Czy Twój stół jest stołowaty? - prośba o wypełnienie ankiety do pracy dyplomowej

13»

Komentarz

  • Moi rodzice mają stół, stary kupiony w takiej lamusowni na Kazimierzu normalnie będzie miał jakieś 170x120 ale rozkłada się chyba na 7 m. Ma ukryty cały skomplikowany mechanizm w środku , wajchy , rozkładające się dodatkowe nogi.
  • Rozprawa gotowa:

    Jeszcze tylko prototyp stołu trzeba skończyć i w drugiej połowie czerwca obrona.
    Z zabawnych zbiegów okoliczności - na recenzenta dziekanat wyznaczył Józefowi naszego sąsiada za ze wsi, z którego córką Danucha się przyjaźni :)
  • Przy okazji, mój syn osiągnął w zakresie prokrastynacji poziom zaiste mistrzowski - ostateczny termin składania prac do dziekanatu - dziś 14:00
  • Ooooch to ten przystojniak którego nie zdążyłam poznać!
    Zaiste piękny!
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Zdążył?. Zdążył.
    Więc o co chodzi?
    Podziękował(a) 3Ganna4 Madzikg Rien
  • edytowano 29 maja
    Bea powiedział(a):

    Zdążył?. Zdążył.
    Więc o co chodzi?

    No, zdążył, i nie... Wersję pisemną pracy złożył chwilę przed 14 i na miejscu okazało się, że, wbrew swoim wcześniejszym planom, nie będzie w stanie zgrać pracy na płytę, bo... zapomniał z domu płyty. Szczęśliwie (o czym wcześniej nie wiedział) dział dokumentacji elektronicznej pracuje dziś chwilę dłużej, więc zdążył obrócić do jakiegoś punktu usługowego i płytę nagrać.
    Ja mam podejrzenie, że on to wszystko robi, żebym osiwiała ze szczętem...
    Podziękował(a) 4Bea Madzikg Rejczel olgal
  • Żebyście wiedzieli, w jaki wiekopomnym dziele braliście udział ;) wkleję Wam założenia pojektowe sformułowane przez mojego syna na podstawie wyników ankiety:

    Założenia projektowe
    W świetle powyższych ustaleń sformułowano założenia, na których oprzeć miała się reszta procesu projektowego. Wskazano na następujące kwestie:
    • Rozmiar. Stół dedykowany dla dużej rodziny musi zapewniać odpowiednio dużo przestrzeni by pełnić swoją główną funkcję – umożliwić wspólnie spożywanie przy nim posiłków, w gronie całej rodziny. Użyteczna mogłaby być również możliwość wydłużania stołu, choć warto zaznaczyć, że duży stół po dodatkowym wydłużeniu, może nie mieścić się w przeznaczonej na niego przestrzeni.
    • Długowieczność. Stół powinien być przewidziany na ciągłe, intensywne użytkowanie przez lata, a nawet dekady. Skonstruowany z materiałów, które dobrze znoszą upływ czasu, zarówno mechanicznie jak i estetycznie.
    • Możliwość odświeżenia powierzchni blatu. Stół przez lata w naturalny sposób ulega drobnym uszkodzeniom, pojawiają się na jego powierzchni rysy, zadrapania i plamy. Zwłaszcza kiedy korzystają z niego dzieci w różnym wieku. Wartością jest blat, z którego można zeszlifować warstwę nie obawiając się przebicia przez cienki fornir i odsłonięcia płyty MDF.
    • Regularne zmiany funkcji. Stół pełni wiele różnych funkcji, sporą część z nich codziennie w różnych porach dnia. Znaczna część z nich koliduje ze sobą i nie da się ich wykonywać równocześnie. Istotnym ułatwieniem byłaby możliwość dynamicznej zmiany funkcji, z możliwością szybkiego powrotu (np. schowanie gry planszowej na czas obiadu, bez składania planszy).
    • Przystępna cena. Stół powinien kosztować możliwie niewiele, by nie nadwyrężać budżetu dużej rodziny, która z racji dużego rozmiaru ma proporcjonalnie więcej innych wydatków niż typowa.


  • Nasz nowy stół. 10 osób zmieści się swobodnie bez rozkładania
  • Super stół, świetny pomysł, prosimy o zdjęcia stołów.
    Podziękował(a) 1OlaN
  • edytowano 18 czerwca
    Obronił dziś ten stół. Śledziłam cały proces obrony w napięciu. Recenzja - entuzjastyczna. Komentarze komisji i publiczności - bardzo przychylne. Licencjat przyznany, bez obrad komisji, przez aklamacje.
    A syn, w czasie obrony, pochwalił się całym rodzeństwem (zdjęcie pokazał) i wspomniał o wkładzie w jego pracę wniesionym przez matkę i jej wielodzietnych znajomych :) Czujcie się współtwórcami tego sukcesu!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik