Polećcie kurs hiszpańskiego dla nastolatki, ale bez interakcji z lektorem (bez lekcji z kamerką)

Moja 12-latka powinna przez wakacje zapoznać się z podstawami hiszpańskiego, bo od września dołączy do klasy, która juz od roku się tego języka uczyła. Nie namówię jej jednak na lekcje typu preply, to musi być kurs w 100% zautomatyzowany, coś w stylu duolingo: bez spotkań z lektorem. Niestety córka zbyt słabo zna angielski, żeby odpowiadała jej konieczność uczenia się hiszpańskiego po angielsku. Słowem potrzebujemy duolingo dla Polish speakers i żeby uczyło hiszpańskiego. Istnieje?

Komentarz

  • A memrise?
  • edytowano 30 czerwca
    Są kursy agatauczy, ale płatne.
    My mamy aplikację LingoMouse, z kursów Instytutu Lingwistyki, ale też platne
  • @MałgosiaJ one dotyczą hiszpańskiego, czy innych języków też?
    Podziękował(a) 1MałgosiaJ
  • Znalazłam to agatauczy sama i poziom a1 jest za darmo. Całkiem fajne! Córka klepnęła :-)
  • Ja tylko powiem, że moja córka uczy się hiszpańskiego w szkole od czterech lat i nie umie nic. Może być zaskakująco łatwo nadgonić poziom klasy ;)
    Podziękował(a) 1Wanda
  • OlaOdPawla powiedział(a):

    @MałgosiaJ one dotyczą hiszpańskiego, czy innych języków też?

    Agatauczy tylko hiszpański
    Instytut Lingwistki ma wiele języków
    Podziękował(a) 1OlaOdPawla
  • edytowano 1 lipca

    Miałam do humorystycznego wkleić ale tu chyba bardziej pasuje i znajdzie zrozumienie :)
    Podziękował(a) 1Wanda
  • Ja w podobnym temacie, ale potrzebuję łaciny. Syn dołącza do klasy 6. Oni od 2 lat uczą się łaciny.
  • @Kika to podstawowka? Jestem w ciężkim szoku!
  • Ewaklara powiedział(a):

    @Kika to podstawowka? Jestem w ciężkim szoku!

    Tak. Jego nauczycielem jest ksiądz i to bardzo wymagający.
    Jak był na okresie próbnym w szkole to już na drugiej lekcji ksiądz dał mu rolę narratora w jakiejś czytance i musiał czytać :D
  • Kika, na pewno duolingo ma łacinę. Mój 19-latek wieczorami stuka.
  • Tak wiem, początkowo robił, ale nie podpasowało mu. Szukam alternatywy.
  • Wanda powiedział(a):

    Znalazłam to agatauczy sama i poziom a1 jest za darmo. Całkiem fajne! Córka klepnęła :-)

    Czy to jest ten podcast po hiszpańsku dla początkujących? Czy gdzieś w innym miejscu - tylko to znalazłam na razie, ale może coś przeoczyłam...
  • Wela powiedział(a):

    Wanda powiedział(a):

    Znalazłam to agatauczy sama i poziom a1 jest za darmo. Całkiem fajne! Córka klepnęła :-)

    Czy to jest ten podcast po hiszpańsku dla początkujących? Czy gdzieś w innym miejscu - tylko to znalazłam na razie, ale może coś przeoczyłam...
    To nie podcast, to cały kurs:
    https://www.agatauczy.pl/hiszpanskistart/
  • Ja widzę tylko możliwość zakupu...
  • Wela powiedział(a):

    Ja widzę tylko możliwość zakupu...

    Masz rację. A na yt jest gratis.
    Podziękował(a) 1Wela

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik