Banki mleka

Właśnie postanowiłam się zapisać. Mleka mam od wypeku. Prowadząc się dość dobrze w kierunku dobrze ale jestem gotowa postarać się lepiej.
Czy ktoś z was korzystał?

Fakt ze mogę oddawać tylko do sierpnia bo do 12 miesiąca życia dziecka ale w Gdańsku mega braki więc nawet na 3 miesiące warto.

Komentarz

  • @Andora - z toruńskim bankiem robiłam badanie, z którego jasno nam wyszło, że warto przyjmować dłużej niż do ukończenia rok przez dziecko, bo mleko nie traci wartości po tym czasie. Jak chcesz, to Ci mogę wysłać wyniki badań. Albo na gdański bank nasłać Olę Wesołowską (inicjatorka reaktywacji banków w Polsce), która była koordynatorem i głównym autorem tych badań.
  • Kurcze, na razie podejmę się przez te 3 miesiące. Zobaczymy jak będzie szło.
    Natchnęło mnie bo ostatnio jak po karmieniu złapałam brodawke to mleka było tyle że wytrysnęło na Anie, Ole i cała szybę balkonowa
    Zobaczymy jak się będzie ściągać bo nie mam laktator a alen spróbować warto.
    Czy jak się daje mleko dla takich maluszków to trzeba być na diecie?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik