Czy Twój stół jest stołowaty? - prośba o wypełnienie ankiety do pracy dyplomowej

Mam wielką prośbę!
Syn mój pierworodny Józef kończy właśnie studia i przygotowuje projekt dyplomowy. Projekt dotyczy stołu. W ramach projektu potrzebuje się dowiedzieć czegoś o tym, jak zjawisko stołu funkcjonuje w dużych rodzinach. Zwracam się więc z uprzejmą prośbą do tutejszej społeczności o poświęcenie 5 minut na wypełnienie ANKIETY. Serio! Sama wypełniłam i tyle to zajęło. I ja i syn będziemy bardzo wdzięczni jeśli wypełnicie i jeśli poprosicie o wypełnienie jeszcze kogoś, kto ma raczej większą rodzinę.
«13

Komentarz

  • Wypełniłam. Na jakim kierunku takie ciekawe rzeczy?
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Warszawska ASP, Wydział Wzornictwa, kierunek Projektowanie produktu i komunikacji wizualnej.
    Syn się szczerze raduje, że wypełnione ankiety spływają :)
    Podziękował(a) 3Aniuszka Mle Rogalikowa
  • Już. Właśnie przedwczoraj skończyłam szlifować i pokrylam nasz najważniejszy stół na nowo olejem.
    Teraz się męczę z jego bratem tarasowym.
    Podziękował(a) 2Katarzyna Mle
  • A my czekamy na nowy stół, który po rozłożeniu będzie miał 6m długości
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Wypełniłam.
    I zaraz prześlę dalej.
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Wypełnione. Bardzo przyjemna ankieta!

    Przy okazji tak sobie myślę, że stół powinien mieć ze 2 szuflady albo i 4!
    U moich dziadków pamiętam była 1 szuflada na ważne rzeczy. Dokumenty itp pamiętam.
  • No pewnie że wypełnię!
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • OlaN powiedział(a):

    A my czekamy na nowy stół, który po rozłożeniu będzie miał 6m długości

    Taki to chyba tylko na podjeździe by się zmieścił.
    Nasz główny stół ma dwa i pół metra długości, połowę tego szerokości. Zajmuje pół domu. Ale to ważny mebel.
    I mamy krzesło dla Jakubenta i dla cioci Krysi.
    Na większe spotkania stół tarasowy przyobleka się w obrus i jakoś zestawiamy oba. :)
  • Wypełniłam choć miałam problem, bo mamy dwa podstawowe stoły, więc czasem nie wiedziałam, o którym z nich piszę. ;)
    Podziękował(a) 2Katanna Katarzyna
  • Poszło!!
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Ja też wypełniłam
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Przyjemna ankieta, poszło.
    Powodzenia dla Jozka!
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Done
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Skatarzyna powiedział(a):

    OlaN powiedział(a):

    A my czekamy na nowy stół, który po rozłożeniu będzie miał 6m długości

    Taki to chyba tylko na podjeździe by się zmieścił.
    Nasz główny stół ma dwa i pół metra długości, połowę tego szerokości. Zajmuje pół domu. Ale to ważny mebel.
    I mamy krzesło dla Jakubenta i dla cioci Krysi.
    Na większe spotkania stół tarasowy przyobleka się w obrus i jakoś zestawiamy oba. :)
    Na co dzień będzie złożony do 2,5 m. A jak zajdzie potrzeba, to się go obróci o 90° i rozłoży.
    Podziękował(a) 2Kika Skatarzyna
  • Już z 50 sztuk spłynęło, a są jeszcze tacy, co zapowiedzieli, że wypełnią, jak wrócą do domu i zmierzą stół.
    Józef się cieszy, jak gwizdek :)
  • Też wypełniłam
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Katarzyna powiedział(a):

    Już z 50 sztuk spłynęło, a są jeszcze tacy, co zapowiedzieli, że wypełnią, jak wrócą do domu i zmierzą stół.
    Józef się cieszy, jak gwizdek :)

    A duzo potrzebuję, bo mogę po znajomych rozesłać?
    Podziękował(a) 2Izka Katarzyna
  • W sumue, wystarczyłoby 30 :)
    Podziękował(a) 1Monika
  • A ciekawa jestem wyników, bo myślę, że jak duzo osób z forum, to ten stol będzie bardzo wielofunkcyjny... a u mnie inaczej ;).
    Podrzuci nam tu Józef wyniki ankiety, jak już będzie mógł :).
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • Co tam ankiety.. Ja bym chciała kupić stół od Józefa! Taki fajny i cena dobra:)))
    Tylko te szuflady niech uwzgledni;)
    Podziękował(a) 2JoannaS Katarzyna
  • Dwójka moich znajomych potwierdziła wypełnienie. Oczywiście rodziny wielodzietne :)
    Podziękował(a) 1Katarzyna
  • edytowano 26 maja
    Jak opracujemy dane (Józef poprosił mnie o pomoc), to pokażę Wam, co wyszło.
    Sam dyplomowy stół też pokażę, Jak już ho dostanę.
  • edytowano 26 maja
    A ja mam zagwostkę, czy wpisywać długość maksymalną stołu (no bo może mieć 3.5m) czy tę długość, którą ma najczęściej (czyli 2.5m).
    I czy jeśli długość wyjściowa to 1.5m, to nasza najczęstsza długość 2.5m to rozłożony czy nie? Właściwie z 1.5m od lat nie korzystaliśmy.
    Co Szanowni Redakcja na to? :p
  • Ja wpisałam od-do.
    Ale miałam problem, czy dopisać jeszcze drugi od-do. ;)
    Podziękował(a) 1mysikrolica
  • A mi się marzy stół okrągły, rozkładany, duży...
  • Wypełniłam
    Fajna ankieta. Ciekawa jestem wyników.
    Myślę, że zamiast szuflad jeszcze lepsze jest miejsce w całości wnętrza stołu. U moich rodziców tak bylo, mama trzymała tam zawsze wyprasowane obrusy.
    Ja mam chowany środek blatu stolu, ale w sumie nigdy go tam nie chowamy,bo potrzebujemy dużego stołu i mogłoby to miejsce na blat mieć płytę na dole i mogłabym siebie tam też coś trzymać.
    Chodzi mi o takie miejsce jak na zdjęciu. (stół mam inny na myśli, duży rodzinny, solidny)

    Podziękował(a) 3Barbasia Katarzyna Pietruszkowa
  • Shrekowa powiedział(a):

    A mi się marzy stół okrągły, rozkładany, duży...

    Okrągłe stoły są super, też mi się marzył, ale tak do 6 osób chyba są rozsądnym rozwiązaniem. 8-osobowe i większe zajmują mnóstwo miejsca, a tyle krzeseł wokół robi wizualny bałagan.
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • Bagata powiedział(a):

    Shrekowa powiedział(a):

    A mi się marzy stół okrągły, rozkładany, duży...

    Okrągłe stoły są super, też mi się marzył, ale tak do 6 osób chyba są rozsądnym rozwiązaniem. 8-osobowe i większe zajmują mnóstwo miejsca, a tyle krzeseł wokół robi wizualny bałagan.
    o ten brak miejsca i mnie zniechęcił, ale chciałabym taki jak ma manymum z tym okrągłym ruchliwym kawałekiem na środku
  • mysikrolica powiedział(a):

    A ja mam zagwostkę, czy wpisywać długość maksymalną stołu (no bo może mieć 3.5m) czy tę długość, którą ma najczęściej (czyli 2.5m).
    I czy jeśli długość wyjściowa to 1.5m, to nasza najczęstsza długość 2.5m to rozłożony czy nie? Właściwie z 1.5m od lat nie korzystaliśmy.
    Co Szanowni Redakcja na to? :p

    Pisz, co zazwyczaj macie. A jak da się rozłożyć jeszcze, to zaznacz, że tak.
    Podziękował(a) 1mysikrolica
  • Dłuższy czas używaliśmy okrągłego, ale głównie w wersji jajo, a to już nie to.
    Stoi teraz pod wiatą i czeka, aż znów będzie potrzebny, bo go lubię i nie chcę się pozbyć.
    Nawet go sobie odnowię, jak przyjdzie pora.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik