Wywiad z dzieckiem (4-9l.) - pomoże kto?

Potrzebuję wywiadu z dzieckiem - wiek, jak podano.

Cztery pytania z zakresu, hmmmmmm, duchowości ;), ale żeby tak dociekliwie pytać.

Problem taki, że dialog potrzebny mi spisany albo nagrany, żebym mogła sobie sama spisać. Miałby kto siły, ochotę, czas?

Na priv wysłałabym może (ewentualnie) te pytania, hm?
«1

Komentarz

  • Jeśli nie na dzisiaj lub jutro, to mogę spróbować mam trójkę w powiedzmy zakresie: córka wczoraj skończyła 4, syn 7 skończone, syn 9,5 - jeśli tylko 7 latek się nadaje to szanse małe, reszta bardziej elokwentna ;)
  • Oooo, @Welko kochana, do połowy maja nawet styknie ;).

    Dziękuję z góry. Wyślę pytanka na priv wieczorem.
  • Mam 4,5 i 6,5. Mogę spróbować, ale nie ręczę za rezultaty.
  • Ja też mogę spróbować porozmawiać z moim pięciolatkiem, prześlij @Rien pytania. Zobaczymy jak to będzie szło.
  • Mogę zadać pytania mojemu 7,5 latkowi.
  • Lidka ma 9lat. Jakby co to chyba też by mogła :)
  • Bóbek i Kajtek wiekowo pasują, ale są odjechani.
  • Nasz też jest odjechany, to będzie większa grupa.
  • Ja mam 8 latka. Bardzo rezolutny i myślący ale również może być ciekawie
  • 5 i 8 na stanuie więc też mogę zapytać :)
  • Amelka za chwilę skończy 9 lat to też mogę spróbować
  • Poniżej 10 mam 4 i 7 więc mogę zapytać.
  • Mam 5 i 8. Chętnie pomożemy
  • Mam 4, 7 i 9, mogę zapytać
  • Mamy prawie 4, 6, 8- jak jeszcze potrzebujesz to ślij
  • 4, prawie 8.
  • U nas 5 i prawie 8, możemy spróbować.
  • Maaaaaaaatko, wzruszyłyście mnie!!!!!! Choć powinnam się chyba tego po Was spodziewać... jednak: <3

    Dla jasności!!! To nic, że tak powiem, poważnego. Właściwie w tym zadaniu (dla mnie) chodzi o rozpoznanie cech myślenia i odczuwania dziecka. W tym też dotyczących kształtowania się jego religijności (stąd tematyka pytań :)).

    Pytania są cztery, jednak docelowo, żeby móc zrobić zadanie, trzeba by mi nieco dzieciaki pociągnąć za język przy każdym z pytań. Być dociekliwym. Ogranicza Was tylko Wasz czas ;). Nie wątpię bowiem w Waszą kreatywność. (Ja nie umiem zadawać pytań otwartych w każdym razie).

    Wiek: między 4 a 9.

    Na privy wysyłam pytania :).
    Jeszcze raz dziękuję!!!!
  • Super pytania, najlepsze ostatnie i odpowiedzi moich dzieci, przy ostatnim pytaniu, dla mnie Wow <3
  • Daeaj. W domu jest prawie 8. W niedzielę wraca 4 i 5
  • Mam 6, 7 i 10 Latków mogę przygarnąć pytania.
  • @Monika, a miałabyś siły pociągnąć ich jeszcze na ciut rozmowy? Wiesz, ad 4 typu: a kiedy wstaną? ;) I co wtedy? A pieski, kotki, zabawki - co z nimi? Itp. też odnośnie do innych pytań. Uwierz mi, też bywa wow... Ja się zdziwiłam :).
  • @Odrobinka, @Bea, ślę :).
    Podziękował(a) 1Bea
  • Rien powiedział(a):

    @Monika, a miałabyś siły pociągnąć ich jeszcze na ciut rozmowy? Wiesz, ad 4 typu: a kiedy wstaną? ;) I co wtedy? A pieski, kotki, zabawki - co z nimi? Itp. też odnośnie do innych pytań. Uwierz mi, też bywa wow... Ja się zdziwiłam :).

    Ok, mogę Ich dopytać, najpierw przeczytałam maila, mialam chwilę, po żołniersku odpowiedzieli :). Ale podpytam jeszcze.
    Podziękował(a) 1Rien
  • Dawaj. Ja mam 2 co się przygotowują do Komunii, 8 i 6. Może być ciekawie. I bardzo elokwentnego prawie 4 latka, zobaczymy co będzie.
    Podziękował(a) 1Bea
  • Ciekawa jestem wyników, fajny wątek mógłby z tego wyjść...
  • Jutro albo w poniedziałek nagram. Podeślij mi adres mailowy
  • Gdy zaliczę 'zadanie', to - jeśli wyrazicie zgodę - mogę opublikować wypowiedzi!

    Z wypowiedzi samej mojej dzieciny było i śmieszno, i straszno ;).
    Podziękował(a) 1Emilia
  • Będziemy jutro nagrywać, mam nadzieję że nam nic nie przeszkodzi
    Podziękował(a) 1Rien
  • @Rien ale potrzebujesz to w formie pisemnej, tak? Mam nagrane dwie wypowiedzi ale je spisze, bo są też dość wydatne didaskalia nagrane :D
    Podziękował(a) 1Rien

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik