Pomysł na prezent

1235715

Komentarz

• Moja nastolatka uwielbia wszystko co mięciutkie, puchate itd. poduszki, misie, nawet drobiazgi typu kosmetyczka albo jakiś zeszyt z sierścią ;)
    Podziękował(a) 2Aniuszka Bea
  • A i jeszcze ; kumpel ze spawalni napelnil mi nascie balonikow serduszek azotem. W domu szał :D :D :D.
    Nie wierzylam, że to dobry pomysł a jednak
    Do tego zelki (fuj niezdrowe ale pyyyszne), swieczka zapachowa i kalendarz na ścianę na przyszły rok. Kalendarz z okienkami. 9-latka sobie tez zechciała mieć
    Podziękował(a) 1Aniuszka
  • edytowano listopad 2022
    Aniuszka powiedział(a):

Szukam pomysłu na prezent dla chrzesnicy i jej siostry, wiek ok. 11 lat. Z czego się ucieszą dziewczyny w tym wieku?

Korale i bransoletka z nieobrobionych turkusów. Może po prostu kup same dziurawe turkusy, baardzo grubą nić nylonową - tapicerską i... nie wiem jaka zapinka do tego.

Podziękował(a) 1Aniuszka
  • Aniuszka powiedział(a):

Szukam pomysłu na prezent dla chrzesnicy i jej siostry, wiek ok. 11 lat. Z czego się ucieszą dziewczyny w tym wieku?

@Aniuszka ja dla dziewczynki w podobnym wieku kupiłam polecaną przez @Duduś włóczkę Alize Puffy, tą z pętelkami do plecenia palcami. Pokazałam jak i filmiki z youtuba. Chwyciło bardzo. Ostatnio byłam u nich, a w pokoju super mięciusi duży pled - narzuta na łóżko/kocyk do otulania z ciekawych wzorów i kolorów - uprosiła rodziców, żeby dokupili jej więcej motków i kolorów i sobie uplotła.
    Ale u moich córek z kolei (tylko starszych lub młodszych niż 11 lat) zupełnie nie, zero zainteresowania ani pleceniem ani efektem końcowym. Także może być różnie. Ale włóczka fajna. ja miałam super zabawę, bo swoim też pokupowałam, więc żeby nie leżało :p Moja mama też. :p I prezent na dzień babci się przy okazji wymyślił. I babcia sobie super ciepłą, długą kamizelę uplotła. :p
    Podziękował(a) 1Aniuszka
  • @AgataZi, @Duduś, zamówię te włóczki, tylko dajcie znać, ile metrów tego trzeba na osobę, żeby starczyło na kocyk czy coś. Bo zupełnie nie wiem.
  • Prezent na 50 rocznicę ślubu dla teściów. Myślę, myślę i nic
  • Wyjazd, bilety na wymarzony koncert, coś przeżyciowego.

Ostatnio znajomi kupili swojej mamie takie SPA w Ciechocinku, 4 dni jakieś masaże, zabiegi w sanatorium, nawet to jakieś drogie nie było.
    Podziękował(a) 1groszek
  • O tak gdzieś pobyt albo kolacja we dwoje super prezent.
    Albo łańcuszki złote z serduszkami lub medalikami. Słyszałam,że to też fajne.
    Podziękował(a) 1groszek
    Aniuszka powiedział(a):

@AgataZi, @Duduś, zamówię te włóczki, tylko dajcie znać, ile metrów tego trzeba na osobę, żeby starczyło na kocyk czy coś. Bo zupełnie nie wiem.

@Aniuszka - sporo. Na czapkę i komin potrzebne 2 motki. Na kocyk zależy od oczekiwanych wymiarów... Taki metr na metr myślę powinno wystarczyć ze 4, większy odpowiednio więcej. Mówię tak orientacyjnie, może jest to gdzieś w necie podane dokładniej.
    Podziękował(a) 1Aniuszka
  • Potrzebuję pomysłu na prezent dla dziewczynki na 14 urodziny i dla chłopca na 6 urodziny. Urodziny są w grudniu, więc jest trochę czasu.
  • Dla chłopców w wieku la6 podpytam jutro moją Ulkę czym się chętnie bawią.
    Podziękował(a) 1mamababcia
  • U mojego syna tak gdzieś od 3 roku życia do teraz, czyli przez ponad 8 lat, LEGO jest najlepszym prezentem.
    Podziękował(a) 2Bea Mamaw
  • A dla dziewczynki 14 lat, to może biżuteria, książki, kosmetyki
  • 14latka zależy od dziewczynki. Słodycze, baloniki, kosmetyk fajny, ksiazka (tu co lubi trzeba wiedzieć). Kupon do sinsay lub innego lumpa, kolczyki, bransoletki, koraliki lub wisiorki fajne skarpetki.
    W biedronkach czasem są takie polarowe kocyki - po schowaniu powstaja poduszki zwierzęta.
    Fajna torba lub torebka, jak cos robi to szydelka lu /i wloczki, szkatulki, filizanki, zawieszki, opaski do wlosow, itp.
    Mam aktualnie 15-łatkę
    W piątek miala urodziny. Chadza do kolezanek - stąd wiem co kupuje
  • @mamababcia , książki Natalii Przeździk już mają? https://wnaszejbajce.blogspot.com/
    Podziękował(a) 2Aniuszka mamababcia
  • Dla chłopca to wiadomo: zestaw LEGO, policja LEGO będzie raczej pewniakiem.
    Dla dziewczynki 14 letniej to już trzeba troszeczkę o niej wiedzieć, żeby trafić prezent ale myślę, że ładna perfumka byłaby dobrym pomysłem.
    Podziękował(a) 2Bea mamababcia
  • Tak sobie wrzuciłam w wyszukiwarkę i takie coś wyskoczyło, w sumie fajne:

https://allegro.pl/oferta/niezbednik-nastolatki-prezent-urodziny-imieniny-10188440072

Spersonalizowane, można jakiś fajny grawer wymyślić, będzie pamiątka na pewno, a pudełko na skarby i nastolatce i młodemu się przyda.
    I jakiś drobiazgi wymyślić fajne, pasujące dla tych konkretnych dzieci, lub takie ogóle,
    Jakiś słodycz, kosmetyk, spinka do włosów, koraliki, zawieszka, albo medalik, obrazek że świętym, jakiś gniotek, slajmik, resorak, itp.
    Podziękował(a) 1Bea
  • O, dzięki. Jesteście niezawodne.
    Podziękował(a) 1Bea
  • Albo coś z takich zestawów do robienia kosmetyków:
    https://allegro.pl/oferta/clementoni-zestaw-naturalnych-bio-kosmetykow-50658-9895817547

Przykładowy, ale są różne. Pewnie i dla chłopca coś by się znalazło.
  • groszek powiedział(a):

Prezent na 50 rocznicę ślubu dla teściów. Myślę, myślę i nic

Ha. My rodzicom składkowo kupiliśmy rowery. Super trafiony, z chodzeniem daleko już trudno, a rowerkami śmigają.
    Podziękował(a) 1groszek
    usunięto na prośbę użytkownika
  • Jaki medalik/krzyżyk na pamiątkę uroczystości 1 Komunii św dla chłopca? Syn nie dostał żadnego na chrzciny itp. więc coś musimy kupić.
  • Może z patronem po jednej stronie.
  • @JoannaS w sumie fajny pomysł, tylko to pewnie gdzieś pod zamówienie?
  • Może medalik ze sw.Michalem Archaniołem.
    Podziękował(a) 1Weronika85
  • Zależy od imienia, dla Bernarda np zamawiałam w zakonie.
    Podziękował(a) 1Weronika85
  • Wpisz imię i medalik w google może jest gdzieś, skoro nawet na takie rzadkie imię był medalik
  • Nie będę odkrywcza niezmiennie Cudowny Medalik. U nas wszystkie dzieci od małego ten właśnie.
    Podziękował(a) 3Barbasia Basja Weronika85

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik