Robot planetarny

2»

Komentarz

  • W razie co bedzie na mnie :D ale nie ma co gadać jeszcze nie miałam tak ubitych białek i wyrobionego drożdzowego.
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Ale nie ma co patrzeć na moc szczytową tylko nominalną. A w tym nominalna to 1500W
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • To i tak bardzo spoko, powyżej tysiąca jest ok.
    2700 to by wystartował z blatu kuchennego ;)
    Podziękował(a) 1Honi
  • A czym się różni planetarny od nie planetarnego... Dziewczyny prawie wyolakaly lidlomixa ale ja zablokowalam bo nadmiaru kasy nie ma a remonty rozgrzebane..nigdy nie miałam robota.. mamy maszynkę do mięsa i taki zwykły mixer Zelmer.. tylko wszystkie blendery padły również kielich podłączany do tego zelmera- tan połączenie się spaliło.. myślałam żeby coś planetarnego znalezc- czy Ew. Lidlomix ta funkcję by spełnił? Na te wieści tata zaoferował mi ich nie planetarny wieloczęściowy.. źle mi się kojarzy ogarnianie takiego czegoś.. ale może niesłusznie.. jak myślicie?
  • Ja chciałam kupić mikser nowy ręczny . Bo stary jest stary.
    Ale jak poczytałam o jakości tych nowych to zrezygnowałam. Zelmer 25 letni mam
  • My mamy taki zwykły ręczny malutki Moulinex. Od ślubu.
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • edytowano 3 kwietnia
    Dzięki temu robotowi upiekłam 3 ciasta w jeden dzień (wiem , że dla Was pewnie to nic ale dla mnie teraz to wyzwanie żeby upiec więcej niż jedno ciasto na dzień). Sam zagniatal kruche.
    Super miesza masy, białka świetnie ubija. Serniczek wyszedł przepyszny. Jestem mega zadowolona.
    Podziękował(a) 3Skatarzyna Pietruszkowa Madzikg
  • No właśnie . O tym mówię..też do tej pory na ręcznych jechałam.. ale ja też mam coś ze stawami ..nie jestem w stanie dobrze zagniatac od zawsze .
  • Tylko miałam kupić z sitami do makaronu i się pomylilam i kupiłam bez. Poza tym lepiej dokupić sobie drugą misę od razu bo z jedną to co chwilę trzeba myć, a tak jedna zajęta to w drugiej już możesz coś kolejnego mieszać.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik