Pomysł na prezent

2456715

Komentarz

• Ja jeszcze polecę mikrofon karaoke
    https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/mikrofony/mikrofony/mikrofon-forever-bms-300-rozowy?gclid=EAIaIQobChMI-fP79-708QIVkdiyCh0PdQ9wEAQYAiABEgIQYfD_BwE

Można śmiało znaleść za 50 zł.

Naprawdę fajna sprawa, dużo zabawy i radości.
    Moim zdaniem fajny prezent dla dzieci między 7 a 12-13 rokiem życia. Szczególnie za dziewczynek.
    Dla. Dorosłych też fajna opcja bo dużo śmiechu z nim.
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • edytowano lipiec 2021

@Bagata nie wpadłabym na to, że taka taśma da radę, a teraz widzę, że są jeszcze większe nośności! To chyba to :)

edit: dzięki Tobie znalazłam film na którym widać, że to na pewno to - jest logo Decathlon. Teraz tylko odpowiednia nośność, DZIĘKI!
    Podziękował(a) 1Bagata
  • Przyjmę pomysł na roczek dla Olki.

Myślałam o wozie drabniasty. Mój mąż mówi że to bez sensu.
    Do tego szukam jakieś zabawki fajnej.
    Za inspirujecie mnie?
  • @Andora, namiot kupiliśmy :)
  • Kurcze, my mamy......
    :(
  • @Andora, my tez mieliśmy, kolejny nie zaszkodzil, szczególnie, że mają inny kształt.
  • Mąż ma rację @Andora z tym wozem drabiniastym. Dziecko pobawi się chwilę i rzuci, jak to ze.wszystkimi zabawkami bywa. Jeśli lubicie podróżować to łóżeczko turystyczne mi przyszło do głowy. A może całą rodziną wybierzcie się w ten dzień w jakieś piękne, ciekawe miejsce i tak zapamiętacie ten szczególny dzień narodzin Oli?
    Podziękował(a) 1Andora
  • @Andora z takich prezentów, które zostaną na dłużej ja bardzo polecam książkę z muzyką i kartami "Abecadło" z Pomelody. Nasza 3-latka dostała ostatnio, ale roczna jest zachwycona i nuci razem z nami, a i najstarsza nie może się oderwać.
    Podziękował(a) 1Andora
  • Rejczel my mamy większość rzeczy bo wszystkie moje koleżanki nam oddają plus mamyultu po Ani. Chciałam jej kupić jeden prezent, żeby od moich rodziców było. Bardzo im zależy na tym. Miałam jeden fajny pomysł ale sprzedałam chrzestnym. Mamlu zaraz to obczaje.
    Podziękował(a) 1Rejczel
  • A coś do nauki?
    Zajęcia w basenie dla mam i dzieci? Gordonki?
    To są dosyć kosztowne historie, a fajne, rozwijające i ty masz też coś z tego :)
    Podziękował(a) 1Andora
  • @Andora mamy też inne ich albumy i książki, ja jestem oczarowana jakością i dbałością o szczegóły. Przepiękne ilustracje i bardzo dobrze skomponowane utwory. Mają też bajki do słuchania. :)
    Podziękował(a) 1Andora
  • Ja dwójce moich wnuków robiłam na roczek fotoksiazki. Każdy członek rodziny( od dziadków po rodzeństwo rodziców i kuzynów) na oddzielnej stronie plus domy babć i jakieś ich osobiste szczegóły. Służyło do nauki i zapamiętywania relacji, dzieciaki do dziś chętnie wracają
    Podziękował(a) 2Mamaw ola_g
  • @Ganna4 przypomniałaś mi, że robiliśmy dzieciakom takie albumy ze zdjęciami krewnych :) ale to było fajne :)
    Podziękował(a) 1Ganna4
  • Podepnę się pod pytanie, choć pomysł akurat jest:

zegarek na rękę dla nastolatki.

Wymagania:

ma być klasyczny, ze wskazówkami, ale jeśli by się dało, to żeby miał opcję budzika albo timera i jakiegoś przypominacza. Czyli żeby się dało coś nastawić, żeby o jakiejś godzinie pipczał czy coś w tym stylu.

Istnieje w ogóle taki wynalazek?

• Jaki upominek na 8 urodziny?
    Pomysłów nie mam.
    A to juz za kilka dni
  • Bea a ten mikrofon do karaoke co linków Alam wcześniej się nie nada? Naprawdę jeden z bardziej trafionych prezentów.

Fajne są jeszcze łamigłówki z serii smart game.
    Są różne, trzeba dobrać dom wieku.
    Podziękował(a) 1Bea
  • edytowano lipiec 2021

@pustynny wiatr tak, tak, sa smartwatch'e stylizowane na klasyka ze wskazówkami. Śliczne są, maja budzik, timer i milion innych bajerów.
    Nie muszą kosztować mnóstwo kasy.
    Zajrzeć do sieci.
    O taki tam pierwszy z brzegu.

https://roneberg-smart.com/4415-large_default/elegancki-smartwatch-damski-roneberg-rny12-.jpg
    Podziękował(a) 1pustynny wiatr
  • W przyszłą sobotę Kajtek ma imieniny. W następną urodziny.
    Szukamy pomysłu na prezent dla artysty zoologicznego.
    W ubiegłym roku było proste. Raz akwarium, raz rybka.
    Teraz chciałby słonia, hipopotama albo choć kozę...
  • No niestety. Ślimaki i pająki go obrzydzają.
  • A patyczaki?
  • Może żółw?
  • Skatarzyna powiedział(a):

W przyszłą sobotę Kajtek ma imieniny. W następną urodziny.
    Szukamy pomysłu na prezent dla artysty zoologicznego.
    W ubiegłym roku było proste. Raz akwarium, raz rybka.
    Teraz chciałby słonia, hipopotama albo choć kozę...

Obejrzeć kozy u Cioci @Nowa ?
  • @Monika dzięki, dopiero teraz zauważyłam, nie zawołało mnie.

Będę wiedzieć na przyszłość, teraz właśnie to nie miał być smartwatch, żadnego łączenia się w aplikacjami, internetami i innymi bajerami.

W końcu padło na zwykły dziewczęcy zegarek, na początek bedzie OK :)

Ale bardzo Ci dziękuję za trop, możliwe, że później mi się ten link przyda :)
  • Rejczel powiedział(a):

Może żółw?

Znam kobietę, która dostała żółwia na 40-te urodziny. Teraz ma 75, a żółw dalej w formie... ;)
    Podziękował(a) 2Izka Rogalikowa
  • Ale numer! :p
  • A co się daje na chrzest? Mala ma 1,5 roku. Rodzice wierzący tylko tak jakoś się opóźniło. I czy daje się pieniądze w kopercie dodatkowo?
  • @Izka z rzeczy bardziej związanych z tym sakramentem- ikonę można dać, jeśli nie patrona dziecka, to Archanioła jakiegoś.
    Podziękował(a) 1Izka
  • My kupiliśmy ostatnim razem, jak byliśmy chrzestnymi Ikonę z patronem, Biblię dla dzieci, taką ze sztywnymi kartkami, żeby od małego była w użyciu, zamówiliśmy Msze Wieczyste i dokupiliśmy do słuchania bajki audiobooki.
    Osobiście nie dajemy pieniędzy na Chrzest. Tak samo na Komunię staramy się kupić coś materialnego związanego z wiarą.
    Podziękował(a) 1Izka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik