Wątek z pazurem

edytowano 15 wrzesień w Otwarta (Wszyscy)
Wątek o paznokciach.
Bardzo lubię kolorowe paznokcie , kto jeszcze.
Mam kilka zdjęć
To się pochwalę.
Podziękował(a) 1Agnicha
«1345

Komentarz

• Podziękował(a) 2Bea Ida
  • Nie mam się czym chwalić...
    Ale też lubię ładne paznokcie.
    Proponuję zmianę tytułu na "Wątek z pazurem"
    Podziękował(a) 1AnnoDomini
  • No pokażcie szukam inspiracji ....
  • Nigdy nie miałam hybrydy, bo mam b.delikatne płytki paznokciowe i ściąganie mogłoby je zniszczyć ale bardzo mi się podobają hybrydowe paznokcie. Takie mi starsza córka zrobiła zwykłymi lakierami.

Podziękował(a) 1Ida
  • Bardzo ładne. Śliczne. Ja nie mogę bo dłubię przy metalu i kamieniach. Bezbarwny używam żeby chociaż się błyszczały. Ale lubię patrzeć na te dzieła sztuki.

@Agnicha chodź tu.
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • Ooo to Neli
    Podziękował(a) 1Ida
  • Świetne, bardzo mi się podoba takie szaleństwo u innych. Sama jestem bardziej zachowawcza i lubię krótkie, stonowane pastele na paznokcie ,hybrydę mam często
  • przepiękne...
    ja hybryde miałam raz, po 12 dniach myślałam, że oszaleje, bo nie lubię dłuższych paznokci, musze miec co 5-6 dni wycięte skórki i przcięte krótko. więc poszłam zdjąć po 2 tygodniach. no to by za drogie było jakbym musiała co 7 dni robić hybryde bo tyle wytrzymam. zreszta to w ogóle droga impreza.

kiedyś malowalam zwykłym lakierem i było pieknie, teraz jak w ziemi siedzę w ogóródku no to tego..
  • @AnnoDomini a jak często robisz tę hybryde:-)
  • Dla mnie to zbytek...poza zawodami gdzie są takie wymagania ponoć. ;) No ale ładny zbytek.
    Podziękował(a) 1awia
  • Kilka lat,bez przerwy miałam hybrydę.
    Potem długo nic. Krótko i bez lakieru.
    Wiosnę mnie szarpnęło i kupiłam sobie sprzęt do samodzielnego nakładania.
    Nie robię wzorków,wszystko w jednym kolorze. Jedynie topy różne na wykończenie. Lubię te wszystkie 3w1 neonaila i 5in 1 semilaca.
    Tylko tych używam.
    Nie mam zdjęć ostatnich stylizacji, staranne i no niemal jak z salonu B) .
    Wrzucam te pierwsze,którymi się jaralam jak lysy grzebieniem
    Ja zmieniam kolor co tydzien

Podziękował(a) 3Ida JoannaS Pietruszkowa
  • Podziwiam u innych. Miałam kilka razy robioną. Odpadała mi drugiego.lub trzeciego dnia i i różnych osób robiłam. Sąsiadka sobie robi i tzryma jej się kilka tygodni. Mnie robiła dwa razy i to samo. Dwa dni i schodzi paznokieć po paznokciu. Ogólnie mnie wkurzają. Bo odczuwam nieustannie jak ciało obce na paznokciu. Ale tak samo jest ze zwykłym lakierem. Pomijam że uniemożliwia mi granie na gitarze bo rzadziej gram. Ale bardzo mi się podoba.
  • Zazdroszczę pięknych paznokci.
    Ja tylko lakier bezbarwny albo od święta mam pomalowane na kolor.
  • edytowano 15 wrzesień
    @Honi jaka Ty ładna na awatarze <3 już wiem zamiast paznokci zrobiłaś fryz!
    Podziękował(a) 4Bea Honi mamuma Rejczel
  • Też czuje jak ciało obce.... Zwykły lakier nie, przez pierwsze trzy dni. Potem już tak.
  • Kociara,wow !!!
    Podziękował(a) 1kociara
  • Dzięki @Rusałka <3
    Tak.. Zrobiłam :)
    Musiałam się trochę ogarnąć żeby ludzi nie wystraszyć na widowni :D ;)
    Rola statysty, to poważna sprawa;)
  • @Odrobinka
    Są płytki odrzucające hybrydę.
    To dla tych paznokci są żele.
    Jeśli chcesz możesz spróbować następnym razem własnie żel.
    A jak nie to nie :D
  • Mi to kompletnie szkoda kasy i czasu. Z naciskiem na kasę. Toć to u nas w gdańsku że 150 zł trzeba liczyć.
    Wychodzę założenia że mam dość ładne swoje, ciągnę tylko melcznym lakierem i jest miło.
    Podziękował(a) 1Rusałka
  • Kurde, zawsze marzyłam o długiej płytce paznokcia. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić żeby wydłużyć .
  • ja płacę 80 zł co trzy tygodnie. Mam bardzo brzydkie paznokcie i totalny brak umiętności manualnych, nie ma opcji żebym sobie sama zrobiła hybrydę czy chociaż pomalowała lakierem, a jak mam je zrobione to czuję się bardziej zadbana. Też było mi szkoda czasu ale stwierdziłam że to jednak jakieś oderwanie od komputera, domu itd, i tak to zaczęłam traktować.
    Podziękował(a) 1Agnicha
  • Honi powiedział(a):

Kurde, zawsze marzyłam o długiej płytce paznokcia. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić żeby wydłużyć .

No oczywiście. Żel. Będziesz mieć długość jaka chcesz :)
  • Dlatego ja kupiłam sobie zestaw na jakiejs wypasionej promocji, do tego w promocji lakiery, topy itp i już mi się to kilka razy zwróciło.
    Paznokcie maluję (z przerwami) ponad 30 lat B), więc troche wprawy nabyłam
  • A mi czasu w ogóle nie żal,kasy trochę, ale mi się dość długo trzyma hybryda.
  • @AnnoDomini piękne!

Ale ja z tych co popatrzą, zachwycą się i...

...i się pomaziają od wielkiego dzwona bezbarwnym :p

Kiedyś miałam hybrydowy. Siostra mi zrobiła, przyjechała z maszynką.
    Podziękował(a) 1Barbasia
  • kociara powiedział(a):

Dlatego ja kupiłam sobie zestaw na jakiejs wypasionej promocji, do tego w promocji lakiery, topy itp i już mi się to kilka razy zwróciło.
    Paznokcie maluję (z przerwami) ponad 30 lat B), więc troche wprawy nabyłam

Trzeba bylo mówić. Oddałabym Ci te lampy i inne pierdzi kółka
    Podziękował(a) 1kociara
  • AnnoDomini powiedział(a):

Wątek o paznokciach.
    Bardzo lubię kolorowe paznokcie , kto jeszcze.
    Mam kilka zdjęć
    To się pochwalę.

Ja luuuubie
  • kociara powiedział(a):

Honi powiedział(a):

Kurde, zawsze marzyłam o długiej płytce paznokcia. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić żeby wydłużyć .

No oczywiście. Żel. Będziesz mieć długość jaka chcesz :)
    Hybryde tez mozna pdxiagnac troche

• Podziękował(a) 2AnnoDomini Ida

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieLista numerowanaLista nieuporządkowana
Emoji
Attach file
Attach image
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik