Rodzinny abonament komórkowy

Jakie polecacie oferty na komórkę? Coś, by tanio przy kilku numerach (większość głównie do odbierania) wychodziło.

Koniecznie 3 numery muszę przenieść, więc musi być taka możliwość.

Komentarz

  • My mamy nju abonament 29 lub 19 bez stacjonarnych, do tego numer dodatkowy za 9 zł. Czyli za 4 nr 2*38=76
    Podziękował(a) 2Duduś ola_g
  • Tak samo, nju 1+1 dodatkowy wychodzi nam najlepiej. I ma sporo neta - po 6 latach w ofercie mam chyba 40gb na miesiąc.
    Podziękował(a) 2Aneczka08 Duduś
  • To samo rozwiązanie co przedmówczynie.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • Rozważ jeszcze orange flex. 25pln, wszystko w pakiecie za darmo i internet 15gb (przy 30pln jest to 30gb) a dodatkowy numer za 15pln w ogóle bez neta - ciekawa opcja przy dzieciach.
    Acz chyba taniej od nju nie wyjdzie.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • DorotaP powiedział(a):

    Tak samo, nju 1+1 dodatkowy wychodzi nam najlepiej. I ma sporo neta - po 6 latach w ofercie mam chyba 40gb na miesiąc.

    my mamy na komórkach chyba po 30 GB ale wzięliśmy jeszcze 5ty numer na internet domowy, karta włożona do modemu na kartę sim. I tam za 29 zł mamy 120 GB co nam w zupełności starczy ( a jakby co można extra za 9 zł dokupić jeszcze 9GB. Jak jedziemy gdzieś na wakacje bierzemy modem ze sobą i mamy swój internet w laptopie i tablecie.
    Podziękował(a) 1Duduś
  • My mamy w Play, ale starą ofertę przedłużoną na czas nieokreślony. Za 5 numerów plus router do internetu domowego 125 zł. Szukamy innej opcji, ale jak dotąd nie znaleźliśmy lepszej oferty
    Podziękował(a) 3Bea Duduś Nowa
  • Jakiś firmowy w Orange... 25pln/0pln/...
    Także wychodzi 17pln/numer bo na razie tylko 3 numerów używamy.
  • Mam w PLAY 6 nr płacę 120 zł miesięcznie , każdy nr ma 20 gb Internetu, bez limitu mam rozmowy na telefony komórkowe w Polsce do wszystkich sieci , bez limitu SMS mms też do każdej sieci oraz nr stacjonarne są też bez limitu , mam jakąś ofertę VIP czy coś tam , mieli kiedyś ofertę na KDR
    Podziękował(a) 1Jadwiga

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik