PawelOdOli, kudlaty01 i Wandeal też świętowali!

edytowano czerwca 2021 w Otwarta (Wszyscy)
@PawelOdOli i @kudlaty01 też wczoraj świętowali - i nie wiem czy ktoś jeszcze, ktoś podpowie?
W każdym razie przepraszam Panów, żem zapomniał - widocznie za mało piszecie (żart! chociaż....)

@PawelOdOli życzę coby Córa zdrowo rosła, i jakeś sobie życzył, kolejka kawalerów się do niej ustawiała (oczywiście najwyższego sortu).
I dobrego małżeństwa, życia zawodowego oraz (przede wszystkim!) wiary, bo tej nigdy za mało.

@kudlaty01 coś nam wtyczkę podziękowań naprawił - życzę Ci więcej CZASU, bo chyba Ci tego głównie brakuje, życzę Ci tego, byś się na strzelnicę nie spóźniał ;P oraz by do czarnego prochu dołączył centralny zapłon :)
No i oczywiście Boga w sercu - wiem że już masz, ale by został tam na wieki wieków, enter. Znaczy amen.

@Wandeal - chyba najmniej wiem o Tobie, więc życzę, byś to zmienił ;) a poza tym zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy ;)
Ale ale - przede wszystkim wiary, nadziei i miłości. Bez tego cała reszta na nic.
Podziękował(a) 3kudlaty01 Nowa Ojejuna
Otagowano:
«1

Komentarz

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik