Auto czy może lepiej autobus?

Chyba jeszcze nie ma wątku motoryzacyjnego.
Chętnie odkupię auto Toyota Sienna.
Powiedzcie, że jakimś sposobem ktoś z Was ma na sprzedaż? ;)

Komentarz

  • Nie mamy ale przypomniałaś mi że jak kupowaliśmy 7os to mężowi poradzili się nie rozdrabniać bo w tym tempie to zaraz autobus trzeba będzie :mrgreen:
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • Mój od miesiąca wybiera model auta. Już chciał kupić busa, po czym stwierdził, że jednak nie jest jeszcze gotowy na mini autobus.. Jak już się zdecydował na trochę mniejsze auto, to się okazało, że w Europie towar niszowy. :joy:
    Jak nie kupimy w tym przyszłym miesiącu czegoś to chyba oszaleję :P
  • @mamlu, a na ile osób potrzebujecie? I jaki budżet?
  • Autobus na wakacje mozna wypozycxyc. A na co dzień slsbo sie nim parkuje i duzo kosztuja naprawy Jako matka 7 dzieci najczesciej jeżdżę corollą..
  • @TecumSeh 7-osob minimum, ale tak, żeby dało się wpiąć 4 foteliki z tyłu i jeszcze usiąść tam wygodnie z dziećmi. Budżet w sumie bez różnicy, bo rozważymy każdą opcję. Gorzej będzie przekonać małżonka do czegoś innego niż sienna. :)
  • @Wanda mamy już auto 5-osobowe. Szukamy drugiego. Nie chcemy się bawić w wypożyczanie autobusu, bo w długie trasy będziemy jeździć dość często i w miejsca, gdzie nie ma problemu z parkowaniem.
  • @mamlu mamy Sharana 7 os, spokojnie 4 foteliki i ja dosyć dużych gabarytów się mieszczę bez problemy, 7 normalnych miejsc siedzących . Tata ma scenica 7 os to niestety ciaśniej nóg nie ma gdzie trzymać
    Podziękował(a) 1mamlu
  • mamlu powiedział(a):

    @TecumSeh 7-osob minimum, ale tak, żeby dało się wpiąć 4 foteliki z tyłu i jeszcze usiąść tam wygodnie z dziećmi. Budżet w sumie bez różnicy, bo rozważymy każdą opcję. Gorzej będzie przekonać małżonka do czegoś innego niż sienna. :)

    Sienna jest dobrą opcją, jeszcze można rozważyć Forda Galaxy, albo Forda S Maxa, przy czym ten ostatni to proponuję się najpierw przymierzyć, żeby się nie okazał za mały. Jeszcze ważna sprawa - Fordy muszą być w 7 osobowej wersji (są wersje 5 osobowe, więc trzeba to sprawdzić zanim się pojedzie gdzieś oglądać).

    Opcja full wypas to Toyota ProAce. Jest w wersji CityVerso (mniejsza, 7 osobowa, tańsza) oraz w wersji VersoFamily (8 osobowa).
    Podziękował(a) 1mamlu
  • Dzięki @TecumSeh. A znasz może jakiegoś sprawdzonego dealera, który sprowadza sienne do Polski? Wcześniej rozważaliśmy s-maxa, ale z jakiegoś powodu został odrzucony w naszym ecxelu. :D
  • @mamlu, nie mam. Z tego co wiem, dealerzy Toyoty nie sprowadzają aut z zagranicy, a handlarzom, komisom, itp w Polsce nie ufam z zasady. W Niemczech też nie.

    Ale może udałoby się kupić samemu za granicą? Ale wyłącznie w salonie toyoty - mają oni w ofercie auta używane, i sprawdzone (w Polsce też maja, ale Sieny nie spotkałem).
  • Bardzo Ci dziękuję :)
  • Citroen C8 jest super i może być 8 os.
    Podziękował(a) 1mamlu
  • The user and all related content has been deleted.
  • @Hope nie, jeszcze nie czas na gratulacje, ale byłoby miło, gdyby auto było przyszłościowe :)
    Podziękował(a) 1[Usunięty użytkownik]
  • mamlu powiedział(a):

    @Wanda mamy już auto 5-osobowe. Szukamy drugiego. Nie chcemy się bawić w wypożyczanie autobusu, bo w długie trasy będziemy jeździć dość często i w miejsca, gdzie nie ma problemu z parkowaniem.

    to nic tylko pozazdrościć!
  • @Wanda, wolałabym dziadków bliżej, ale co zrobisz, że rozstrzeleni po dwóch krańcach Polski ;)
  • Uwaga, tragiczny lektor:
    2022 Volkswagen Bus | ID Buzz VW | Updates Engine,Interior,Features (We know so far)
  • Dziękuję @Aneczka08, zaraz pokażę mężowi. Może się skusi. ;)
    Podziękował(a) 1Aneczka08
  • To my chętnie kupimy 7 osobowy. Taki najlepiej kilkuletni. Duży. Duuuży. Do 40k. :) kto ma dla nas dobry samochód?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik