Pochwalę się choinką

1356710

Komentarz

  • Prześliczna!
  • Marzy mi się w tym stylu, od dwóch lat.



    Podziękował(a) 1mamababcia
  • Bardzo ładne, bombki w takich zgaszonych różach widziałam małe (szklane) w Rossmanie i większy zestaw w Mrówce.
    Podziękował(a) 1Monika
  • Tylko trzeba mieć sztuczną choinkę albo mocno spryskać sztucznym śniegiem żywą.
  • Oj taka choinka to ekstremalnie nie w moim stylu, chyba by wywołała u mnie mdłości od nadmiaru lukru :p
  • Duduś powiedział(a):

    Oj taka choinka to ekstremalnie nie w moim stylu, chyba by wywołała u mnie mdłości od nadmiaru lukru :p

    Hahaha
    Piękny komentarz
    Ja mam w domu surowo, meble drewno mango, beże, wszystko "zgaszone", więc taka choinka by pasowała.
    Na codzień nie jestem fanką przepychu, chociaż Marię Antoninę oglądałam z przyjemnością :) :D
    Podziękował(a) 2Duduś Skatarzyna
  • A mnie się podobają. Chociaż róże na pierwszej w roli ozdób choinkowych trochę mnie zaskoczyły. Od razu mi się skojarzyło styl shabby Chic, chociaż nie wiem, czy to właściwy trop.
  • edytowano grudnia 2022
    Przepraszam, nie chciałam skrytykować Twojego gustu. Ona po prostu bardzo nie jest w moim stylu, i tyle. Nie nazwałbym też jej tandetną, tylko właśnie jak napisałam - dla MNIE za bogato polukrowaną.

    W tym roku moja przyjaciółka ma podobną choinkę - kolory i styl dokładnie te, ale ilość ozdób mniejsza (choć nadal wygląda bogato) i brak szcztucznego śniegu na gałązkach. Kupowała wszystko w Auchan, aż zaskoczona byłam, bo dekoracje naprawdę piękne i aż tyle różnych i idealnie dobranych kolorem można wybrać w jednym sklepie. Ja bym pewnie miesiąc w necie dobierała wymarzony zestaw, a ona z córkami tak pięknie skomponowała to w jednym miejscu.
    Podziękował(a) 2Skatarzyna Ojejuna
  • Ona jest za ładna. Choinka to powinna mieć trochę krzywo.
  • @Duduś, ależ nie odebrałam.tego w żadnym stopniu jako krytyki, a wyrażenie opinii.

    I w sumie jest duża szansa, że taka choinka stanie u nas w tym roku, tylko właśnie nie wiem czy nie mam za mało ozdob i obawiam się jak wyjdzie...

    Ale ileż można marzyć :D :D , niech się w końcu zrealizuje, to Mąż mnie popchnął, żeby w odważnie zadecydować i spróbować z taką choinka, zawsze mamy: złoto, biel i beż, to w tym roku trochę szaleństwa :).

    Auchan, chyba się już nie uda.

    Podziękował(a) 1Duduś
  • @Aniuszka, nie wiem co to za styl, we Włoszech się takich choinek naoogladalam, zakochałam się w nich z marszu.
  • edytowano grudnia 2022
    Moja jest zawsze kiczowata i bez ładu u składu, najbardziej lubię ozdoby handmejdowe, mam nawet takie wykonane
    przed laty w przedszkolu przez moje już dorosłe dzieci.
  • Bombki w sklepach takie są, a w w wielu sklepach są już obniżki cen na dekoracje, a kokardy można samemu zrobić. Warto spróbować. Jakbym miała wybrać jakieś stylowe kolory na choinkę to bym wybrała biały i zloty. W sklepach ładnie wyglądały czarno złote bombki ale na choince chyba by było za ponuro i czerń z zielenią by się zlewała.
  • My mamy co roku taką z własnych ozdób. U mnie w domu rodzinnym zawsze była choinka, jak z katalogu. Pod kolor, bombki dobrane wielkością, kokardy, łańcuchy. Mama ubierała, żeby było równo i ładnie. Jakiś uraz mam. Odkąd są dzieci, to co roku dorabiam z nimi jakieś nowe ozdoby i mamy na choince tylko to, co sami wyprodukujemy. W tym roku dopiero się zabrałam za robotę . Może do jutra zdążę chociaż kilka upleść. :)
    Podziękował(a) 3Duduś Rejczel Ida
  • Przejrzałam zdjęcia choinek z czarnymi bombkami no i żadne nie było miłe dla oka. W zeszłym roku miałam świerk, teraz jodłę ciemną, to nawet granatowo-złote się zlewają.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • edytowano grudnia 2022
    Mnie się marzy choinka jedynie w światełkach (czekają takie imitujące świeczki) i białych szydełkowych ozdobach - aniołki, bombki.

    Kiedyś dzieci się wyprowadzą, choinkę będę mieć mniejszą i tak właśnie ją ubiorę :)

    Póki co mamy kolorowy miszmasz, może nie idealny, ale dzieciom taka feria barw sprawia radość i mnie przy niej jest wesoło, jakos to pasuje do naszej rodziny.

    Na szydełko, elegancję i spokój przyjdzie mi poczekać do emerytury ;)

  • To z tamtego roku...w tym jeszcze czekamy do Wigilii, jak zawsze.U nas ozdoby wszelkie, bombki każda inna. Dużo wszystkiego.
  • Ja mam zawsze mieszkasz i bardzo to lubię. Od kilku lat w ogóle mam fazę na kolory i takie jedno czy dwukolorowe do mnie nie przemawiają.
  • O @Duduś pomysł z szydelkowymi ozdobami u nas od kiedy syn dobrze szydelkuje, nawet zleciliśmy, żeby nam ogarnął .. coś nie ma czasu... dorósł
    Podziękował(a) 1Duduś
  • Duduś powiedział(a):

    Mnie się marzy choinka jedynie w światełkach (czekają takie imitujące świeczki) i białych szydełkowych ozdobach - aniołki, bombki.

    Kiedyś dzieci się wyprowadzą, choinkę będę mieć mniejszą i tak właśnie ją ubiorę :)

    Póki co mamy kolorowy miszmasz, może nie idealny, ale dzieciom taka feria barw sprawia radość i mnie przy niej jest wesoło, jakos to pasuje do naszej rodziny.

    Na szydełko, elegancję i spokój przyjdzie mi poczekać do emerytury ;)

    My od kiedy Kajtek już nie demoluje choinki po godzinie właśnie taką mamy. Mała biała.
    Teraz też tak będzie, o ile mąż zdąży kupić choinkę.
  • edytowano grudnia 2022
    Skatarzyna powiedział(a):

    Duduś powiedział(a):

    Mnie się marzy choinka jedynie w światełkach (czekają takie imitujące świeczki) i białych szydełkowych ozdobach - aniołki, bombki.

    Kiedyś dzieci się wyprowadzą, choinkę będę mieć mniejszą i tak właśnie ją ubiorę :)

    Póki co mamy kolorowy miszmasz, może nie idealny, ale dzieciom taka feria barw sprawia radość i mnie przy niej jest wesoło, jakos to pasuje do naszej rodziny.

    Na szydełko, elegancję i spokój przyjdzie mi poczekać do emerytury ;)

    My od kiedy Kajtek już nie demoluje choinki po godzinie właśnie taką mamy. Mała biała.
    Teraz też tak będzie, o ile mąż zdąży kupić choinkę.
    <3
    To czekam na zdjęcie. O ile zdąży.
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • Moja stoi, surowa, bez ozdób, świerk . I jest tak piękna i pachnąca, że siedzę i myślę, żeby jej nie stroić ;)
    Podziękował(a) 1Skatarzyna
  • @gahana moja też mnie zachwyciła sama, bez ozdób. Dzieci proponowały same światełka na niej powiesić .
    Ale w końcu , przed chwilą, skończyły i wygląda tak
  • Rzeczywiście wyjątkowo piękna!
    Podziękował(a) 1Ojejuna
  • Rusałka powiedział(a):

    Ona jest za ładna. Choinka to powinna mieć trochę krzywo.

    Jest trochę krzywo
  • Piękna! Taka gęsta!
    Podziękował(a) 1Ojejuna
  • @Monika no to czekamy na efekty! :)

  • Dopiero powstaje
    W tle kolędy i

    ... frytki w piekarniku :D
  • Ojej ale piękna! Jestem zachwycona <3
    Podziękował(a) 1agatak
  • edytowano grudnia 2022
    Jak to kolędy?!
    @agatak jeszcze jest adwent!
    Nie można tak.

    [ikonka z tupaniem nóżkami]

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik