Samochody- co wybrać? Dobre rady dla zmotoryzowanych

2»

Komentarz

  • Nie ma szans na uczynienie ze mnie kobiety eleganckiej :D Ale dzięki za instrukcję...
  • Też biorę pod uwagę hyundaia z tych mniejszych, jeżdżę firmowo i nie mam żadnych zarzutów, no może trochę muli, ale ja nie jeżdżę sportowo.
    Niech Cię @Juka św.Krzysztof prowadzi
    Podziękował(a) 1Juka
  • Dzięki! Rzeczywiście nie bardzo zrywny, coś za coś- turbina się nie zepsuje jak jej nie ma :D
    Nie ma też dwumasy, więc z powrotem uczę się obsługi sprzęgła. W cytrynie zepsuło nam się to dziadostwo w drodze powrotnej z wakacji. Przejechaliśmy z zepsutym pół Chorwacji do Bośni, z Bośni dojechaliśmy na Węgry i tam zdechło na miejscu noclegowym. A weź tu się dogadaj z Węgrami w jakimś cywilizowanym języku. Przygoda życia :D :D :D
    Podziękował(a) 1EluniaSylwia
  • Właśnie coraz częściej dochodzę do wniosku, że w sprzętach im mniej różnych sziki-miki ekstrasów, tym mniej się dziadostwo psuje ;)
    Podziękował(a) 2Juka Ewasz
  • E, a myślałam, że będzie, że warto znać węgierski.
  • To taki język niepodobny do niczego ;) ale da się z nimi dogadać po Niemiecku lub ostatecznie po rosyjsku.
  • Po węgiersku nauczyłam się słowa kuplung :D
    Do końca życia zapamiętam. Ratowała nas przez telefon wegierskojęzyczna koleżanka naszej @ryjek007 , prawdziwa telekonferencja na najwyższym szczeblu :D
    My tylko po angielsku i po radziecku , Węgrzy pierwszego nie rozumieli a w drugim nie chcieli mówić. Ale fajni byli, super życzliwi!
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • edytowano kwietnia 2023
    .
  • Serio? Kuplung? Przecież to po niemiecku
  • edytowano kwietnia 2023
    Po węgiersku też jak się okazuje. Btw, Węgrzy się śmieją z naszego języka jak my z czeskiego :D Słowo "sprzęgło " wywoływało wybuchy wesołości

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik