Udało się?

Mnie tak:)

Napiszcie kto już może się tutal logować.

Sorry za brak polskich liter w historycznych tematach - ogarniemy to:)

«1345

Komentarz

  • Mnie również udało się zalogować

  • No to ekstra:)

    Wszystko tu wygląda na razie ubogo i krzaczki (literki) straszą, ale dajcie mi trochę czasu, a wszystko będzie działać:)

    A jak na telefonie? Widać ok? U mnie tak, a u Ciebie?

  • Na telefonie jest ok. Na kompie jeszcze nie próbowałam. Jedyna uwaga forum i jego zawartość są widoczne przed zalogowaniem.

    Podziękował(a) 1Bea
  • Na początku tak, ale teraz już nie

    Możesz sprawdzić i potwierdzić? Bo to trwało parę minut, zaraz po odpaleniu, ale już zrobiłem porządek.

  • Teraz widać bez logowania cztery techniczne tematy, w tym ten, w którym piszemy.

  • Tak, przez chwilę tak faktycznie było, a teraz powinien być bez logowania widoczny tylko jeden temat:)

  • Jestem. Bez zalogowania było widać tylko ten wątek

  • Czyli jest tak, jak być powinno:)

    Miło że jesteś:)

  • Jestem. Nie wiem, czy to dobrze, ale jestem. Na razie w telefonie sprawdziłam, z komputera później.

  • Jestem i ja :)

    I od razu głaszam pierwsze pytanie: co oznacza ta mała literka f? Możliwość wygodnego cytowania forum na fb?

  • uff, udało się ale dopiero ze stacjonarnego. Na telefonie miałam failed to authenticate trzy razy. Jak kliknęłam w ten sam link z kompa to poszło dobrze od razu.

  • Się udało. I nawet nie było to jakoś szczególnie skomplikowane

  • Uuuuuuu lalalala! jestem!

  • Udało się , ale miło...

  • @Tecum Seh wejdz na stare forum Małgorzata32 vel Nigella i jukaa mają problem z logowaniem tu. Może sprobujcie się dpogadać telefoniecznie czy coś:-)

  • Też miałam kłopot, ale już się udało.

  • Podoba mi się to proste wstawianie obrazków, ale nie będę już ćwiczyć ai wstawiania, ani waszej cierpliwości.

    Na zdjęciu wnętrze cerkwi w Supraślu.

  • Uffff....

    Mnie też się w końcu udało! Dzięki Wodzu za pomoc!

  • O matko z córko!!!! @Nigella , jaka radość!!!!

  • Zatem WITAJCIE!

  • Radość taka, że @Rien spać nie idzie, choć już się pożegnała. Będziesz ją, @Nigella miała na sumieniu, jak jutro dzieciom kaszkę przesoli ;-)

    @Nigella - miło Cię widzieć!

  • Jakby co to nie czuję sie odpowiedzialna za tę kaszkę. :p

    Nie próbuj @Katarzyna wpędzać mnie w poczucie winy.

  • Od razu ciasteczko jakieś na wejście by pasowało, @Nigella . Dobrze, że jesteś:)

  • Eh, znów mi się nie udało :-( A tak bym czasem chciała wpędzić kogoś innego niż siebie samą...

    ;-)

  • Idę, idę, bo dziecia młodsza ma ostatnio fantazję z kurami wstawać. I mało kaszkę przesolę - sól pokaszę i to dopiero będzie! ;).

    Śpijcie dobrze!: przedsennie Was Panu Bogu bardzo polecam... a co.

  • edytowano marca 2021

    A tak szczerze? Nie mogę sie przyzwyczaic do tej Nigelli.

    Ja się już "zrosłam" z Małgorzata32. Dziwnie mi jak sie zwracacie do mnie per @Nigella. Tak jakby to nie o mnie chodziło

  • Cóż - nowa tożsamość, to się trzeba przyzwyczaić... ;-)

  • Ciasteczko takie samo (choć nie to samo) co kilka dni temu- tym razem wiecej warstw.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik