Pomysł na prezent

13468915

Komentarz

• @Weronika85 ja polecam z biżuterią sklep marko.pl
    Podziękował(a) 1Weronika85
  • @Weronika85 możesz też tutaj zerknąć: https://coriss.pl/pl/35-pierwsza-komunia-swieta

Mam od nich różańce i biżuterię. Są piękne.
    Podziękował(a) 1Weronika85
  • Chciałam polecić książkę na prezent dla małych miłośniczek/miłośników baletu: Poznajemy balet. Opowieść muzyczna Helen Brown.

Przepięknie wydana książka dla dzieci z przyciskami do odsłuchiwania dźwięków prawdziwych instrumentów i utworów baletowych. Jeszcze czeka na testy przez córkę, ale wg. mnie jest świetna. :)
    Podziękował(a) 1Wanda
  • Bardzo, bardzo polecam sklep z artykułami dla mężczyzn i chyba nie tylko.
    Tu konkretnie do brody, bardzo ciekawa wzmianka w menu " o nas", duże rabaty, prezenty w formie gratisu.

https://beardbross.pl/pl/
    Mam kupon rabatowy, który mogę przekazać znajomym czyli np tu jeśli zamawia się w sklepie. Na priv mogę podać.
    Mają też stronę na allegro

https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-brody-by-my-beard-szampon-odzywka-olejek-12006416242

Polecam na prezent dla brodaczy super.

• Jak ktoś ma pióro albik to wyszła kolejna książeczka, tym razem "Biblia dla dzieci".

https://albipolska.pl/albik-biblia-dla-dzieci/

U nas albik to ciągle hit. Bardzo polecam.
    Pióro wytrzymało już ponad rok, dalej działa a prawie codziennie mała przegląda któraś z książek.
    Podziękował(a) 1Monika
  • edytowano listopad 2022
    olgal powiedział(a):

Jak ktoś ma pióro albik to wyszła kolejna książeczka, tym razem "Biblia dla dzieci".

https://albipolska.pl/albik-biblia-dla-dzieci/

U nas albik to ciągle hit. Bardzo polecam.
    Pióro wytrzymało już ponad rok, dalej działa a prawie codziennie mała przegląda któraś z książek.

Dzięki, zamówiłam.

Jeszcze jest szopka z kolędami, wiesz? My zamawiamy na prezent gwiazdkowy.

Edit: my mamy od lutego, często używają.
    Podziękował(a) 1olgal
  • Albik przed chwilą był u nas w ruchu u 8 latki (Świat zwierząt).
    Ale te ilustracje w Biblii na pograniczu kiczu (jak dla mnie)... szkoda.
    Podziękował(a) 1olgal
  • A jakiś atlas histroryczny dla 7 latki polecicie?
  • U nas najbardziej eksploatowane to "Atlas świata" i "Ciało człowieka". Prawie na pamięć zna.
    Chciałaby globus, ale cena mnie odstrasza. Moja będzie miała w grudniu 6 lat.
  • @olgal, globus mi się też podoba, ale cena za wysoka.

U nas piosenki często lecą, elementarz i świat zwierzęt.
  • olgal powiedział(a):

U nas najbardziej eksploatowane to "Atlas świata" i "Ciało człowieka". Prawie na pamięć zna.

Oj już nie taka mała, sprytna duża dziewczynka;) widziałyśmy się dzisiaj:)
  • Ten albik dla jakiego wieku? Trwałe to jest ?
    Miałam kupić w zeszłym roku ale jakoś tak ninzeszlo, zastanwaiam się czy dla wszystkich 4 panien pod choinkę będzie ok?
    Od czego zacząć ? Jest jakaś podstawa?
  • uJa powiedział(a):

olgal powiedział(a):

U nas najbardziej eksploatowane to "Atlas świata" i "Ciało człowieka". Prawie na pamięć zna.

Oj już nie taka mała, sprytna duża dziewczynka;) widziałyśmy się dzisiaj:)
    Mówiła, dzięki za pozdrowienia, przekazała :)
    W ogóle to zachwycona jest, tak jak i cała ich grupa twoimi zajęciami.
    Kiedyś ptaszki, dziś zwierzątka. Super masz pomysły. Podziwiam i kibicuję :)
  • uJa powiedział(a):

Ten albik dla jakiego wieku? Trwałe to jest ?
    Miałam kupić w zeszłym roku ale jakoś tak ninzeszlo, zastanwaiam się czy dla wszystkich 4 panien pod choinkę będzie ok?
    Od czego zacząć ? Jest jakaś podstawa?

Będzie ok. Bardzo trwałe, aż sama się dziwię, że to się nie rozleciało, bo ciągle w użyciu.
    Dla was to na pewno ten "Świat zwierząt" na początek ;)
    Kupujesz jakiś zestaw z piórem albik a potem dokupujesz książki.
    Są książeczki dla maluchów, są też dla starszych gdzie jest więcej opisów.
  • Muszę kupić coś dla chłopaków 19-22 lata? Nic mi nie przychodzi do głowy poza paczką słodyczy. Co się kupuje studentom? :)
    Znalazłam na allegro świąteczne wydanie nutelli w wersji 1kg. Innych pomysłów brak.
    Szukam pomysłu na prezent szkolny dla kolegi syna. Coś można sensownego kupić za 30 zl ?
    Edit. 9 latki
  • @mamlu skarpety w ilościach każdych bo wiadomo jak z praniem :D , słodycze bo biedulki na wikcie studenckim oszczedzają, kosmetyki bo na to nie ma kasy, fajki ważniejsze. A z droższych to dobre zapachy męskie, wykupienie wizyty u barbera przy brodaczach, słuchawki zawsze!, gadżety do telefonu. Z droższych- tradycyjny dobry zegarek na rękę , bardzo teraz na topie.
    Podziękował(a) 1mamlu
    Ja kupuję opakowanie toffiefie i wkładam pod okładkę bilet NBP :)
    Prezent zawsze pro :)
    do @mamlu to było :)
    Podziękował(a) 1mamlu
    Solidny powerbank, @mamlu.
    Czapka, bo łatwo gubią. :D
    Podziękował(a) 1mamlu
  • mamlu powiedział(a):

Muszę kupić coś dla chłopaków 19-22 lata? Nic mi nie przychodzi do głowy poza paczką słodyczy. Co się kupuje studentom? :)
    Znalazłam na allegro świąteczne wydanie nutelli w wersji 1kg. Innych pomysłów brak.

Ja bym od razu perfumy proponowała.
    No ale ja zawsze perfumy proponuję B)
    Z tym,że to dość ryzykowne jak się nie zna gustu
    Ale takie perfumy mogą studenciakowi podpasowac. Jeśli to przeciętny student ,taki wręcz przysłowiowy to sam nie kupi
    Podziękował(a) 1mamlu
    No raczej nie kazdy student z perfum się ucieszy. Studentka szybciej, ale jak trafic z zapachem? Ja większości nie znoszę, moja młodzież podobnie .
    Podziękował(a) 1Aniuszka
  • Ja nie jestem dobra w perfumy. Sobie nie umiem dobrać, a co dopiero innym. Dla męża mi szwagier wybierał, a sobie już dwa razy kupiłam nietrafione. Jedynie w kremie mi pasują. :) Te powerbanki mi się podobają i do tego bym dorzuciła słodycze.
  • Ze słodyczy to ta nutella to świetny pomysł, potrafią wcinać w jeden wieczór. Czekolada też.
  • Paamiętam, że w tym okresie bardzo się cieszyłam z żelków od rodziców. W sumie po 10 latach, to nadal mój ulubiony prezent ;)
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • Podpowiedzcie jakie drobiazgi mozna dla 15-łatki. Pomysły mi się skończyły
  • Klamra do włosów, fajne kolczyki, bransoletka, mała perfumka, z papierniczych rzeczy to np. gładki notes bez linii czy kratek - jeśli lubi pisać, notować, rysować/malować akwarelami - z kartkami o odpowiedniej gramaturze. Do tego np.markery do kaligrafii. Ładny szal, czapka, rekawiczki. Płyta ukochanego wykonawcy czy zespołu. Oczywiście żelki, M&Msy, czekolada albo Mikołaj z czekolady itp ;)
    Podziękował(a) 1Bea
  • Kolczyki, pomadki, mydełka mini, wg wersję mini kosmetyków, flamastry w pędzlu, fajny notes.
    Podziękował(a) 1Bea
  • A ja znowuż niedrobny prezent mam kupić dziewczynkom od cioć i babci, bo może być jeden od kilku osób, co daje po 300zl i nie wiem jak rozsądnie je wydać i jeszcze żeby cieszyło. Lalek mamy dużo, LEGO też. Weronika ma 9 lat, Ula prawie 4. Hulajnogi, rowery mają, ogrodowe zabawki też.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik