach".
    Posłuchałam i bardzo bym chciała skonfrontować swoje odczucia z kimś jeszcze. Konkretnie chodzi mi o to wszystko, co Gajda mówi o Mszy świętej.
    Podziękował(a) 1agnieszkamama
  • Ganna4 powiedział(a):


    Dostałam ten link z " och i ach".
    Posłuchałam i bardzo bym chciała skonfrontować swoje odczucia z kimś jeszcze. Konkretnie chodzi mi o to wszystko, co Gajda mówi o Mszy świętej.

    nie słuchałam, natomiast co do pana Gajde od bardzo dawna mam bardzo mieszane uczucia. Moim zdaniem mocno odleciał.

    kiedyś ceniłam ich książki dot wychowania, potem już nie dałam rady ich słuchac. Jak bardzo chcesz to posłucham w wolnej chwili. Teraz jak tylko widze ich filmik to omijam szerokim łukiem
    Podziękował(a) 2Ganna4 Shrekowa
  • juz po pierwszych 40 sekundach mam dośc.
    Podziękował(a) 3Ganna4 Shrekowa Zuzapola
  • No to napiszę otwarcie, że nawet nie mam ochoty zaczynać. Od czasu akcji z nagonką na ks. Chmielewskiego i wniesienia Świętej Psychoterapii na ołtarze trzymam się z daleka. To nie na moje nerwy.
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Ganna4
  • Juka powiedział(a):

    Bardzo dobre kazanie ks. Śniadocha o tradycjonalistycznych (i nie tylko) fałszywych prorokach. Kiedyś założę wątek, bo temat ciekawy .
    https://drive.google.com/file/d/1DGZBAgPwZWuV6tQUgzAisxbwWhh3HF94/view?pli=1

    @Juka chętnie posłucham, nie ma na yt?
  • Jestem w 3/4 tej rozmowy.
    Monika Gajda:" (...) tutaj Marcin mówi o piekle a ja mam jeszcze nadzieję powszechnego zbawienia, że ostatecznie Chrystus będzie wszystkim we wszystkich ale to też jest jakaś tajemnica".

    Marcin Gajda: " Teraz powiem coś osobistego: my doświadczamy tak bardzo miłości z Moniką, że my nie potrafimy sobie nawet wyobrazić co niektórzy myślą o Bogu i po prostu - my wiemy Boga a nie wierzymy w Boga tylko go wiemy albo lepiej powiedziawszy po prostu Nim jesteśmy, bywamy Nim, jesteśmy Nim, bo tak mówi katechizm: Bóg stał się człowiekiem aby człowiek stał się Bogiem i kiedyż ma to się stać jak nie w wieku pięćdziesięciu, sześćdziesięciu lat!".
    Podziękował(a) 3Barbasia Ganna4 Shrekowa
  • @Shrekowa to jedyny link jaki mam - nie da się u ciebie z tego?
  • edytowano lipca 2023
    Ed.Dużo wykładów ks. Śniadocha znajdziecie na kanalach: Trudno być katolikiem, Duszpasterstwo Tradycji Katolickiej i Nauki Katolickie.
    Podziękował(a) 2Juka Shrekowa
  • Juka powiedział(a):

    @Shrekowa to jedyny link jaki mam - nie da się u ciebie z tego?

    Można, po prostu wolę YT, w razie czego pamięta gdzie skończyłam ;)
    Podziękował(a) 1Juka
  • Rejczel powiedział(a):

    Jestem w 3/4 tej rozmowy.
    Monika Gajda:" (...) tutaj Marcin mówi o piekle a ja mam jeszcze nadzieję powszechnego zbawienia, że ostatecznie Chrystus będzie wszystkim we wszystkich ale to też jest jakaś tajemnica".

    Marcin Gajda: " Teraz powiem coś osobistego: my doświadczamy tak bardzo miłości z Moniką, że my nie potrafimy sobie nawet wyobrazić co niektórzy myślą o Bogu i po prostu - my wiemy Boga a nie wierzymy w Boga tylko go wiemy albo lepiej powiedziawszy po prostu Nim jesteśmy, bywamy Nim, jesteśmy Nim, bo tak mówi katechizm: Bóg stał się człowiekiem aby człowiek stał się Bogiem i kiedyż ma to się stać jak nie w wieku pięćdziesięciu, sześćdziesięciu lat!".

    Jprdl. To by tłumaczyło ten ich skręt w tym co mówią.uznali się za Boga.
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • Rejczel powiedział(a):

    Ed.Dużo wykładów ks. Śniadocha znajdziecie na kanalach: Trudno być katolikiem, Duszpasterstwo Tradycji Katolickiej i Nauki Katolickie.

    Bardzo racjonalny ,logiczny człowiek, spodobał mi się. Może sobie posłucham więcej.
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • Mnie najbardziej ruszył ten fragment, gdzie mówił o Mszy, twierdząc, że na "grillu" jest tyle samo Boga, jeśli się ludzie kochają, bo Boga nie może być mniej czy więcej.
  • To jest też ciekawe: "Kościół zaczyna wreszcie sam rozumieć Chrystusowo, obejmujący całość, dotyczący całości, odnoszący się do całości i do samego Boga, który o ile mi dobrze wiadomo katolikiem nie jest".
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Barbasia
  • No wreszcie :#
  • Pycha jednak kroczy przed wszystkimi grzechami, zawsze uznanie się za Boga jest kuszące, nie jest to pierwszy znany mi przypadek, właśnie w takim wieku.
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Ganna4
  • Smutne to bardzo.
  • Ganna4 powiedział(a):


    Dostałam ten link z " och i ach".
    Posłuchałam i bardzo bym chciała skonfrontować swoje odczucia z kimś jeszcze. Konkretnie chodzi mi o to wszystko, co Gajda mówi o Mszy świętej.

    Ja to przyjmuję, dla mnie blisko donoch i ach.
  • A mnie Gajdy nie gorszą,wcale.
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • edytowano lipca 2023
    Zwłaszcza w zestawieniu z ich piesniami wmu,które kiedyś uważałam za nawiedzone,a teraz inaczej to widzę
  • Przesłuchałam chwilę i szkoda mi na nich czasu. Dla mnie to protestanckie pierdolety.
    Podziękował(a) 1AnnoDomini
  • Mam tak samo np z KS. Chmielewskim. No nie mogę go zdzierżyć,taki mix treści ok i totalnych pierdolet. A próbowałam ileś razy .. super,że Kościół jest taki pojemny....
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • Ja nie jestem w stanie słuchać ani Chmielewskiego, ani Gajdów. Ani Szustaka. O.
    Podziękował(a) 1blaekie

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik