Komentarz

  • edytowano maja 2021
    .
  • Prawie jak Ori.
  • Ciiiii
    Tu tylko cisza
  • Tego naprawdę ci brak, tylko ona prawdziwy ma smak. Cisza jak taaaa, uuuuu jak taaaa.
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • kotynuujemy czy usuwamy?

  • Możemy wspólnie pomilczeć, gdy słów brak.:)
  • To jest bardzo dobry wątek
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • A ja mam takie skojarzenie...
    Na dobranoc
    Podziękował(a) 1ola_g
  • A ja mam takie skojarzenie...

    Podziękował(a) 1Rusałka
  • edytowano maja 2021
    A jak Ty to zrobiłaś, że nie ma nic, nawet kropeczki? :hushed:
  • swoją drogą jestem pod wrażeniem jak z niczego można wątek zrobić :-)
  • edytowano maja 2021

  • @katarzynamarta nie widziałam wcześniej tego mema, cus necik nie zadziałał. Kuniec miesiąca i bida
  • W sensie, że nie widziałam nic. Dlatego się zdziwiłam,.jak bez kropeczki wstawiłas komentarz :D
    Podziękował(a) 1katarzynamarta
  • - Powiedz, Puchatku, co najbardziej lubisz robić na świecie?
    - Co lubię robić najbardziej? - rzekł Puchatek, a potem musiał zatrzymać się i trochę pomyśleć. Bo chociaż Jedzenie Miodu było bardzo miłym zajęciem, była taka chwila, tuż zanim się zaczęło jeść, kiedy było przyjemniej, niż kiedy się już jadło. Ale nie wiedział dobrze, jak się to nazywa. A potem pomyślał, że być z Krzysiem też było bardzo przyjemnym zajęciem i mieć przy sobie Prosiaczka było również miłym zajęciem. I kiedy tak sobie o tym wszystkim pomyślał, odezwał się: - Najbardziej ze wszystkiego na świecie lubię, kiedy razem z Prosiaczkiem idziemy do ciebie, a ty mówisz: "Czy to nie pora na małe Conieco?", a ja mówię: "Owszem, nie mam nic przeciwko małemu Coniecu, a ty, Prosiaczku?" I żeby to był Mruczankowy Dzień, i żeby ptaszki śpiewały. A co ty lubisz robić najbardziej na świecie?
    - I ja też lubię - odpowiedział Krzyś. - Ale co lubię robić najbardziej - to Nic.
    - A jak to się robi? - spytał Puchatek po dłuższym namyśle.
    - Więc to jest tak: kiedy się idzie, żeby to robić, a właściwie akurat pytają mnie: "Co będziesz teraz robił, Krzysiu?", odpowiadam: "Ach, nic...", i wtedy idę, i to właśnie robię.
  • TecumSeh powiedział(a):

    - Powiedz, Puchatku, co najbardziej lubisz robić na świecie?
    - Co lubię robić najbardziej? - rzekł Puchatek, a potem musiał zatrzymać się i trochę pomyśleć. Bo chociaż Jedzenie Miodu było bardzo miłym zajęciem, była taka chwila, tuż zanim się zaczęło jeść, kiedy było przyjemniej, niż kiedy się już jadło. Ale nie wiedział dobrze, jak się to nazywa. A potem pomyślał, że być z Krzysiem też było bardzo przyjemnym zajęciem i mieć przy sobie Prosiaczka było również miłym zajęciem. I kiedy tak sobie o tym wszystkim pomyślał, odezwał się: - Najbardziej ze wszystkiego na świecie lubię, kiedy razem z Prosiaczkiem idziemy do ciebie, a ty mówisz: "Czy to nie pora na małe Conieco?", a ja mówię: "Owszem, nie mam nic przeciwko małemu Coniecu, a ty, Prosiaczku?" I żeby to był Mruczankowy Dzień, i żeby ptaszki śpiewały. A co ty lubisz robić najbardziej na świecie?
    - I ja też lubię - odpowiedział Krzyś. - Ale co lubię robić najbardziej - to Nic.
    - A jak to się robi? - spytał Puchatek po dłuższym namyśle.
    - Więc to jest tak: kiedy się idzie, żeby to robić, a właściwie akurat pytają mnie: "Co będziesz teraz robił, Krzysiu?", odpowiadam: "Ach, nic...", i wtedy idę, i to właśnie robię.



    Ciekawe co teraz robisz @TecumSeh
    :(
    Czy interesuje Cię to forum?
    CzY chcialbys nam.cos przekazac?
    Tak bardzo tęsknię...
    Daj jakis znak!
    Podziękował(a) 1pawelk

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik