Nowa (nie)normalność

2»

Komentarz

  • Nie słucham Gadowskiego, wysłuchałam jego jedyną audycję i tylko dlatego, że poleciła @Aneczka08 i od razu zonk, manipulacja paskudna.
    Uważam, że gość nakręca spiralę nienawiści wzajemnej, poczytałam komentarze pod jego filmem, obrzydliwośc, pandemia nienawiści.
  • Mój proboszcz dziś ogłosił, że od następnej niedzieli nie ma już dyspensy dla osób nieuczestniczących we Mszy Św. z powodu pandemii. Zna ktoś jakieś szczegóły?
  • Dyspensa została zniesiona w całej Polsce
  • Czy to znaczy, że wszelkie limity obecności w kościele też są zniesione?
  • No, tak dobrze to nie jest.
    Nie są
  • Zawsze tłum może stać na zewnątrz...
  • U nas tak na pogrzebach. W środku limit a na zewnątrz ludzi jak mrówek, jeden przy drugim
  • U nas też dzisiaj mówił. Najwyższy czas.
    Zawsze księża mogą zrobić więcej mszy.
    Podziękował(a) 1Nigella
  • Ja dzisiaj usłyszałam w ogłoszeniach, że szczepieni się nie liczą do limitu. Nie mam pojecia jak zamierzają to sprawdzać. Apka przy wejściu do kościoła? Podejrzewam, że nikt nie będzie nic sprawdzał.
    Podziękował(a) 1Bea
  • A u nas wywalili na jakieś zadupie proboszcza. Taka nagroda za zdrową postawę w tym całym szaleństwie. Uprzejmi parafianie donosy słali. Następny ma zapasik taśmy policyjnej i "właściwe" poglądy.
  • Nam proboszcz powiedział, że limit to połowa tych co się mieszczą. A w nich nie liczą się szczepieni. "Czyli w zasadzie limitów już nie ma" :D


    No bo jak sprawdzić ile osób max się wciśnie do kościoła? I podzielić przez dwa?

    Prosił tylko, żeby nie naciskać na siebie i traktować z wrażliwością tych, co się mogą obawiać: zachować odstęp jak się idzie w procesji: do Komunii itd.
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • EluniaSylwia powiedział(a):

    JBL
    bateria w nowych trzyma do 15 godz.

    Przepraszam @EluniaSylwia ale myślałam, że JBL to skrót od jakichś wulgarnych wyrazów typu JPRDL :D i się zastanawiałam, co Cię tak wkurzyło :D
  • OlaOdPawla powiedział(a):

    EluniaSylwia powiedział(a):

    JBL
    bateria w nowych trzyma do 15 godz.

    Przepraszam @EluniaSylwia ale myślałam, że JBL to skrót od jakichś wulgarnych wyrazów typu JPRDL :D i się zastanawiałam, co Cię tak wkurzyło :D
    Buahahaha
    ale ja większości tych internetowych skrótów też nie ogarniam.



  • Syn przyniósł dziś z przedszkola teczkę ze swoimi pracami. Wśród nich znalazłam takie "cudo" - autoportret w maseczce.

    Jprdl.
  • Oł noł! :s
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • The user and all related content has been deleted.
  • @Rogalikowa rozumiem ten strzał w serce.
    Mój siedmiolatek uważa to za element ozdobny. Nosi wyłącznie w kościele bo inaczej nasz proboszcz nie wpuściłby go do prezbiterium. Więc w drodze do i z kościoła usiłuje też nosić , żeby choć tutaj zabłysnąć, a jak mu każemy zdejmować to się spiera że jest obowiązek (przynajmniej w czasie gdy był ale dalej chce nosić). Nie pozwalam mu zakładać maseczki w żadnych innych okolicznościach. O najmłodszym nie wspominam, nigdy nie miał tego na twarzy. Młodzież jest praworządna , nie wtrącam się choć nie gryzę się w język i mówię co myślę.
    Dotąd w sklepie itp nie zdarzyło mi się żeby ktoś mi zwrócił uwagę z powodu dzieci. Na swoje szczęście.
  • My antymaseczkowi gdzie się da, najmłodszy nigdy nie miał zakładanej. To było zadanie od pani, żeby sobie taki autoportrecik strzelić, nie prywatna inicjatywa dziecka
  • Moi nie są praworządni, ale w dzisiejszych okolicznościach przyrody to chyba dobrze :#
    Podziękował(a) 1Bea
  • edytowano czerwca 2021
    Tak, my się z mężem zastanawiamy gdzie popełniliśmy błąd ;)
    Podziękował(a) 1Rogalikowa
  • Rogalikowa powiedział(a):

    Moi nie są praworządni, ale w dzisiejszych okolicznościach przyrody to chyba dobrze :#

    Jak tu być praworządnym jeśli ustanowione prawo niezgodne z konstytucją? Jak tłumaczyć dziecku czy ma go przestrzegać czy nie? Bo jakimś leniom z Wiejskiej wszystko się kićka?
    Podziękował(a) 1Rogalikowa

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik