Dla dorastających córek

Komentarz

  • Nie wiem czy dobry wątek... nie wiem skad wziac biustonosz dla ddorastajacej córki... korpulentnej bardziej... zorganizowalam z nia logistycznie wypad na starówkę do takiego sklepu z brytolami ale pani powiedziała że dla dziewczynek nic nie mają... żałuję że nie pociągnęłam tematu, bo obwody dorosłe raczej te pod...A miseczki na szybie piszą że od A maja... no ale pani mowila ze w mieście naszym to tylko sieciowki... Triumf esotiqe intissimi ..takie z pepco czy hm wszystkie cisna pod i na ramionach.. co byście robiły... dziewczę delikatne.. obmierzyc samemu i zamówić? Czy do którejś z tych sieciowej podejść. Potrzeba paląca sie robi... jutro mam szansę gdzies podjechac.. Z delikwentka..
  • edytowano czerwca 2021
    Ja moim nastolatkom kupuje ostatnio w Smyku, takie z miseczkami (rozmiary od chyba 60 do 75, miseczki AA). 29zl, niektóre przecenione na 9zl nawet. Sportowe / topy chyba też były
    Edit: takie kupowalam: https://www.smyk.com/p/cool-club-biustonosz-dziewczecy-bialy-iCBUG1620026-S21/i6755787
    Sportowe też są.
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • Ja sportowe narazie córce kupuje
  • @MAFJa wiem chyba o jakim problemie mówisz. Przez chwilę córka wchodziła w xl w Pepco, sportowe. Ostatnio znalazłam z miseczką A w Auchan, proste i delikatne, cieliste, białe i czarne. Można zmierzyć. Chyba w granicach 30zł za sztukę. Następne już pewnie będą bardziej markowe, ale nie byłam pewna czy po długim czasie chodzenia w sportowych, córka da radę z klasyczną naramką.
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • W Kik-u też mogą mieć sportowe bawełniane staniki w dobrej cenie. Klik ma dobra bawełnę, nie kurczy się w suszarce.
    Podziękował(a) 1MAFJa
  • Uważam że to bardzo wartościowy i dobrze zrobiony materiał , ważny temat w dzisiejszym świecie
    a wy tu o stanikach
    pffffff
  • @Shrekowa dzięki za oprkę :smiley: posłuchałam, córka ma za chwilę 15 lat, chyba jej podrzucę...
    Podziękował(a) 1Shrekowa
  • Pierwszy stanik ważna sprawa
  • edytowano czerwca 2021
    Shrekowa powiedział(a):

    Uważam że to bardzo wartościowy i dobrze zrobiony materiał , ważny temat w dzisiejszym świecie
    a wy tu o stanikach

    Jezus: "Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem"
    Apostoł: "a właśnie, kiepskie tu drogi i można się potknąć. No co? Prawdę mówię i to życiowa sprawa."

    Przepraszam, to się na czarny humor nadaje, ale mi się skojarzyło :)
    Podziękował(a) 2Agnicha Shrekowa
  • A tak poważnie to sądzę że- tytuł zdeterminował różne rozumienie o czym ma być wątek.
    Może wydzielimy - "dla dorastających córek - duchowo" oraz "dla dorastających córek - cieleśnie"?
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • Trele morele tytuł, jest zawartość posta? Jest :tongue:
  • Shrekowa powiedział(a):

    Trele morele tytuł, jest zawartość posta? Jest :tongue:

    Ale ja to rozumiem.
    Tylko nie każdy ma takie samo rozumienie ;)
    Zresztą - czy drugie imię tego forum to przypadkiem nie "offtop.pl" ?
    mspanc ;)
    Podziękował(a) 1Izka
  • Spadaj!
    :tongue:

    Ps. Skąd ten cytat wyżej?
  • Shrekowa powiedział(a):


    Ps. Skąd ten cytat wyżej?

    Wymyśliłem właśnie.
    Shrekowa powiedział(a):

    Spadaj!
    :tongue:


    Podziękował(a) 2Izka Shrekowa
  • No, fajnie wymyśliłeś :)
    Podziękował(a) 1TecumSeh
  • edytowano czerwca 2021
    Nu ale tu się niejako splata jedno rozumienie z drugim, bo żeby nie było odkrywania ciała potrzebny jest halter ;)
    Ed.l.
    Podziękował(a) 1Izka
  • A o cziem Wy tu w ogóle gawarisz?
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • A jeśli chodzi o staniki to ja swojej córce kupuje takie

    Mówi, że w takich jej najwygodniej
    Podziękował(a) 2Agnicha Katanna

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik